II miejsce rocznika 2006 w Węgrowie!

II miejsce rocznika 2006 w Węgrowie!

W minioną sobotę chłopcy z rocznika 2006 i młodsi wzięli udział w turnieju organizowanym przez Czarnych Węgrów w ramach obchodów 70. rocznicę powstania tego klubu.Nasi zawodnicy zaprezentowali się naprawdę z dobrej strony i w końcowym rozrachunku zabrakło kilku bramek więcej do zwycięstwa. Mieliśmy tyle samo punktów co pierwsza Pogoń Siedlce i trzecie Football Academy Sokołów. Organizatorzy wzięli pod "lupę" bilans bramkowy i według tego kryterium zajęliśmy drugie miejsce. Kolejne miejsca przypadły kolejno: Czarnym Węgrów, UKS "1" Węgrów oraz WektrzeZbuczyn.

Chłopcy pokazali wielką wolę walki oraz wiele ciekawych zagrań. Nie zabrakło również pięknych bramek oraz równie fantastycznych asyst. Praca na treningach przynosi coraz większe efekty i mamy nadzieję, że efekty będziemy mogli zobaczyć już w najbliższych spotkaniach ligowych.

Trójka Łochów zagrała turniej w składzie: Krystian Kosierb, Radek Garwoliński, Karol Sulich, Albert Andrasik, Bartek Snopkiewicz, Patryk Sulich, Klaudiusz Szczęsny, Alan Krzyżewski oraz Oskar Bobrowicz.

Wyniki:

Trójka1:1FA Sokołów(Bramka O. Bobrowicz)
Trójka5:0Wektra(K. Sulich x2, P. Sulich x2 oraz K. Szczęsny)
Trójka3:1Czarni(K. Szczęsny, A. Andrasik i K. Sulich)
Trójka2:2Pogoń(B. Snopkiewicz i K. Szczęsny)
Trójka5:2UKS(K. Szczęsny x2, P. Sulich x2 i O. Bobrowicz)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości