Kolejny medal

W minioną niedzielę nasi zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi wzięli udział w kolejnym turnieju z cyklu Halowe Mistrzostwa Mazowsza. Po zajęciu 2 i 5 miejsca w poprzednim tygodniu, tym razem wywalczyliśmy miejsca na najniższym stopniu podium! Po wielkiej walce i bardzo zaciętych spotkaniach pokazaliśmy, że łochowskie dzieci mogą walczyć jak równy z równym z dziećmi z większych miast. Jest to kolejne doświadczenie, które zdobyliśmy grając z mocnymi zespołami. W naszej drużynie widać coraz większą pewność oraz coraz wyższe umiejętności, które potrafimy zaprezentować nie tylko na treningu, ale również w meczu o stawkę!
Początkowo wystawiona była jedna nasza drużyna, ale z racji tego, że nie dojechała drużyna AJ Tłuszcz, mogliśmy wystawić również drugą.

Grupa 1:

Białe Orły Warszawa 1:0 Trójka Łochów I
Trójka Łochów I 2:1 Huragan Wołomin
Trójka Łochów I 8:0 AMP Gool Łochów
Trójka Łochów I 1:6 Gwardia Warszawa

Grupa 2:

Trójka Łochów II 0:1 Polonia Warszawa
Trójka Łochów II 1:0 Legionovia
Białe Orły II Warszawa 1:0 Trójka Łochów II
Trójka Łochów II 0:3 Marcovia Marki

Półfinały:

Trójka Łochów I 1:0 Marcovia
Białe Orły I Warszawa 2:0 Trójka Łochów I

Mecz o 3 miejsce:

Trójka Łochów I 1:0 Polonia Warszawa

Skład: M. Wikieł, R. Drużba - K. Kopania, M. Kopania, A. Radzimirski, J. Kołodziejczyk, J. Strąk, R. Garwoliński, P. Sulich, K. Szczęsny, T. Rogala, W. Oniśk, A. Andrasik.