ŁKS dominuje na turnieju w Łochowie

Aż trzy zespoły Łochowskiego Klubu Sportowego zajęły miejsca w pierwszej czwórce turnieju dla rocznika 2006 w Łochowie, w którym udział wzięło 10 ekip. Drużyna ŁKS II zajęła pierwsze miejsce w turnieju, wygrywając w finale 3:0 z Nadstalem Krzaki Czaplinkowskie. Ekipa ŁKS 2007 złożona z zawodników urodzonych w 2007 roku, którzy rywalizowali z rok starszymi, zajęła najniższy stopień podium, a ŁKS I znalazł się tuż za pudłem, wywalczając czwarte miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Karola Sulicha z ŁKS 2007, a najlepszym bramkarzem Wiktora Januszewskiego z ŁKS II. Gratulujemy!

Klasyfikacja końcowa:

1. ŁKS Łochów II
2. Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3. ŁKS Łochów 2007
4. ŁKS Łochów I

ŁKS I: F. Denis - P. Walicki, K. Szczęsny, A. Krzyżewski, K. Gąsiorek, J. Biernat, M. Borkowski, K. Kopania, N. Nowak
ŁKS II: W. Januszewski - G. Sulowski, O. Bobrowicz, M. Damętko, R. Garwoliński, K. Kosierb, H. Borkowski
ŁKS 2007: P. Garwoliński - K. Sulich, F. Molski, K. Kopania, K. Tomas, B. Snopkiewicz, O. Damętko