zamknij reklamę

Urodziny Trenera !

Urodziny Trenera !

Swoje święto ma dzisiaj trener seniorów ŁKS Łochów Sławomir Damętko. Pomocnik naszej drużyny obchodzi 39 urodziny.

Trenerowi życzymy wszystkiego najlepszego, samych sukcesów z naszą drużyną, spełnienia marzeń, zdrowia i radości. Sto lat!

Sprawiliśmy również wczoraj trenerowi prezent od drużyny pamiątkową rzecz a także wysoką wygraną z Koroną Warszawa gdzie podnieśliśmy się z 3:1 na 12:3

Życzy cały zarząd ŁKS-u wraz z piłkarzami i zawodniczkami

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij