Wiosna przyjdzie 25 marca - Na początek KS Płudy

W tym roku runda wiosenna na boiskach A-klasy rozpocznie się już po nastaniu wiosny kalendarzowej, czyli w weekend 25/26 marca 2023 roku - ogłosił w swym komunikacie MZPN. Pierwszy mecz ŁKS-u "o punkty" będzie miał miejsce na własnym terenie a można powiedzieć że w Jadowie bo tam pewnie rozegramy pierwsze dwa mecze, zaś przeciwnikiem naszej drużyny będzie KS Płudy Warszawa. Ostatnią kolejkę zaplanowano w obligatoryjnym niedzielnym terminie 18 czerwca gdzie zmierzymy się na wyjeździe z UWKS Legia Warszawa, a "po drodze" tradycyjnie czeka nas też: mecz w Wielką Sobotę (8 kwietnia z Ząbkovią II Ząbki). Podczas nadchodzącej rundy wiosennej ŁKS rozegra 6 meczów przed własną publicznością i 6 spotkań na wyjeździe.