Podsumowanie działalności klubu ŁKS!

Szanowni Państwo,
Klub ŁKS Łochów przedstawiał się następująco w roku 2018;
-zawodnicy i zawodniczki
-trenerzy
-infrastruktura
-finanse
-Zarząd ŁKS –Rodzice

Z dniem 1.04.2018 przejęliśmy „stery” klubu ŁKS. Problemy jakie zastaliśmy w każdej w/w „formacji ‘’zmusiły Nas do natychmiastowego działania i szybkiego „uczenia się” właściwego funkcjonowania.

Więcej w rozwinięciu newsa

-Zawodnicy i zawodniczki mieli zapewnione ; treningi w tygodniu z trenerem, mecze ligowe na właściwej murawie, autobusy „podstawione” na czas, woda do picia ,ciepła woda do mycia, właściwe badania medyczne i ubezpieczenie, sprzęt sportowy ,zabezpieczenie medyczne i ochrona ,fantastyczny doping kibiców .-Trenerzy :uregulowane zaległości płatnicze ,podwyżka wynagrodzenia w drugiej połowie roku, wynagrodzenie płacone ”na czas” ,właściwe przygotowanie boisko do treningów i meczy ligowych, sprzęt sportowy, determinacja rodziców i zawodników w osiągnięciu celów sportowych -infrastruktura ; przygotowana murawa boiska poprzez podlewanie, koszenie, nawożenie, malowanie linii, wałowanie. Wycinka krzewów i chwastów wokół stadionu. Przygotowanie budowy boiska treningowego bocznego i boiska o powierzchni piaszczystej. Serwis i konserwacja kosiarek i dbanie o porządek w budynku.Wykonanie odwodnienia boiska.Finanse; uregulowane wszystkie zaległości płatnicze ,środki gminne wydane zgodnie z uchwałą rady miejskiej, środki ze składek członkowskich wydane na cele statutowe klubu, środki z programu Klub wydane zgodnie z wytycznymi ministerstwa .Brak zaległości płatniczych.Zarząd ŁKS –Rodzice Determinacja, wiedza biznesowa , poświęcony czas ,praca i lokalny patriotyzm pozwoliły na poprawne funkcjonowanie Klubu. Wiemy, że praca społeczna wymaga poświęceń i jest jeszcze wiele do zrobienia w każdej formacji Klubu. Chcemy,aby ŁKS stał się wizytówka miasta Łochów.
W imieniu Zarządu chciałem podziękować wszystkim, którzy poświęcili czas pracę, środki finansowe dla klubu ŁKS Łochów .W szczególności ; Darczyńcom, Rodzicom,trenerom i wszystkim ludziom zaangażowany w sport .Bo nic nad zdrowie Ten tylko się dowie Kto je stracił W nadchodzącym Nowym Roku 2019 życzymy zdrowia, wiary ,determinacji, trafnych decyzji i Ciągłego szukania zgody-bo tylko zgoda buduje ...A sukces nas zaskoczy ...Ze sportowym pozdrowieniem Prezes Zarządu ŁKS