zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Farmacja Tarchomin
8:3
Mazur II Radzymin
Mazowsze Warszawa
0:11
GKP Targówek Warszawa
Sokół II Serock
5:3
Coco Jambo Warszawa
Wisła Jabłonna
5:1
Dąb II Wieliszew
Korona Warszawa
0:4
Drukarz II Warszawa
KS Bednarska
2:5
Bug II Wyszków
SP Inter Warszawa
2:3
Marcovia II Marki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb II Wieliszew
3:4
Korona Warszawa
SP Inter Warszawa
4:0
Sokół II Serock
Marcovia II Marki
2:3
Drukarz II Warszawa
Mazur II Radzymin
8:3
Mazowsze Warszawa
Coco Jambo Warszawa
3:2
Farmacja Tarchomin
GKP Targówek Warszawa
3:1
Bug II Wyszków
KS Bednarska
2:4
Wisła Jabłonna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz II Warszawa
3:0
Dąb II Wieliszew
Bug II Wyszków
8:1
Mazur II Radzymin
Sokół II Serock
1:2
Marcovia II Marki
Mazowsze Warszawa
1:1
Coco Jambo Warszawa
Wisła Jabłonna
3:1
GKP Targówek Warszawa
Korona Warszawa
9:2
KS Bednarska
Farmacja Tarchomin
1:2
SP Inter Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
8:5
Farmacja Tarchomin
Coco Jambo Warszawa
4:9
Bug II Wyszków
Marcovia II Marki
5:2
Dąb II Wieliszew
SP Inter Warszawa
3:0
Mazowsze Warszawa
Mazur II Radzymin
1:2
Wisła Jabłonna
KS Bednarska
1:11
Drukarz II Warszawa
GKP Targówek Warszawa
3:1
Korona Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Warszawa
6:3
Mazur II Radzymin
Farmacja Tarchomin
0:8
Marcovia II Marki
Bug II Wyszków
5:2
SP Inter Warszawa
Mazowsze Warszawa
0:5
Sokół II Serock
Drukarz II Warszawa
2:3
GKP Targówek Warszawa
Dąb II Wieliszew
5:2
KS Bednarska
Coco Jambo Warszawa
1:5
Wisła Jabłonna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
3:6
Bug II Wyszków
Coco Jambo Warszawa
2:3
Korona Warszawa
Farmacja Tarchomin
5:5
Mazowsze Warszawa
SP Inter Warszawa
6:0
Wisła Jabłonna
Mazur II Radzymin
7:2
Drukarz II Warszawa
GKP Targówek Warszawa
4:1
Dąb II Wieliszew
Marcovia II Marki
3:1
KS Bednarska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:2
Sokół II Serock
Korona Warszawa
2:2
SP Inter Warszawa
Bug II Wyszków
4:0
Farmacja Tarchomin
Mazowsze Warszawa
2:8
Marcovia II Marki
Dąb II Wieliszew
4:3
Mazur II Radzymin
Drukarz II Warszawa
7:1
Coco Jambo Warszawa
KS Bednarska
2:3
GKP Targówek Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
1:4
Korona Warszawa
Coco Jambo Warszawa
1:0
Dąb II Wieliszew
Marcovia II Marki
3:2
GKP Targówek Warszawa
Farmacja Tarchomin
4:2
Wisła Jabłonna
SP Inter Warszawa
7:1
Drukarz II Warszawa
Mazowsze Warszawa
2:10
Bug II Wyszków
Mazur II Radzymin
6:2
KS Bednarska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:3
Mazowsze Warszawa
Korona Warszawa
4:2
Farmacja Tarchomin
Bug II Wyszków
4:2
Marcovia II Marki
Dąb II Wieliszew
3:3
SP Inter Warszawa
Drukarz II Warszawa
5:2
Sokół II Serock
GKP Targówek Warszawa
4:1
Mazur II Radzymin
KS Bednarska
2:3
Coco Jambo Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
5:5
Dąb II Wieliszew
Coco Jambo Warszawa
1:0
GKP Targówek Warszawa
Marcovia II Marki
4:2
Mazur II Radzymin
Farmacja Tarchomin
3:4
Drukarz II Warszawa
Bug II Wyszków
3:1
Wisła Jabłonna
Mazowsze Warszawa
2:6
Korona Warszawa
SP Inter Warszawa
3:2
KS Bednarska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
4:1
Marcovia II Marki
Korona Warszawa
2:1
Bug II Wyszków
Mazur II Radzymin
3:1
Coco Jambo Warszawa
Dąb II Wieliszew
1:1
Farmacja Tarchomin
Drukarz II Warszawa
10:2
Mazowsze Warszawa
GKP Targówek Warszawa
4:1
SP Inter Warszawa
KS Bednarska
4:5
Sokół II Serock
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
1:8
Korona Warszawa
Sokół II Serock
2:3
GKP Targówek Warszawa
Marcovia II Marki
2:1
Coco Jambo Warszawa
Bug II Wyszków
6:2
Drukarz II Warszawa
SP Inter Warszawa
3:3
Mazur II Radzymin
Mazowsze Warszawa
1:4
Dąb II Wieliszew
KS Bednarska
9:1
Farmacja Tarchomin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Warszawa
0:0
Marcovia II Marki
Drukarz II Warszawa
1:4
Wisła Jabłonna
Dąb II Wieliszew
2:3
Bug II Wyszków
GKP Targówek Warszawa
5:1
Farmacja Tarchomin
Mazur II Radzymin
4:2
Sokół II Serock
Coco Jambo Warszawa
2:3
SP Inter Warszawa
KS Bednarska
5:1
Mazowsze Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz II Warszawa
0:3*
Korona Warszawa
Bug II Wyszków
10:0
KS Bednarska
GKP Targówek Warszawa
1:4
Mazowsze Warszawa
Dąb II Wieliszew
2:1
Wisła Jabłonna
Coco Jambo Warszawa
2:5
Sokół II Serock
Mazur II Radzymin
6:2
Farmacja Tarchomin
Marcovia II Marki
1:1
SP Inter Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
1:1
SP Inter Warszawa
Wisła Jabłonna
2:1
KS Bednarska
Korona Warszawa
1:0
Dąb II Wieliszew
Farmacja Tarchomin
2:2
Coco Jambo Warszawa
Bug II Wyszków
7:0
GKP Targówek Warszawa
Drukarz II Warszawa
0:3*
Marcovia II Marki
Mazowsze Warszawa
3:9
Mazur II Radzymin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Coco Jambo Warszawa
2:2
Mazowsze Warszawa
Marcovia II Marki
2:1
Sokół II Serock
SP Inter Warszawa
2:0
Farmacja Tarchomin
KS Bednarska
1:6
Korona Warszawa
Mazur II Radzymin
2:6
Bug II Wyszków
Dąb II Wieliszew
3:0*
Drukarz II Warszawa
GKP Targówek Warszawa
1:5
Wisła Jabłonna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
9:0
Mazur II Radzymin
Korona Warszawa
5:0
GKP Targówek Warszawa
Farmacja Tarchomin
2:6
Sokół II Serock
Bug II Wyszków
7:0
Coco Jambo Warszawa
Mazowsze Warszawa
0:4
SP Inter Warszawa
Dąb II Wieliszew
2:4
Marcovia II Marki
Drukarz II Warszawa
0:3*
KS Bednarska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:3
Coco Jambo Warszawa
Sokół II Serock
7:0
Mazowsze Warszawa
Marcovia II Marki
10:1
Farmacja Tarchomin
SP Inter Warszawa
3:4
Bug II Wyszków
Mazur II Radzymin
1:4
Korona Warszawa
GKP Targówek Warszawa
3:0
Drukarz II Warszawa
KS Bednarska
1:7
Dąb II Wieliszew
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bednarska
5:3
Marcovia II Marki
Wisła Jabłonna
1:0
SP Inter Warszawa
Korona Warszawa
5:1
Coco Jambo Warszawa
Bug II Wyszków
4:1
Sokół II Serock
Mazowsze Warszawa
1:7
Farmacja Tarchomin
Dąb II Wieliszew
5:0
GKP Targówek Warszawa
Drukarz II Warszawa
0:3
Mazur II Radzymin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
2:3
Wisła Jabłonna
Coco Jambo Warszawa
3:0
Drukarz II Warszawa
Marcovia II Marki
9:0
Mazowsze Warszawa
Farmacja Tarchomin
4:9
Bug II Wyszków
SP Inter Warszawa
1:2
Korona Warszawa
Mazur II Radzymin
1:4
Dąb II Wieliszew
GKP Targówek Warszawa
1:3
KS Bednarska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
11:0
Mazowsze Warszawa
Wisła Jabłonna
14:0
Farmacja Tarchomin
Korona Warszawa
4:2
Sokół II Serock
KS Bednarska
0:4
Mazur II Radzymin
Dąb II Wieliszew
1:1
Coco Jambo Warszawa
Drukarz II Warszawa
0:3
SP Inter Warszawa
GKP Targówek Warszawa
2:4
Marcovia II Marki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Coco Jambo Warszawa
5:3
KS Bednarska
Sokół II Serock
3:0
Drukarz II Warszawa
Marcovia II Marki
4:5
Bug II Wyszków
Farmacja Tarchomin
3:8
Korona Warszawa
SP Inter Warszawa
4:6
Dąb II Wieliszew
Mazowsze Warszawa
0:12
Wisła Jabłonna
Mazur II Radzymin
3:1
GKP Targówek Warszawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bednarska
1:4
SP Inter Warszawa
Wisła Jabłonna
3:2
Bug II Wyszków
Korona Warszawa
5:3
Mazowsze Warszawa
Mazur II Radzymin
4:1
Marcovia II Marki
Dąb II Wieliszew
6:0
Sokół II Serock
Drukarz II Warszawa
0:3
Farmacja Tarchomin
GKP Targówek Warszawa
3:2
Coco Jambo Warszawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Serock
3:1
KS Bednarska
Coco Jambo Warszawa
1:1
Mazur II Radzymin
Marcovia II Marki
3:5
Wisła Jabłonna
Farmacja Tarchomin
0:3*
Dąb II Wieliszew
Bug II Wyszków
6:1
Korona Warszawa
SP Inter Warszawa
3:0
GKP Targówek Warszawa
Mazowsze Warszawa
3:0*
Drukarz II Warszawa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Coco Jambo Warszawa
3:7
Marcovia II Marki
Korona Warszawa
1:3
Wisła Jabłonna
Farmacja Tarchomin
0:6
KS Bednarska
Mazur II Radzymin
5:2
SP Inter Warszawa
Dąb II Wieliszew
6:2
Mazowsze Warszawa
Drukarz II Warszawa
0:3*
Bug II Wyszków
GKP Targówek Warszawa
4:1
Sokół II Serock
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:0
Drukarz II Warszawa
Sokół II Serock
4:3
Mazur II Radzymin
Marcovia II Marki
5:9
Korona Warszawa
Farmacja Tarchomin
6:2
GKP Targówek Warszawa
Bug II Wyszków
2:1
Dąb II Wieliszew
SP Inter Warszawa
1:1
Coco Jambo Warszawa
Mazowsze Warszawa
3:7
KS Bednarska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij