zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
6:2
MKS Hutnik Warszawa
SEMP II Ursynów
7:1
Warszawska APN
Olimpia Warszawa
4:1
Drukarz II Warszawa
STF CHAMPION
10:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warszawska APN
3:5
MKS II Piaseczno
Olimpia Warszawa
2:0
STF CHAMPION
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
3:4
SEMP II Ursynów
Drukarz II Warszawa
2:1
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
5:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
SEMP II Ursynów
2:3
Olimpia Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
4:0
Warszawska APN
STF CHAMPION
0:1
Drukarz II Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
0:5
MKS Hutnik Warszawa
Drukarz II Warszawa
4:1
Warszawska APN
Olimpia Warszawa
6:2
MKS II Piaseczno
STF CHAMPION
5:1
SEMP II Ursynów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
4:2
Drukarz II Warszawa
MKS II Piaseczno
2:2
STF CHAMPION
Warszawska APN
2:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
MKS Hutnik Warszawa
0:1
Olimpia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
13:2
Warszawska APN
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
4:11
Drukarz II Warszawa
STF CHAMPION
4:1
MKS Hutnik Warszawa
SEMP II Ursynów
1:3
MKS II Piaseczno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
2:0
SEMP II Ursynów
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
4:4
Olimpia Warszawa
Warszawska APN
10:1
STF CHAMPION
MKS II Piaseczno
1:4
Drukarz II Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:2
STF CHAMPION
Drukarz II Warszawa
1:8
Olimpia Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
1:0
MKS II Piaseczno
Warszawska APN
1:5
SEMP II Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
2:0
Drukarz II Warszawa
STF CHAMPION
2:2
Olimpia Warszawa
MKS II Piaseczno
1:0
Warszawska APN
SEMP II Ursynów
7:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
2:4
MKS II Piaseczno
Olimpia Warszawa
5:3
SEMP II Ursynów
Drukarz II Warszawa
4:1
STF CHAMPION
Warszawska APN
0:3
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warszawska APN
1:6
Drukarz II Warszawa
SEMP II Ursynów
2:5
STF CHAMPION
MKS Hutnik Warszawa
3:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
MKS II Piaseczno
1:3
Olimpia Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
0:4
Warszawska APN
Olimpia Warszawa
3:1
MKS Hutnik Warszawa
STF CHAMPION
1:1
MKS II Piaseczno
Drukarz II Warszawa
2:2
SEMP II Ursynów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warszawska APN
0:9
Olimpia Warszawa
Drukarz II Warszawa
1:0
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
MKS II Piaseczno
0:7
SEMP II Ursynów
MKS Hutnik Warszawa
2:1
STF CHAMPION
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
4:0
MKS Hutnik Warszawa
Olimpia Warszawa
10:1
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Drukarz II Warszawa
5:1
MKS II Piaseczno
STF CHAMPION
0:0
Warszawska APN
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij