zamknij reklamę

Sparingi przed nowym sezonem 2014/2015

Sparingi przed nowym sezonem 2014/2015

Zapraszamy do przeglądania strony klubowej. W Tym newsie będziemy informować was o sparingach naszych rywali i nie tylko. Więcej informacji, szczegółów znajdziecie w rozwinięciu. Data oraz miejsce i godzina spotkania mogą spotkania ulec zmianie.

Spotkania rozegrane

Grom Lipowo - Jedność Żabieniec 3:1
AKS Mewa Krubin - Sokół II Serock 7:3
Nojszewianka Dobre - Płomień Dębe Wielkie 3:8
LKS Ostrówek - LZS Starawieś 11:1
Czarni Węgrów - Rywal Ruchna 16:0
Victoria II Sulejówek - Orzeł Unin 2:1
Wilga Miastków - Jutrzenka Cegłów 8:4
Józefovia II Józefów - Sobienie Jeziory 3:1
KS Wąsewo - MKS Małkinia 6:2
Jastrząb Żeliszew - ULKS Gołąbek 5:4
Wektra Zbuczyn - Grodzisk Krzymosze 0:3
Hutnik Huta Czechy - Snajper Sośninka 4:4
Józefovia Józefów - Korona Warszawa 5:3
Błękitni Stoczek Węgrowski - Miedzanka Miedzna 2:6
Sęp Żelechów - Promnik Łaskarzew 2:2
Józefovia Józefów - Korona Warszawa 5:3
Tajfun Jartypory - Legion Grębków 10:0
Bór Regut - Jedność Żabieniec 0:3
Huragan SKOK Wołomin - Marcovia Marki 4:1
WKS Rząśnik - Dąb Wieliszew 1:3
Victoria Sulejówek - Drukarz Warszawa 3:3
PKS Radość - Vulcan Wólka Mlądzka 0:3
Sokół Serock - Nadnarwianka Pułtusk 4:0
Jabłonian Jabłonna Lacka - Kosovia Kosów Lacki 3:4
ŁKS Łochów -GKS Dąbrówka 5:2
LKS Ostrówek - Podlasie Sokołów Podlaski 2:5
Avit Wiązowna - Watra Mrozy 1:3
KS Glinianka - Świt Barcząca 9:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Fenix Siennica 2:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:3
LKS Ostrówek - Bóbr Tłuszcz 0:4
Wisła Maciejowice - Sęp Żelechów 2:3
MKS Małkinia - ŁKS Łochów 1:4
Victoria Kałuszyn - Nojszewianka Dobre 7:0
Orzeł Parysów - Wilga Miastków 0:5
Marcovia Marki - Legion Warszawa 3:1
Tygrys Huta Mińska - Orzeł Unin 1:4
Naprzód Skórzec - ULKS Gołąbek 6:1
Rywal Ruchna - Wicher Sadowne 1:1
Dwernicki Stoczek Łukowski - Sęp Żelechów 2:3
Sęp Żelechów - Amur Wilga 2:0
KS Sobienie Jeziory - Liwia Łochów 6:1
Wkra Sochocin - AKS Mewa Krubin 3:1
Dąb Wieliszew - Legion Warszawa 3:2
Tajfun Jartypory - Kosovia Kosów Lacki 4:1
Żbik Nasielsk - Sokół Serock 5:2
Zryw Sobolew - MKS Ruch Ryki 4:3
Wektra Zbuczyn - Kolektyw Oleśnica 6:3
Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie 7:5
Miedzanka Miedzna - Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:0
Mazowsze Grójec - Hutnik Huta Warszawa 1:2
Józefovia Józefów - Bór Regut 1:1
Tęcza Stanisławów - Miedzanka Miedzna (juniorzy) 7:1
Promnik Łaskarzew - Amur Wilga 2:3
Grodzisk Krzymosze - Naprzód Skórzec 3:4
Watra Mrozy - Snajper Sośninka 6:0
Wilga Miastków - Nojszewianka Dobre 2:1
Podlasie Sokołów Podlaski - Korona Ostrołęka 0:1
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:1
Hutnik Huta Czechy - Wisła Dziecinów 6:0
Vulcan Wólka Mlądzka - Mazur Karczew 2:1
ŁKS Łochów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:10
Sparta Jazgarzew - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3
Pogoń II Siedlce - Jabłonianka Jabłonna Lacka 8:0
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:1
Hutnik Huta Czechy - Wilga II Garwolin 3:2
Olimpia Latowicz - Fenix Siennica 1:3
KS Piaseczno - Orzeł Unin 1:1
Czarni Węgrów - Wicher Kobyłka (juniorzy) 7:0
Marcovia Marki - Bóbr Tłuszcz 4:4
Mazowsze Grójec - Bug Wyszków 4:3
Advit Wiązowna - Vulcan Wólka Mlądzka 6:2
Wektra Zbuczyn - Pogoń Siedlce (juniorzy) 5:0
Dąb Wieliszew - Nadnarwianka Pułtusk 2:1
Orlęta Łuków - Naprzód Skórzec 1:2
MKS Małkinia - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:5
ŁKS Łochów - Huragan Wołomin 3:5
Wilga Miastków - Snajper Sośninka 10-2
Błękitni Stoczek Węgrowski - Livia Liw 2:0
Orlęta Czyżęw - Jabłonianka 4-4
Kolektyw Oleśnica - ULKS Gołąbek 5:6
MKS Mielnik - Czarni Węgrów 6:3
Legion Grębków - Armaty Stoczek Łukowski 3:3
Świt Barcząca - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:8
ŁKS Łochów - Wektra Zbuczyn 2:3
Miedzanka Miedzna - Kosovia Kosów Lacki 2:5
Tęcza Stanisławów - Tajfun Jartypory 0:2
Miedzanka Miedzna - Wicher Sadowne 3:1
Hutnik Huta Czechy - Dwernicki Stoczek Łukowski 5:3
Zryw Sobolew - Promnik Łaskarzew 3:2
Zryw Sobolew - Snajper Sośninka 4:3
MKS Małkinia - Bóbr Tłuszcz 3:3
Vólkan Wólka Mlądzka - FC Lesznowola 8:1
Drukarz Warszawa - KS Konstancin 5:4
Józefovia Józefów - Pilica Nowe Miasto 2:2
Victoria II Sulejówek - Fenix Siennica 2:0
LKS Ostrówek - Korona Jadów 6:2
WKS Rząśnik- Nadnarwianka Pułtusk 1:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Dąb Wieliszew 1:3
Huragan Wołomin - Hutnik Huta Warszawa 3:2
Naprzód Skórzec - Huragan Międzyrzecz Podlaski 4:2
Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2
Tajfun Jartypory - Rywal Ruchna 10:1
Sokół Serock - Legion Warszawa 1:0
Liwia Liw - Tajfun Jartypory 1:11 
Vulcan Wólka Mlądzka - Vulcan II Wólka Mlądzka 6:0
Huragan SKOK Wołomin - Bóbr Tłuszcz 2:2
Józefovia Józefów - Mazur Karczew 0:2
Czarni Dęblin - Sęp Żelechów 1:2
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:2
Wilga Miastków - Kolektyw Oleśnica7:3
Hutnik Huta Czechy - Wilga II Garwolin 3:2
Podlasie Sokołów Podlaski - Iskra Krasne 6:1
Unia Krzywda - Sęp Żelechów 0:6
Liwia Łochów - KS Pniewo 2:7
Grom Kąkolewnica - Wektra Zbuczyn 1:1
Dąb Wieliszew - AKS Mewa Krubin 5:4
Czarni Węgrów - Wicher Sadowne 4:0
MKS Małkinia - Orlęta Czyżew 5:2
Tygrys Huta Mińska - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:8
MKS Mielnik - Podlasie Sokołów Podlaski 5:2
Miedzanka Miedzna - Rywal Ruchna 7:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazur Karczew 1:2
Okęcie Warszawa - Hutnik Huta Warszawa 0:2
Victoria Sulejówek - Watra Mrozy 5:5
Victoria Kałuszyn AKS FC Płochocin 8:2
Orzeł Unin - Amur Wilga 7:1
Start Otwock - Vulcan Wólka Mlądzka 6:0
Vulcan Wólka Mlądzka - Perła Złotokłos 2:2
Naprzód Skórzec - Dwernicki Stoczek Łukowski 6:3
Hutnik Huta Czechy - Promnik Łaskarzew 4:3
Laura Chylice - Bór Regut 4:0
Milan Milanówek - Sokół Serock 1:2
Polonia Warszawa 96 - Orzeł Unin 3:0
Watra Mrozy - Płomień Dębe Wielkie 0:2
Znicz II Pruszków - Orzeł Unin 1:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Drukarz Warszawa 5:3
Pogoń II Siedlce - Naprzód Skórzec 6:0
Sokół Adamów - Sęp Żelechów 1:2
Pogoń II Siedlce - Podlasie Biała Podlaska 1:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Naprzód Skórzec 4:4

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości