zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
0:2
Rządza Załubice
Sokół II Serock
2:9
Coco Jambo Warszawa
Mazur II Radzymin
7:3
Farmacja Tarchomin
GKS Dąbrówka
18:0
Rotavia Nieporęt
Pogoń Józefów
0:8
Marcovia II Marki
Dąb II Wieliszew
9:1
KS Bednarska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
3:0
Dąb II Wieliszew
Coco Jambo Warszawa
2:4
Mazur II Radzymin
Farmacja Tarchomin
2:5
Rotavia Nieporęt
GKS Dąbrówka
1:4
Wisła Jabłonna
Pogoń Józefów
4:3
Sokół II Serock
Marcovia II Marki
4:1
KS Bednarska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
12:1
Farmacja Tarchomin
Sokół II Serock
1:4
Marcovia II Marki
Mazur II Radzymin
3:2
Pogoń Józefów
Dąb II Wieliszew
1:2
GKS Dąbrówka
Rotavia Nieporęt
3:4
Coco Jambo Warszawa
Rządza Załubice
6:2
KS Bednarska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
3:5
Mazur II Radzymin
Coco Jambo Warszawa
3:2
Wisła Jabłonna
Marcovia II Marki
3:2
Rządza Załubice
Farmacja Tarchomin
3:5
Dąb II Wieliszew
Pogoń Józefów
5:1
Rotavia Nieporęt
GKS Dąbrówka
4:1
KS Bednarska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
8:0
Pogoń Józefów
Rządza Załubice
2:2
GKS Dąbrówka
Mazur II Radzymin
1:1
Marcovia II Marki
Dąb II Wieliszew
3:2
Coco Jambo Warszawa
Rotavia Nieporęt
1:5
Sokół II Serock
Farmacja Tarchomin
2:5
KS Bednarska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
3:4
Wisła Jabłonna
Farmacja Tarchomin
2:3
Rządza Załubice
Mazur II Radzymin
15:1
Rotavia Nieporęt
GKS Dąbrówka
1:3
Marcovia II Marki
Pogoń Józefów
1:1
Dąb II Wieliszew
Coco Jambo Warszawa
6:1
KS Bednarska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
4:0
Mazur II Radzymin
Rządza Załubice
2:6
Coco Jambo Warszawa
Dąb II Wieliszew
1:1
Sokół II Serock
GKS Dąbrówka
7:4
Farmacja Tarchomin
Rotavia Nieporęt
1:9
Marcovia II Marki
KS Bednarska
5:3
Pogoń Józefów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Coco Jambo Warszawa
6:0
GKS Dąbrówka
Marcovia II Marki
5:1
Farmacja Tarchomin
Mazur II Radzymin
0:3
Dąb II Wieliszew
Rotavia Nieporęt
1:8
Wisła Jabłonna
Pogoń Józefów
2:1
Rządza Załubice
Sokół II Serock
6:2
KS Bednarska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
7:0
Marcovia II Marki
Rządza Załubice
3:0
Sokół II Serock
Farmacja Tarchomin
0:5
Coco Jambo Warszawa
Dąb II Wieliszew
8:0
Rotavia Nieporęt
GKS Dąbrówka
3:2
Pogoń Józefów
KS Bednarska
5:2
Mazur II Radzymin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
2:1
Dąb II Wieliszew
Sokół II Serock
1:3
GKS Dąbrówka
Marcovia II Marki
4:0
Coco Jambo Warszawa
Mazur II Radzymin
1:2
Rządza Załubice
Pogoń Józefów
1:3
Farmacja Tarchomin
Rotavia Nieporęt
0:12
KS Bednarska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bednarska
2:1
Wisła Jabłonna
Rządza Załubice
9:0
Rotavia Nieporęt
Coco Jambo Warszawa
6:2
Pogoń Józefów
Farmacja Tarchomin
2:3
Sokół II Serock
Dąb II Wieliszew
1:4
Marcovia II Marki
GKS Dąbrówka
8:1
Mazur II Radzymin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
0:1
Wisła Jabłonna
Coco Jambo Warszawa
6:2
Sokół II Serock
Marcovia II Marki
1:2
Pogoń Józefów
Farmacja Tarchomin
1:3
Mazur II Radzymin
KS Bednarska
4:3
Dąb II Wieliszew
Rotavia Nieporęt
0:5
GKS Dąbrówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
4:3
GKS Dąbrówka
Sokół II Serock
6:3
Pogoń Józefów
Mazur II Radzymin
1:1
Coco Jambo Warszawa
Dąb II Wieliszew
1:2
Rządza Załubice
Rotavia Nieporęt
5:1
Farmacja Tarchomin
KS Bednarska
8:2
Marcovia II Marki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Coco Jambo Warszawa
7:2
Rotavia Nieporęt
Marcovia II Marki
8:1
Sokół II Serock
Farmacja Tarchomin
1:5
Wisła Jabłonna
Pogoń Józefów
3:2
Mazur II Radzymin
GKS Dąbrówka
5:1
Dąb II Wieliszew
KS Bednarska
5:2
Rządza Załubice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
2:0
Coco Jambo Warszawa
Rządza Załubice
4:0
Marcovia II Marki
Mazur II Radzymin
3:3
Sokół II Serock
Dąb II Wieliszew
2:0
Farmacja Tarchomin
Rotavia Nieporęt
1:8
Pogoń Józefów
KS Bednarska
4:3
GKS Dąbrówka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
3:0*
Rotavia Nieporęt
Coco Jambo Warszawa
1:3
Dąb II Wieliszew
Marcovia II Marki
5:2
Mazur II Radzymin
GKS Dąbrówka
3:0
Rządza Załubice
Pogoń Józefów
2:5
Wisła Jabłonna
KS Bednarska
6:0
Farmacja Tarchomin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
5:1
Sokół II Serock
Rządza Załubice
4:1
Farmacja Tarchomin
Marcovia II Marki
6:4
GKS Dąbrówka
Dąb II Wieliszew
4:0
Pogoń Józefów
Rotavia Nieporęt
0:3*
Mazur II Radzymin
KS Bednarska
4:2
Coco Jambo Warszawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
0:4
Dąb II Wieliszew
Coco Jambo Warszawa
8:2
Rządza Załubice
Marcovia II Marki
3:0*
Rotavia Nieporęt
Farmacja Tarchomin
2:3
GKS Dąbrówka
Mazur II Radzymin
0:1
Wisła Jabłonna
Pogoń Józefów
2:5
KS Bednarska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:0*
Rotavia Nieporęt
Rządza Załubice
5:2
Pogoń Józefów
Farmacja Tarchomin
1:7
Marcovia II Marki
Dąb II Wieliszew
1:1
Mazur II Radzymin
GKS Dąbrówka
2:10
Coco Jambo Warszawa
KS Bednarska
11:0
Sokół II Serock
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
- : -
Rządza Załubice
Coco Jambo Warszawa
- : -
Farmacja Tarchomin
Marcovia II Marki
- : -
Wisła Jabłonna
Mazur II Radzymin
- : -
KS Bednarska
Rotavia Nieporęt
- : -
Dąb II Wieliszew
Pogoń Józefów
- : -
GKS Dąbrówka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
- : -
Mazur II Radzymin
Coco Jambo Warszawa
- : -
Marcovia II Marki
Farmacja Tarchomin
- : -
Pogoń Józefów
Dąb II Wieliszew
- : -
Wisła Jabłonna
GKS Dąbrówka
- : -
Sokół II Serock
KS Bednarska
- : -
Rotavia Nieporęt
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
- : -
KS Bednarska
Sokół II Serock
- : -
Farmacja Tarchomin
Marcovia II Marki
- : -
Dąb II Wieliszew
Mazur II Radzymin
- : -
GKS Dąbrówka
Rotavia Nieporęt
- : -
Rządza Załubice
Pogoń Józefów
- : -
Coco Jambo Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij