zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
6:0
PWKS II Huragan II Wołomin
Wisła Jabłonna
2:0
Wkra Pomiechówek
Wicher Kobyłka
- : -
MKS Hutnik Warszawa
Marcovia II Marki
4:3
Korona Warszawa
SP Inter Warszawa
0:10
Legionovia II Legionowo
PSS Legion Warszawa
3:2
ŁKS Łochów
UKS ASzWoj Rembertów
0:3
SRT Halinów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
5:0
PSS Legion Warszawa
Korona Warszawa
3:0
SP Inter Warszawa
PWKS II Huragan II Wołomin
0:2
Wisła Jabłonna
SRT Halinów
0:2
MKS Hutnik Warszawa
Legionovia II Legionowo
2:3
Mazur Radzymin
UKS ASzWoj Rembertów
1:3
Marcovia II Marki
ŁKS Łochów
2:2
Wicher Kobyłka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
5:0
Korona Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
2:1
ŁKS Łochów
SP Inter Warszawa
1:4
UKS ASzWoj Rembertów
PSS Legion Warszawa
2:3
PWKS II Huragan II Wołomin
Wicher Kobyłka
4:2
Wkra Pomiechówek
Wisła Jabłonna
2:5
Legionovia II Legionowo
Marcovia II Marki
3:1
SRT Halinów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
3:2
MKS Hutnik Warszawa
Korona Warszawa
0:7
Wisła Jabłonna
PWKS II Huragan II Wołomin
3:1
Wicher Kobyłka
UKS ASzWoj Rembertów
1:4
Mazur Radzymin
Legionovia II Legionowo
3:1
PSS Legion Warszawa
Marcovia II Marki
3:2
SP Inter Warszawa
SRT Halinów
0:4
ŁKS Łochów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Inter Warszawa
1:3
SRT Halinów
Mazur Radzymin
7:1
Marcovia II Marki
MKS Hutnik Warszawa
3:1
PWKS II Huragan II Wołomin
Wicher Kobyłka
2:5
Legionovia II Legionowo
ŁKS Łochów
4:1
Wkra Pomiechówek
PSS Legion Warszawa
3:4
Korona Warszawa
Wisła Jabłonna
5:1
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS ASzWoj Rembertów
0:4
PSS Legion Warszawa
Marcovia II Marki
1:7
Wisła Jabłonna
Korona Warszawa
0:3
Wicher Kobyłka
SRT Halinów
0:3
Wkra Pomiechówek
SP Inter Warszawa
1:4
Mazur Radzymin
Legionovia II Legionowo
2:1
MKS Hutnik Warszawa
PWKS II Huragan II Wołomin
3:3
ŁKS Łochów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
2:1
SRT Halinów
Wisła Jabłonna
5:0
SP Inter Warszawa
Wkra Pomiechówek
3:1
PWKS II Huragan II Wołomin
MKS Hutnik Warszawa
2:0
Korona Warszawa
Wicher Kobyłka
5:2
UKS ASzWoj Rembertów
PSS Legion Warszawa
7:0
Marcovia II Marki
ŁKS Łochów
1:1
Legionovia II Legionowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:2
Wisła Jabłonna
UKS ASzWoj Rembertów
1:3
MKS Hutnik Warszawa
Marcovia II Marki
0:5
Wicher Kobyłka
SRT Halinów
2:1
PWKS II Huragan II Wołomin
SP Inter Warszawa
1:4
PSS Legion Warszawa
Legionovia II Legionowo
5:1
Wkra Pomiechówek
Korona Warszawa
3:12
ŁKS Łochów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
6:2
SRT Halinów
Wkra Pomiechówek
2:7
Korona Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
3:0
Marcovia II Marki
Wicher Kobyłka
8:0
SP Inter Warszawa
PWKS II Huragan II Wołomin
0:5
Legionovia II Legionowo
PSS Legion Warszawa
0:4
Mazur Radzymin
ŁKS Łochów
6:1
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
- : -
Wicher Kobyłka
Wisła Jabłonna
- : -
PSS Legion Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
- : -
Wkra Pomiechówek
Korona Warszawa
- : -
PWKS II Huragan II Wołomin
SRT Halinów
- : -
Legionovia II Legionowo
SP Inter Warszawa
- : -
MKS Hutnik Warszawa
Marcovia II Marki
- : -
ŁKS Łochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij