Drugie miejsce w Halowych Mistrzostwach Mazowsza!

Nasi młodzi piłkarze z rocznika 2005 i młodsi zajęli 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Mazowsza! Po świetnym turnieju w naszym wykonaniu, ulegliśmy w finale Zniczowi Pruszków 1:2! We wszystkich meczach pokazaliśmy naprawdę duże możliwości. Była walka, składne akcje, piękne bramki, konsekwentna obrona - wszystko stało na dobrym poziomie. Widać, jak duży progres zanotowaliśmyw ostatnich kilku miesiącach. Cieszy to, że potrafiliśmy rywalizować, jak równy z równym z bardzo dobrymi zespołami. Ponadto, nasz bramkarz Mateusz Wikieł został najlepszym golkiperem turnieju!

Skład: M. Wikieł, R. Drużba - M. Kopania, J. Kołodziejczyk, K. Kopania, R. Garwoliński, W. Oniśk, A. Radzimirski, K. Szczęsny, T. Rogala, A. Andrasik, M. Madaliński

WYNIKI:

Faza grupowa:

Trójka Łochów 0:0 Mazur Radzymin
Trójka Łochów 1:0 Młode Orły Halinów
Trójka Łochów 1:0 Ożarowianka Ożarów
Trójka Łochów 0:4 MOSiR Mińsk Maz.
Trójka Łochów 1:1 Wicher Kobyłka

Faza półfinałowa: