bhikkho likhati!

Utworzono:

31.08.2015

Mecz na szczycie na plus!

W sobotę 29 sierpnia nasz II zespół zmierzył się z zespołem Ursus II Warszawa. Był to debiut „dwójki” w roli gospodarza w „klatce”- boisku przy ul. Okopowej w Warszawie.
Mecz od początku prowadzony był w bardzo szybkim tempie. Obie drużyny zainteresowane były osiągnięciem zwycięstwa, stąd byliśmy świadkami wielu ofensywnych akcji z obu stron. Pierwszą bramkę meczu zdobyli goście. Błąd naszej obrony wykorzystał napastnik Ursusa i z w sytuacji sam na sam z Krzyśkiem Kotem, zdobył gola dla swojej drużyny.
Nasz zespół od razu starał się wyrównać. I to się udało niemal w następnej akcji. Po rzucie rożnym egzekwowanym przez Tomka Faltynowskiego przytomnie zachował się nasz wychowanek Kuba Matusiak i pewnym strzałem doprowadził do wyrównania 1-1!
W tej części gry zdobyliśmy jeszcze jedną bramkę. Sędzia podyktował dla nas rzut karny po świetnym rajdzie Matusiaka. Pewnym egzekutorem, po bardzo ładnym technicznym strzale, okazał się ponownie Kuba! 2-1 dla nas i to już czwarta bramka naszego napastnika w tych rozgrywkach. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.
Druga połowa była bardzo interesująca. Byliśmy świadkami wielu akcji z obu stron. Ursus za wszelką cenę starał się doprowadzić do wyrównania. Jednak bardzo dobrze grali nasi obrońcy kierowani przez Roberta Kędziora, pewnie spisywał się na bramce Krzysztof Kot. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Nasza drużyna odniosła drugie kolejne zwycięstwo! Wielkie brawa dla naszego zespołu.
Podczas meczu, zwłaszcza w trudnej drugiej połowie, mogliśmy liczyć na żywiołowy zorganizowany doping naszych najmłodszych kibiców, za który bardzo gorąco dziękujemy! To zwycięstwo jest dla Was Grom!