ŁKS z jedną z najskuteczniejszych ofensyw na Mazowszu!

Zawodnicy Łochowskiego Klubu Sportowego w tym sezonie imponują formą strzelecką. W czterech kolejkach warszawskiej Klasy A gr. 1 drużyna z Łochowa strzeliła aż 22 gole, co daje imponującą średnią 5,5 gola na mecz! Tak dobrego początku pod względem liczby bramek ŁKS nie miał od wielu wielu lat. Przejrzeliśmy dokładnie wszystkie zespoły z województwa mazowieckiego, które występują w ligach PZPN w sezonie 2018-19 i wychodzi na to, że mamy jedną z najskuteczniejszych drużyn na Mazowszu! Warto jednak dodać, że niektóre grupy Klasy B rozegrały dopiero po dwie serie spotkań, a ligi okręgowe i IV ligi już po sześć. W rozgrywkach na poziomie centralnym (III, II, I i Ekstraklasa) odbyło się od siedmiu do dziewięciu kolejek. Lepsze od ŁKS są tylko: Nadnarwianka Pułtusk (ciechanowsko-ostrołęcka Liga Okręgowa) - 29 goli, Hutnik Huta Czechy (siedlecka Liga Okręgowa) - 28 goli, Mogielanka Mogielnica (radomska Klasa A) - 24 gole oraz Żbik Nasielsk (ciechanowsko-ostrołęcka Liga Okręgowa) - 23 gole. A taki sam dorobek strzelecki ma Zły Warszawa (warszawska Klasa B gr. 1). W poprzednim sezonie zakończyliśmy rozgrywki z dorobkiem 94 goli w 26 meczach, co dawało średnią 3,62 bramki na spotkanie.

NAJSKUTECZNIEJSZE DRUŻYNY Z MAZOWSZA

EKSTRAKLASA

Wisła Płock - 7 meczów, 10 goli

I LIGA - brak drużyn z Mazowsza