M. Chmielewski: Każdy mecz nas czegoś nauczył

Nie spodziewałem się, że dziewczyny mogą tak pokochać ten sport - mówi Michał Chmielewski, trener kobiecej sekcji ŁKS Łochów. W rozwinięciu kilka słów od szkoleniowca o minionej rundzie jesiennej. Zapraszamy do lektury!

Po prawie dwóch latach treningów przystąpiliśmy do rozgrywek ligowych. W 10 meczach o punkty, 9 spotkań przegraliśmy i raz zremisowaliśmy. Każde spotkanie było dla nas nową lekcją, każde z nich miało różny przebieg, każde z nich uczyło Nas czegoś nowego.

Nabywamy doświadczenia, które mam nadzieję w przyszłości zaprocentuje. Sam nie spodziewałem się, że dziewczyny mogą tak pokochać ten sport. Jestem pod ogromnym wrażeniem ambicji tej drużyny. Myślę, że 16-17 dziewczyn, które aktualnie trenują, pomimo żadnej wygranej w tym sezonie, wygrały coś więcej. Stały się jednością, drużyną. Można powiedzieć, że jesteśmy piłkarską rodziną. Teraz czas na odpoczynek i na przygotowania do rundy rewanżowej.