Bez zmian w IV lidze

1 lipca br. odbyło się przedwakacyjne posiedzenie Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, na którym dokonano pierwszego podsumowania minionego sezonu na piłkarskim Mazowszu, a także przyjęto osiem nowych klubów w skład członków MZPN.

Spośród podjętych uchwał bodaj najważniejszą było przyjęcie regulaminu rozgrywek, a w tym zasad awansów i spadków w najbliższym czasie. Kluczową informacja jest fakt, że prowadzone przez Mazowiecki ZPN rozgrywki będą prowadzone w dotychczasowej formie. I tak np. w IV lidze utrzymano dwie grupy po 18 zespołów każda; na ostateczny skład w poszczególnych klasach rozgrywkowych bedą miały jednak wpływ decyzje Komisji Licencyjnej. Szczegóły poznamy w połowie lipca.