Wigilia rocznika 2006!

Wigilia rocznika 2006!

W środowe popołudnie zawodnicy rocznika 2006 mieli podsumowanie sezonu oraz spotkanie wigilijne, na którym pojawili się zaproszeni goście: reprezentantka Polski i zawodniczka Górnika Łęczna -EmiliaZdunekoraz fotoreporter PZPN i rzecznik prasowy reprezentacji Polski kobiet -PaulaDuda. Więcej w rozwinięciu...

Zanim jednak zawodnicy, rodzice, trener i goście przełamali się opłatkiem, w hali sportowej przy SP nr 3 odbył się trening prowadzony przez kadrowiczkę. W zajęciach wzięła również udział drużyna kobiet z trenerem Michałem Chmielewskim na czele. Trening miał formę mini-turnieju, a Emilka wsparła każdy z pięciu zespołów, które przystąpiły do walki. Nasz gość imponował spokojem, wyszkoleniem technicznym i świetnym przeglądem pola. - Trenerze, przydałaby się nam do środka - mówili chłopcy po treningu.

Po zakończonym turnieju drużyna r. 2006 przeniosła się do budynku klubowego, gdzie odbyło się spotkanie wigilijne. Oprócz Emilki i Pauli, do zawodników przybyli również inni goście: burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski oraz prezes ŁKS Marcin Gręda. Wszyscy przełamali się opłatkiem, życzyli sobie wszystkiego co najlepsze, a następnie zawodnicy otrzymali prezenty od św. Mikołaja. Później był czas na rozmowy z zaproszonymi gośćmi, pamiątkowe zdjęcia i zebranie autografów.

Dziękuję wszystkim za przybycie!

Trener - Paweł Gołaszewski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości