Sokół Serock
Sokół Serock Gospodarze
3 : 0*
3 2P -1
0 1P 1
Bóbr Tłuszcz
Bóbr Tłuszcz Goście

Bramki

Sokół Serock
Sokół Serock
Sokół Serock

walkower dla gospodarzy

Widzów: 100
Bóbr Tłuszcz
Bóbr Tłuszcz

Kary

Sokół Serock
Sokół Serock
86'
Adam Zych wyniesienie zawodnika gości za boisko
Bóbr Tłuszcz
Bóbr Tłuszcz

Skład wyjściowy

Sokół Serock
Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz
Bóbr Tłuszcz
Brak danych


Skład rezerwowy

Sokół Serock
Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz
Bóbr Tłuszcz
Brak dodanych rezerwowych

Sztab szkoleniowy

Sokół Serock
Sokół Serock
Imię i nazwisko
Mirosław Świerczyński Kierownik drużyny
Arkadiusz Siemiński Trener
Leszek Wierzbowski Fizjoterapeuta
Bóbr Tłuszcz
Bóbr Tłuszcz
Brak zawodników

Relacja z meczu

Autor:

mireksokol

Utworzono:

27.08.2015

W środę 26 sierpnia przeciwnikiem drużyny seniorów Sokoła był zespół z Tłuszcza. Po dotychczasowych spotkaniach można się było spodziewać meczu trudnego i bardzo siłowego. I faktycznie tak było, spotkanie dostarczyło wielu emocji.

Już początek meczu pokazuje, że spotkanie będzie zażarte. W 2’ Kacper Oleś dynamicznie rusza prawą stroną i wywalcza rzut rożny. Niestety nie wykorzystany. W 7’ niebezpieczna sytuacja pod naszą bramką. Po rzucie z autu zawodnik Bobra uderza piłkę główką minimalnie obok bramki naszego bramkarza. 12’ Krystian Szambelan próbuje sowich możliwości strzeleckich. W 18’ po rzucie wolnym Krystian główką stara się umieści piłkę w bramce. Jednak obie próby niecelne. W 19’ Krzysiek Szymański mocno strzela w światło bramki. Bramkarz wywala piłkę na rożny. Również ten stały fragment gry wykonujemy nieprecyzyjnie. 29’ – stało się. Przegrywamy 0:1. Po błędzie naszego pomocnika, piłkę do nogi dostaje zawodnik Bobra. Michał Durzyński (Misiek) w tej sytuacji jest bezradny. Kolejne minuty to próby wyrównania wyniku. W 35’ Kacper ponownie rusza w rajd po skrzydle, ładna wrzutka, ale żaden z naszych zawodników nie sięga piłki. Do szatni schodzimy z jedną bramką z tyłu.

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Trener wprowadza pierwsze zmiany chcąc odwrócić wynik meczu. Jednak to o Bobra dostajemy szansę. Zawodnik z Tłuszcza za niesportowe zachowanie dostaje drugą żółtą kartkę (w wyniku tego czerwoną) i resztę spotkania spędza w szatni. Nasza drużyna jakby dostała zastrzyk energii. W 60’ Kacper dorzuca w pole bramkowe. Sytuacji nie marnuje Grzegorz Oktaba. Mamy 1:1!. W 61’ i 63’ Krystian Szambelan nie wykorzystuje dwóch pewnych sytuacji. W 65’ wynik na tablicy zmienia się na naszą korzyść.2:1!. Adam Zych dorzuca z prawej strony, Grzesiek jest na swoim miejscu i wykorzystuje sytuację. Pada zwycięski GOL. W 68’ ładne dośrodkowanie Krystiana jednak Sylwester Szambelan mija się z piłką. 71’ Adam próbuje strzału na bramkę. 90’ koniec regulaminowego czasu gry. Sędzia główny dolicza 4 minuty. W 91’ Paweł Badenko sprawdza bramkarza Bobra uderzając pod samą poprzeczką. 94’ faul naszego obrońcy niebezpiecznie blisko pola karnego. Piłka uderza w słupek. Uf. Sędzia kończy mecz.

Moje osobiste gratulacje dla Grześka Oktaby za strzelone bramki, oraz dla Kacpra Olesia, który coraz lepiej czuje się w naszej drużynie.

Bramki:
0-1 Tłuszcz
1-1 G.Oktaba (as.K.Oleś)
2-1 G.Oktaba (as.A.Zych)

Następny mecz gramy w sobotę 29 sierpnia 2015 r. o godz. 16.00.

Zapraszamy do kibicowania!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości