Szukamy wsparcia dla naszej młodzieży!

Szanowni Państwo!

Nasi najmłodsi zawodnicy wyjeżdżają na dwa międzynarodowe turnieje - doPragi i Wrocławia- podczas których będą reprezentować nasze miasto i klub.ŁKSiacy będą rywalizować z drużynami z całego światai mamy nadzieję, że zaprezentują się z dobrej strony.
Niestety wiąże się to z dużymi kosztami i my jako klub nie jesteśmy w stanie znacząco wesprzeć ich wyjazdu. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą do Państwa o wsparcie dla naszych młodych adeptów futbolu.Każda złotówka będzie dla nas olbrzymim wsparciem, a dzięki uzbieranej kwocie będziemy mogli dofinansować wyjazd i spełnić marzenia naszych piłkarzy.
Jeśli zechcą Państwo szerzej współpracować z naszym klubem prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów:lochowskiklubsportowy@gmail.com

Jak wspomóc naszych zawodników?

NUMER KONTA:32 9233 0001 0009 7358 2000 0010
Łochowski Klub Sportowy
07-130 Łochów, Aleja Łochowska 20a
Tytuł przelewu: DAROWIZNA NA MIĘDZYNARODOWE TURNIEJE DLA DZIECI