Trzech żelaznych muszkieterów

W tym sezonie kadra pierwszej drużyny Łochowskiego Klubu Sportowego jest bardzo szeroka. Przed żadnym spotkaniem trener Sławomir Damętko nie miał raczej problemu z zestawieniem wyjściowej jedenastki. Szeroka kadra przynosi efekty w postaci wyników. ŁKS obecnie zajmuje drugie miejsce w warszawskiej Klasie A ze stratą jednego punktu do Wichru Kobyłka.

Nasz trener skorzystał w bieżących rozgrywkach już z 22 zawodników, ale tylko trzech z nich rozegrało wszystkie mecze od deski do deski. Mowa o Michale Chmielewskim, Bartku Rzepczyńskim i właśnie Sławku Damętce. Wszyscy mają na koncie po 630 minut w tym sezonie. O pięć minut mniej ma Adrian Oniszk, który dwa razy opuścił boisko w samej końcówce spotkania. W tym zaszczytnym gronie trzech żelaznych muszkieterów mógłby być również Patryk Puchta, ale w ostatnim meczu z WKSem Rząśnik opuścił murawę po pierwszej połowie, a w jego miejsce pojawił się Dominik Konarzewski, dla którego były to pierwsze minuty w tym sezonie. Barierę 500 minut po 7 kolejkach przekroczyli także Radek Gręda i Sebastian Sasin.