zamknij reklamę

III miejsce rocznika 2006 w Lidze zimowej 2017/2018

III miejsce rocznika 2006 w Lidze zimowej 2017/2018
ZAKOŃCZYŁA SIĘ LIGA ZIMOWA ROCZNIKA 2006
Wyniki i tabela w rozwinięciu
Grupa A
1. Polonia Warszawa
2. Drukarz Warszawa
3. Playmaker Academy
4. Kosa Konstancin
5. Marcovia Marki
6. KS Zwar
7. MOSiR Mińsk Mazowiecki
8. KS Ursus Warszawa
Wyniki Grupa A
1. kolejka

KS Ursus Warszawa - MOSiR Mińsk Mazowiecki 0:2
Playmaker Acedamy - Kosa Konstancin 0:2
Polonia Warszawa - KS Zwar 2:2
Drukarz Warszawa - Marcovia Marki 2:2
2. kolejka
KS Ursus Warszawa - Marcovia Marki 0:3
MOSiR Mińsk Mazowiecki - Playmaker Academy 5:0
KS Zwar - Kosa Konstancin 0:2
Polonia Warszawa - Drukarz Warszawa 1:2
3. kolejka
Drukarz Warszawa - KS Ursus Warszawa 8:0
Playmaker Academy - Polonia Warszawa 2:1
Kosa Konstancin - MOSiR Mińsk Mazowiecki 1:2
Marcovia Marki - KS Zwar 3:2
4. kolejka

Drukarz Warszawa - Playmaker Academy 4:0
Polonia Warszawa - Kosa Konstancin 0:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki - Marcovia Marki 0:3
KS Ursus - KS Zwar 1:6
5. kolejka

Playmaker Academy - KS Ursus 3:4
Kosa Konstancin - Drukarz Warszawa 0:1
Marcovia Marki - Polonia Warszawa 3:2
KS Zwar - MOSiR Mińsk Mazowiecki 0:0
6. kolejka

Polonia Warszawa - KS Ursus 2:1
Drukarz Warszawa - MOSiR Mińsk Mazowiecki 1:3
Playmaker Academy- KS Zwar 1:5
Kosa Konstancin - Marcovia Marki 1:3
7. kolejka

Kosa Konstancin - KS Ursus 4:0
Marcovia Marki - Playmaker Academy 5:1
KS Zwar - Drukarz Warszawa 5:2
MOSiR Mińsk Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:2
 
Grupa B
1. Talent Targówek
2. ŁKS Łochów
3. KS Semp Pogoń Siedlce
4. MOSiR Mińsk Mazowiecki
5. Legionovia Legionowo
6. Drukarz II
7. Polonia Warszawa II
8. Progres Warszawa
Wyniki Grupa B
1. kolejka

Progres Warszawa - Polonia II Warszawa 3:1
KS Semp Pogoń Siedlce - MOSiR Mińsk Mazowiecki 3:0
Talent Targówek - Drukarz II Warszawa 2:4
ŁKS Łochów - Legionovia Legionowo 0:6
2. kolejka
Progres Warszawa - Legionovia Legionowo 1:3
Polonia II Warszawa - KS Semp Pogoń Siedlce 1:8
Drukarz II Warszawa - MOSiR Mińsk Mazowiecki 7:0
Talent Targówek- ŁKS Łochów 0:1
Radosław Garwoliński
3. kolejka
ŁKS Łochów - Progres Warszawa 3:0
Radosław Garwoliński, Albert Andrasik, Karol Sulich
KS Semp Pogoń Siedlce- Talent Targówek 1:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki - Polonia II Warszawa 0:6
Legionovia Legionowo - Drukarz II Warszawa 3:0
4. kolejka
Progres Warszawa - Drukarz II Warszawa 2:2
Polonia II Warszawa - Legionovia Legionowo 0:4
Talent Targówek - MOSiR Mińsk Mazowiecki 9:1
ŁKS Łochów - KS Semp Pogoń Siedlce 2:1
Albert Andrasik, Karol Sulich
5. kolejka
KS Semp Pogoń Siedlce - Progres Warszawa 2:2
MOSiR Mińsk Mazowiecki- ŁKS Łochów 0:9
Bartek Snopkiewicz x3, Radek Garwoliński, Oskar Bobrowicz, Karol Sulich, Krystian Kosierb, Hubert Borkowski i Filip Molski
Drukarz II Warszawa - Polonia II Warszawa 3:1
Legionovia Legionowo - Talent Targówek 6:0

6. kolejka
Talent Targówek - Progres Warszawa 2:1
ŁKS Łochów - Polonia II Warszawa 0:0
KS Semp Pogoń Siedlce- Drukarz Warszawa II 1:2
MOSiR Mińsk Mazowiecki - Legionovia Legionowo 1:9
7. kolejka

MOSiR Mińsk Mazowiecki -Progres Warszawa 0:10
Legionovia Legionowo-KS Semp Pogoń Siedlce 0:3
Drukarz II Warszawa - ŁKS Łochów 4:1
Karol Sulich
Polonia II Warszawa -Talent Targówek 4:7

Końcowa tabela Grupy A
Pkt, Mecz, Zw, Re, Prz, Bramki

1.Marcovia Marki 19 7 6 1 0 22-8
2.MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 7 4 1 2 13-7
3.Drukarz II Warszawa 13 7 4 1 2 20-11
4.Kosa Konstancin 12 7 4 0 3 11-6
5.KS Zwar 11 7 3 2 2 20-11
6.Polonia Warszawa 7 7 2 1 4 10-12
7.Playmaker Academy 3 7 1 0 6 7-26
8.KS Ursus Warszawa 3 7 1 0 6 6-28
Końcowa tabela Grupy B
Pkt, Mecz, Zw, Re, Prz, Bramki
1.Legionovia Legionowo 18 7 6 0 1 31-5
2.Drukarz II Warszawa 16 7 5 1 1 22-10
3.ŁKS Łochów 13 7 4 1 2 16-11
4.KS Semp Pogoń Siedlce 11 7 3 2 2 19-8
5.Talent Targówek 10 7 3 1 3 21-18
6.Progres Warszawa 8 7 2 2 3 19-13
7.Polonia II Warszawa 4 7 1 1 5 13-25
8.MOSiR Mińsk Mazowiecki 0 7 0 0 7 2-53
Podziel się wpisem

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości