zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Parysów
Legion II Warszawa
7:1
KS Glinianka
PKS II Radość 98
3:3
Jedność Warszawa
Amigos Warszawa
5:1
Zły Warszawa
Mazowsze Warszawa
0:7
Burza Pilawa
SP Inter Warszawa
3:1
GKP Targówek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
14:2
Mazowsze Warszawa
Zły Warszawa
2:1
Burza Pilawa
GKP Targówek
3:1
Legion II Warszawa
KS Glinianka
8:0
PKS II Radość 98
Amigos Warszawa
1:3
SP Inter Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Warszawa
0:2
Jedność Warszawa
Legion II Warszawa
1:3
Amigos Warszawa
Burza Pilawa
4:2
Orzeł Parysów
PKS II Radość 98
3:3
GKP Targówek
SP Inter Warszawa
3:2
Zły Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Inter Warszawa
4:1
Legion II Warszawa
Zły Warszawa
5:0
Orzeł Parysów
Jedność Warszawa
3:8
Burza Pilawa
Amigos Warszawa
8:2
PKS II Radość 98
KS Glinianka
2:0
Mazowsze Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Warszawa
4:6
GKP Targówek
Legion II Warszawa
3:2
Zły Warszawa
PKS II Radość 98
0:2
SP Inter Warszawa
Burza Pilawa
1:1
KS Glinianka
Orzeł Parysów
0:1
Jedność Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigos Warszawa
6:0
Mazowsze Warszawa
Zły Warszawa
1:0
Jedność Warszawa
GKP Targówek
6:3
Burza Pilawa
Legion II Warszawa
7:2
PKS II Radość 98
KS Glinianka
2:0
Orzeł Parysów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Warszawa
1:11
SP Inter Warszawa
PKS II Radość 98
1:5
Zły Warszawa
Orzeł Parysów
1:5
GKP Targówek
Burza Pilawa
3:3
Amigos Warszawa
Jedność Warszawa
1:2
KS Glinianka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion II Warszawa
7:2
Mazowsze Warszawa
Amigos Warszawa
3:0*
Orzeł Parysów
SP Inter Warszawa
6:1
Burza Pilawa
Zły Warszawa
0:2
KS Glinianka
GKP Targówek
5:2
Jedność Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zły Warszawa
Pauza
Orzeł Parysów
3:3
SP Inter Warszawa
KS Glinianka
1:2
GKP Targówek
Jedność Warszawa
0:1
Amigos Warszawa
Burza Pilawa
5:2
Legion II Warszawa
Mazowsze Warszawa
3:9
PKS II Radość 98
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigos Warszawa
0:0
KS Glinianka
Zły Warszawa
1:1
GKP Targówek
Legion II Warszawa
5:3
Orzeł Parysów
PKS II Radość 98
1:5
Burza Pilawa
SP Inter Warszawa
4:0
Jedność Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glinianka
1:3
SP Inter Warszawa
Mazowsze Warszawa
1:6
Zły Warszawa
Jedność Warszawa
1:4
Legion II Warszawa
Orzeł Parysów
2:1
PKS II Radość 98
GKP Targówek
0:1
Amigos Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
Pauza
KS Glinianka
1:4
Legion II Warszawa
Jedność Warszawa
4:0
PKS II Radość 98
Zły Warszawa
1:0
Amigos Warszawa
Burza Pilawa
3:0*
Mazowsze Warszawa
GKP Targówek
2:0
SP Inter Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jedność Warszawa
Legion II Warszawa
0:4
GKP Targówek
Burza Pilawa
1:2
Zły Warszawa
SP Inter Warszawa
2:1
Amigos Warszawa
Mazowsze Warszawa
0:3*
Orzeł Parysów
PKS II Radość 98
0:2
KS Glinianka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glinianka
Pauza
Jedność Warszawa
3:0*
Mazowsze Warszawa
GKP Targówek
4:2
PKS II Radość 98
Zły Warszawa
3:1
SP Inter Warszawa
Amigos Warszawa
2:3
Legion II Warszawa
Orzeł Parysów
3:4
Burza Pilawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKP Targówek
Mazowsze Warszawa
0:3*
KS Glinianka
Legion II Warszawa
1:0
SP Inter Warszawa
PKS II Radość 98
0:6
Amigos Warszawa
Orzeł Parysów
1:0
Zły Warszawa
Burza Pilawa
3:1
Jedność Warszawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigos Warszawa
Pauza
GKP Targówek
3:0*
Mazowsze Warszawa
Jedność Warszawa
3:3
Orzeł Parysów
Zły Warszawa
4:2
Legion II Warszawa
KS Glinianka
2:5
Burza Pilawa
SP Inter Warszawa
8:1
PKS II Radość 98
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Inter Warszawa
Pauza
Mazowsze Warszawa
0:3*
Amigos Warszawa
Jedność Warszawa
1:4
Zły Warszawa
Orzeł Parysów
4:1
KS Glinianka
Burza Pilawa
2:1
GKP Targówek
PKS II Radość 98
1:2
Legion II Warszawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion II Warszawa
Pauza
SP Inter Warszawa
3:0*
Mazowsze Warszawa
Amigos Warszawa
1:5
Burza Pilawa
Zły Warszawa
8:1
PKS II Radość 98
KS Glinianka
1:0
Jedność Warszawa
GKP Targówek
1:1
Orzeł Parysów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Warszawa
0:3*
Legion II Warszawa
PKS II Radość 98
Pauza
Jedność Warszawa
1:2
GKP Targówek
Orzeł Parysów
1:0
Amigos Warszawa
KS Glinianka
0:4
Zły Warszawa
Burza Pilawa
6:0
SP Inter Warszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zły Warszawa
Pauza
Legion II Warszawa
1:6
Burza Pilawa
SP Inter Warszawa
2:1
Orzeł Parysów
Amigos Warszawa
3:1
Jedność Warszawa
KS Glinianka
4:2
GKP Targówek
PKS II Radość 98
3:0*
Mazowsze Warszawa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Warszawa
1:10
SP Inter Warszawa
KS Glinianka
1:0
Amigos Warszawa
GKP Targówek
1:0
Zły Warszawa
Burza Pilawa
3:0*
PKS II Radość 98
Orzeł Parysów
3:0*
Legion II Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Pilawa
Pauza
KS Glinianka
1:1
SP Inter Warszawa
Legion II Warszawa
0:3*
Jedność Warszawa
Amigos Warszawa
4:2
GKP Targówek
PKS II Radość 98
0:5
Orzeł Parysów
Zły Warszawa
3:0*
Mazowsze Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij