zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
Pauza
Korona Warszawa
2:4
KS II Łomianki
MKS Hutnik Warszawa
1:1
Wkra Pomiechówek
Mazur Radzymin
3:2
Huragan II Wołomin
SRT Halinów
1:2
ŁKS Łochów
Bug II Wyszków
5:1
Kamionek Warszawa
Escola Varsovia Warszawa
4:1
UKS ASzWoj Rembertów
Korona Jadów
0:1
WKS Rząśnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łochów
Pauza
WKS Rząśnik
6:3
Korona Warszawa
KS II Łomianki
5:3
MKS Hutnik Warszawa
Wkra Pomiechówek
0:0
SRT Halinów
Huragan II Wołomin
9:0
Korona Jadów
Wicher Kobyłka
1:1
Escola Varsovia Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
1:3
Bug II Wyszków
Kamionek Warszawa
1:8
Mazur Radzymin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia Warszawa
Pauza
Mazur Radzymin
5:0
UKS ASzWoj Rembertów
Korona Jadów
3:2
Kamionek Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
1:0
WKS Rząśnik
Korona Warszawa
2:10
Huragan II Wołomin
SRT Halinów
1:0
KS II Łomianki
Bug II Wyszków
4:2
Wicher Kobyłka
ŁKS Łochów
2:3
Wkra Pomiechówek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
Pauza
WKS Rząśnik
1:3
SRT Halinów
Huragan II Wołomin
0:5
MKS Hutnik Warszawa
Wicher Kobyłka
3:5
Mazur Radzymin
UKS ASzWoj Rembertów
3:0*
Korona Jadów
Kamionek Warszawa
3:1
Korona Warszawa
Escola Varsovia Warszawa
2:2
Bug II Wyszków
KS II Łomianki
1:1
ŁKS Łochów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
Pauza
Mazur Radzymin
3:2
Escola Varsovia Warszawa
Wkra Pomiechówek
3:2
KS II Łomianki
Korona Jadów
1:2
Wicher Kobyłka
MKS Hutnik Warszawa
1:4
Kamionek Warszawa
Korona Warszawa
2:2
UKS ASzWoj Rembertów
SRT Halinów
3:0
Huragan II Wołomin
ŁKS Łochów
3:2
WKS Rząśnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
Pauza
WKS Rząśnik
1:3
Wkra Pomiechówek
Wicher Kobyłka
2:0
Korona Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
1:1
MKS Hutnik Warszawa
Kamionek Warszawa
2:5
SRT Halinów
Bug II Wyszków
3:1
Mazur Radzymin
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Korona Jadów
Huragan II Wołomin
4:4
ŁKS Łochów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
Pauza
KS II Łomianki
4:1
WKS Rząśnik
Wkra Pomiechówek
0:2
Huragan II Wołomin
Korona Jadów
3:3
Bug II Wyszków
MKS Hutnik Warszawa
1:0
Wicher Kobyłka
Korona Warszawa
0:7
Escola Varsovia Warszawa
SRT Halinów
1:0
UKS ASzWoj Rembertów
ŁKS Łochów
5:1
Kamionek Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
Pauza
Mazur Radzymin
7:0
Korona Jadów
Huragan II Wołomin
3:0*
KS II Łomianki
Wicher Kobyłka
2:2
SRT Halinów
Kamionek Warszawa
2:4
Wkra Pomiechówek
Bug II Wyszków
3:0*
Korona Warszawa
Escola Varsovia Warszawa
2:1
MKS Hutnik Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
2:1
ŁKS Łochów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
1:2
Huragan II Wołomin
KS II Łomianki
2:1
Kamionek Warszawa
Wkra Pomiechówek
2:1
UKS ASzWoj Rembertów
Korona Jadów
Pauza
MKS Hutnik Warszawa
4:1
Bug II Wyszków
Korona Warszawa
3:3
Mazur Radzymin
SRT Halinów
2:4
Escola Varsovia Warszawa
ŁKS Łochów
2:0
Wicher Kobyłka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
1:1
MKS Hutnik Warszawa
Huragan II Wołomin
Pauza
Korona Jadów
3:3
Korona Warszawa
Wicher Kobyłka
2:1
Wkra Pomiechówek
UKS ASzWoj Rembertów
2:2
KS II Łomianki
Kamionek Warszawa
5:0
WKS Rząśnik
Bug II Wyszków
3:0
SRT Halinów
Escola Varsovia Warszawa
6:1
ŁKS Łochów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Warszawa
Pauza
WKS Rząśnik
4:2
UKS ASzWoj Rembertów
KS II Łomianki
1:1
Wicher Kobyłka
Wkra Pomiechówek
0:2
Escola Varsovia Warszawa
Huragan II Wołomin
3:2
Kamionek Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
5:0
Korona Jadów
SRT Halinów
3:3
Mazur Radzymin
ŁKS Łochów
2:4
Bug II Wyszków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
1:7
SRT Halinów
Wicher Kobyłka
1:2
WKS Rząśnik
UKS ASzWoj Rembertów
0:3
Huragan II Wołomin
Korona Warszawa
1:5
MKS Hutnik Warszawa
Kamionek Warszawa
Pauza
Bug II Wyszków
2:2
Wkra Pomiechówek
Escola Varsovia Warszawa
3:0
KS II Łomianki
Mazur Radzymin
7:3
ŁKS Łochów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
Pauza
WKS Rząśnik
1:2
Escola Varsovia Warszawa
KS II Łomianki
1:4
Bug II Wyszków
Wkra Pomiechówek
2:1
Mazur Radzymin
Huragan II Wołomin
3:2
Wicher Kobyłka
Kamionek Warszawa
3:7
UKS ASzWoj Rembertów
SRT Halinów
7:4
Korona Warszawa
ŁKS Łochów
3:0
Korona Jadów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
4:1
KS II Łomianki
WKS Rząśnik
2:7
Bug II Wyszków
Wkra Pomiechówek
11:0
Korona Jadów
MKS Hutnik Warszawa
1:4
SRT Halinów
Wicher Kobyłka
7:1
Kamionek Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
Pauza
Escola Varsovia Warszawa
3:0
Huragan II Wołomin
Korona Warszawa
3:3
ŁKS Łochów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
2:6
Mazur Radzymin
KS II Łomianki
0:3*
Korona Jadów
Wkra Pomiechówek
2:1
Korona Warszawa
Huragan II Wołomin
1:5
Bug II Wyszków
UKS ASzWoj Rembertów
2:3
Wicher Kobyłka
Kamionek Warszawa
0:10
Escola Varsovia Warszawa
SRT Halinów
Pauza
ŁKS Łochów
2:1
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
Pauza
Wkra Pomiechówek
2:2
MKS Hutnik Warszawa
KS II Łomianki
3:4
Korona Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
2:4
Escola Varsovia Warszawa
Huragan II Wołomin
0:2
Mazur Radzymin
WKS Rząśnik
2:0
Korona Jadów
Kamionek Warszawa
0:3*
Bug II Wyszków
ŁKS Łochów
2:3
SRT Halinów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łochów
Pauza
Mazur Radzymin
3:0*
Kamionek Warszawa
Korona Jadów
0:8
Huragan II Wołomin
MKS Hutnik Warszawa
1:1
KS II Łomianki
SRT Halinów
0:0
Wkra Pomiechówek
Bug II Wyszków
3:2
UKS ASzWoj Rembertów
Escola Varsovia Warszawa
3:0
Wicher Kobyłka
Korona Warszawa
3:0
WKS Rząśnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia Warszawa
Pauza
WKS Rząśnik
1:5
MKS Hutnik Warszawa
KS II Łomianki
2:2
SRT Halinów
Wicher Kobyłka
4:5
Bug II Wyszków
UKS ASzWoj Rembertów
4:1
Mazur Radzymin
Kamionek Warszawa
2:1
Korona Jadów
Wkra Pomiechówek
3:1
ŁKS Łochów
Huragan II Wołomin
5:3
Korona Warszawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
Pauza
Mazur Radzymin
1:1
Wicher Kobyłka
Korona Jadów
0:2
UKS ASzWoj Rembertów
MKS Hutnik Warszawa
1:7
Huragan II Wołomin
ŁKS Łochów
3:0
KS II Łomianki
SRT Halinów
1:3
WKS Rząśnik
Bug II Wyszków
1:0
Escola Varsovia Warszawa
Korona Warszawa
8:0
Kamionek Warszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
Pauza
Escola Varsovia Warszawa
0:2
Mazur Radzymin
UKS ASzWoj Rembertów
0:1
Korona Warszawa
Kamionek Warszawa
1:2
MKS Hutnik Warszawa
Huragan II Wołomin
4:0
SRT Halinów
Wicher Kobyłka
2:0
Korona Jadów
WKS Rząśnik
0:3
ŁKS Łochów
KS II Łomianki
2:1
Wkra Pomiechówek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
Pauza
Wkra Pomiechówek
1:1
WKS Rząśnik
MKS Hutnik Warszawa
2:1
UKS ASzWoj Rembertów
SRT Halinów
3:2
Kamionek Warszawa
Mazur Radzymin
4:1
Bug II Wyszków
ŁKS Łochów
5:2
Huragan II Wołomin
Korona Warszawa
2:1
Wicher Kobyłka
Korona Jadów
0:5
Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
Pauza
WKS Rząśnik
2:1
KS II Łomianki
Wicher Kobyłka
5:1
MKS Hutnik Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
9:1
SRT Halinów
Huragan II Wołomin
2:0
Wkra Pomiechówek
Escola Varsovia Warszawa
8:1
Korona Warszawa
Bug II Wyszków
2:1
Korona Jadów
Kamionek Warszawa
2:6
ŁKS Łochów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
Pauza
KS II Łomianki
2:4
Huragan II Wołomin
Wkra Pomiechówek
7:1
Kamionek Warszawa
Korona Jadów
0:4
Mazur Radzymin
MKS Hutnik Warszawa
1:0
Escola Varsovia Warszawa
SRT Halinów
0:3
Wicher Kobyłka
ŁKS Łochów
0:6
UKS ASzWoj Rembertów
Korona Warszawa
1:4
Bug II Wyszków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
Pauza
Mazur Radzymin
4:3
Korona Warszawa
Huragan II Wołomin
1:1
WKS Rząśnik
UKS ASzWoj Rembertów
1:1
Wkra Pomiechówek
Kamionek Warszawa
3:4
KS II Łomianki
Bug II Wyszków
2:3
MKS Hutnik Warszawa
Escola Varsovia Warszawa
2:0
SRT Halinów
Wicher Kobyłka
6:1
ŁKS Łochów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
Pauza
WKS Rząśnik
5:2
Kamionek Warszawa
KS II Łomianki
1:9
UKS ASzWoj Rembertów
Wkra Pomiechówek
2:1
Wicher Kobyłka
MKS Hutnik Warszawa
2:0
Mazur Radzymin
ŁKS Łochów
0:4
Escola Varsovia Warszawa
Korona Warszawa
4:3
Korona Jadów
SRT Halinów
3:6
Bug II Wyszków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Warszawa
Pauza
Mazur Radzymin
4:0
SRT Halinów
Korona Jadów
1:1
MKS Hutnik Warszawa
Wicher Kobyłka
3:0
KS II Łomianki
UKS ASzWoj Rembertów
4:1
WKS Rząśnik
Kamionek Warszawa
1:7
Huragan II Wołomin
Bug II Wyszków
1:2
ŁKS Łochów
Escola Varsovia Warszawa
4:0
Wkra Pomiechówek
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionek Warszawa
Pauza
Wkra Pomiechówek
3:4
Bug II Wyszków
MKS Hutnik Warszawa
3:4
Korona Warszawa
ŁKS Łochów
1:8
Mazur Radzymin
Huragan II Wołomin
3:0
UKS ASzWoj Rembertów
WKS Rząśnik
3:2
Wicher Kobyłka
KS II Łomianki
0:11
Escola Varsovia Warszawa
SRT Halinów
9:2
Korona Jadów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
Pauza
Mazur Radzymin
3:3
Wkra Pomiechówek
Wicher Kobyłka
1:2
Huragan II Wołomin
UKS ASzWoj Rembertów
8:0
Kamionek Warszawa
Bug II Wyszków
4:0
KS II Łomianki
Escola Varsovia Warszawa
9:0
WKS Rząśnik
Korona Jadów
2:3
ŁKS Łochów
Korona Warszawa
4:1
SRT Halinów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
0:3*
Mazur Radzymin
Huragan II Wołomin
2:10
Escola Varsovia Warszawa
Korona Jadów
0:0
Wkra Pomiechówek
UKS ASzWoj Rembertów
Pauza
Kamionek Warszawa
2:5
Wicher Kobyłka
SRT Halinów
0:1
MKS Hutnik Warszawa
ŁKS Łochów
5:1
Korona Warszawa
Bug II Wyszków
2:0
WKS Rząśnik
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
9:2
WKS Rząśnik
Korona Jadów
1:3
KS II Łomianki
Wicher Kobyłka
1:2
UKS ASzWoj Rembertów
Korona Warszawa
5:5
Wkra Pomiechówek
SRT Halinów
Pauza
Bug II Wyszków
5:0
Huragan II Wołomin
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Kamionek Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
4:1
ŁKS Łochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij