1% na ŁKS
Szanowni Państwo!
Zbliża się czas rozliczeń za rok 2021. W trakcie wypełniania swoich zeznań podatkowych będą mieli Państwo możliwość przekazania 1% swojego podatku na dowolne stowarzyszenie. Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby przekazać 1% na Łochowski Klub Sportowy, który z roku na rok się rozrasta, ma coraz większą liczbę zawodników i zawodniczek uprawiających sport, a co za tym idzie pojawiają się coraz większe koszty. Chcemy zapewnić godne warunki infrastrukturalno-sprzętowe naszym podopiecznym w postaci wysokiej jakości obiektów sportowych oraz sprzętu treningowego. Dlatego uprzejmie prosimy, aby 1% przekazać właśnie na ŁKS Łochów. Państwo nie ponoszą żadnych kosztów, a dla nas każda złotówka jest na wagę złota.
Co trzeba zrobić, aby przekazać 1% swojego podatku? Wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym nr KRS Łochowskiego Klubu Sportowego: 0000227783.
Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd ŁKS Łochów