Ruszyła Akademia Piłkarska ŁKS Łochów!

Ruszyła Akademia Piłkarska ŁKS Łochów!

Stało się! Historyczny dzień w naszym klubie już za nami! W poniedziałek ruszyła Akademia Piłkarska Łochowskiego Klubu Sportowego! 36 młodych zawodników i zawodniczek rozpoczęło piłkarską przygodę z naszym klubem. Pierwsze zajęcia zgromadziły bardzo dużą liczbę uczestników, co było dla nas olbrzymim zaskoczeniem. Po kilku minutach "spotkania roboczego" przystąpiliśmy już do tego, co najpiękniejsze, czyli: trawa, piłka, bramki i biegające dzieci. Zobaczyliśmy mnóstwo pięknych goli, wiele świetnych akcji i przede wszystkim uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych. Społeczność ŁKS Łochów rozrosła się zatem o kolejnych 36 członków!

Przez wrzesień zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy na Stadionie Miejskim w Łochowie o godzinie 18. Każdy trening będzie trwał zegarową godzinę. Od października każda z grup będzie wspólnie z trenerem uzgadniała odpowiednią porę na zajęcia.

Jednocześnie informujemy, że nabór i zapisy do grup cały czas trwają. Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców i wszystkie dziewczynki urodzone w 2007 roku lub młodszych, aby do nas dołączyć. Atrakcji na pewno nie zabraknie!

FOTORELACJA cz. 1 (fot. J. Damętko)

FOTORELACJA cz. 2 (fot. P. Jakóbisiak)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości