zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
Grom Warszawa
Bór Regut
2:5
Vulcan Wólka Mlądzka
Wilga II Garwolin
0:2
Bóbr Tłuszcz
Marcovia Marki
2:1
PKS Radość
Józefovia Józefów
3:0*
ŁKS Łochów
Sokół Serock
1:2
Legion Warszawa
Promnik Łaskarzew
3:1
Legionovia II Legionowo
Agape Białołęka
2:3
Dąb Wieliszew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
6:3
Agape Białołęka
Grom Warszawa
3:1
Promnik Łaskarzew
Dąb Wieliszew
5:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Bóbr Tłuszcz
3:0*
ŁKS Łochów
Józefovia Józefów
0:0
PKS Radość
Vulcan Wólka Mlądzka
3:2
Marcovia Marki
Legionovia II Legionowo
3:0
Bór Regut
Wilga II Garwolin
0:3
Sokół Serock
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
2:0
Dąb Wieliszew
ŁKS Łochów
2:1
PKS Radość
Bór Regut
1:4
Grom Warszawa
Józefovia Józefów
1:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Sokół Serock
3:0*
Bóbr Tłuszcz
Agape Białołęka
1:2
Wilga II Garwolin
Marcovia Marki
0:4
Legionovia II Legionowo
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Legion Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
1:1
Promnik Łaskarzew
Legionovia II Legionowo
1:1
Józefovia Józefów
Grom Warszawa
1:0
Marcovia Marki
Sokół Serock
4:1
Agape Białołęka
Bóbr Tłuszcz
0:0
PKS Radość
Vulcan Wólka Mlądzka
1:1
ŁKS Łochów
Dąb Wieliszew
1:0
Bór Regut
Wilga II Garwolin
0:9
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
1:1
Wilga II Garwolin
Bór Regut
2:2
Legion Warszawa
PKS Radość
0:5
Vulcan Wólka Mlądzka
Agape Białołęka
5:4
Bóbr Tłuszcz
Marcovia Marki
0:3
Dąb Wieliszew
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Sokół Serock
Józefovia Józefów
2:3
Grom Warszawa
ŁKS Łochów
0:4
Legionovia II Legionowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
3:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Legion Warszawa
2:3
Marcovia Marki
Agape Białołęka
2:4
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Wilga II Garwolin
0:2
Bór Regut
Legionovia II Legionowo
2:2
PKS Radość
Grom Warszawa
2:0
ŁKS Łochów
Sokół Serock
2:4
Promnik Łaskarzew
Dąb Wieliszew
1:0
Józefovia Józefów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
0:1
Agape Białołęka
Vulcan Wólka Mlądzka
4:4
Legionovia II Legionowo
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Bóbr Tłuszcz
Marcovia Marki
7:0
Wilga II Garwolin
Bór Regut
0:2
Sokół Serock
Józefovia Józefów
1:2
Legion Warszawa
PKS Radość
1:2
Grom Warszawa
ŁKS Łochów
0:1
Dąb Wieliszew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
0:1
Legionovia II Legionowo
Agape Białołęka
1:3
Bór Regut
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:2
Promnik Łaskarzew
Legion Warszawa
3:2
ŁKS Łochów
Dąb Wieliszew
1:2
PKS Radość
Grom Warszawa
3:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Sokół Serock
0:2
Marcovia Marki
Wilga II Garwolin
1:3
Józefovia Józefów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
4:0
Bóbr Tłuszcz
PKS Radość
3:4
Legion Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
2:2
Dąb Wieliszew
ŁKS Łochów
0:1
Wilga II Garwolin
Marcovia Marki
1:3
Agape Białołęka
Legionovia II Legionowo
8:0
Grom Warszawa
Bór Regut
1:4
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Józefovia Józefów
1:3
Sokół Serock
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
2:0
Bór Regut
Bóbr Tłuszcz
2:2
Grom Warszawa
Legion Warszawa
2:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Wilga II Garwolin
1:4
PKS Radość
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
Marcovia Marki
Sokół Serock
2:1
ŁKS Łochów
Agape Białołęka
3:1
Józefovia Józefów
Dąb Wieliszew
2:4
Legionovia II Legionowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Vulcan Wólka Mlądzka
6:1
Wilga II Garwolin
Bór Regut
3:3
Bóbr Tłuszcz
Marcovia Marki
1:2
Promnik Łaskarzew
Józefovia Józefów
2:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość
2:1
Sokół Serock
Legionovia II Legionowo
6:1
Legion Warszawa
Grom Warszawa
0:1
Dąb Wieliszew
ŁKS Łochów
1:2
Agape Białołęka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
4:3
Marcovia Marki
Agape Białołęka
0:5
PKS Radość
Wilga II Garwolin
2:7
Legionovia II Legionowo
Sokół Serock
3:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Legion Warszawa
1:1
Grom Warszawa
Bóbr Tłuszcz
3:6
Dąb Wieliszew
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
3:0*
ŁKS Łochów
Promnik Łaskarzew
4:0
Józefovia Józefów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Marcovia Marki
2:3
Bóbr Tłuszcz
Vulcan Wólka Mlądzka
1:4
Agape Białołęka
PKS Radość
2:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Józefovia Józefów
1:0
Bór Regut
Grom Warszawa
6:0
Wilga II Garwolin
ŁKS Łochów
2:6
Promnik Łaskarzew
Dąb Wieliszew
5:2
Legion Warszawa
Legionovia II Legionowo
0:1
Sokół Serock
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
5:0
PKS Radość
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
5:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Agape Białołęka
0:3
Legionovia II Legionowo
Bóbr Tłuszcz
3:2
Legion Warszawa
Marcovia Marki
1:4
Józefovia Józefów
Bór Regut
2:2
ŁKS Łochów
Wilga II Garwolin
0:3
Dąb Wieliszew
Sokół Serock
3:1
Grom Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
4:1
Bór Regut
Vulcan Wólka Mlądzka
0:0
Promnik Łaskarzew
Legion Warszawa
3:1
Wilga II Garwolin
Legionovia II Legionowo
5:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Józefovia Józefów
1:1
Bóbr Tłuszcz
Grom Warszawa
1:0
Agape Białołęka
Dąb Wieliszew
0:0
Sokół Serock
ŁKS Łochów
1:3
Marcovia Marki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
8:0
Wilga II Garwolin
PKS Radość
1:2
Marcovia Marki
Legion Warszawa
0:7
Sokół Serock
Grom Warszawa
3:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Dąb Wieliszew
1:1
Agape Białołęka
ŁKS Łochów
0:2
Józefovia Józefów
Vulcan Wólka Mlądzka
2:3
Bór Regut
Legionovia II Legionowo
2:2
Promnik Łaskarzew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
2:1
Legion Warszawa
Marcovia Marki
4:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Bór Regut
3:1
Legionovia II Legionowo
PKS Radość
0:0
Józefovia Józefów
Sokół Serock
4:1
Wilga II Garwolin
Promnik Łaskarzew
1:0
Grom Warszawa
ŁKS Łochów
3:4
Bóbr Tłuszcz
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Dąb Wieliszew
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
3:0
Bór Regut
Legion Warszawa
0:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość
4:3
ŁKS Łochów
Bóbr Tłuszcz
6:2
Sokół Serock
Legionovia II Legionowo
1:2
Marcovia Marki
Dąb Wieliszew
2:1
Promnik Łaskarzew
Vulcan Wólka Mlądzka
0:2
Józefovia Józefów
Wilga II Garwolin
0:3*
Agape Białołęka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
5:3
Bóbr Tłuszcz
Agape Białołęka
1:2
Sokół Serock
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Wilga II Garwolin
Marcovia Marki
0:0
Grom Warszawa
Józefovia Józefów
1:5
Legionovia II Legionowo
Bór Regut
0:4
Dąb Wieliszew
ŁKS Łochów
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Promnik Łaskarzew
1:1
Legion Warszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Serock
3:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Legion Warszawa
2:1
Bór Regut
Bóbr Tłuszcz
3:3
Agape Białołęka
Grom Warszawa
3:0
Józefovia Józefów
Dąb Wieliszew
2:4
Marcovia Marki
Vulcan Wólka Mlądzka
0:3
PKS Radość
Legionovia II Legionowo
10:2
ŁKS Łochów
Wilga II Garwolin
0:1
Promnik Łaskarzew
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
2:0
Wilga II Garwolin
Marcovia Marki
1:0
Legion Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
3:1
Agape Białołęka
Józefovia Józefów
0:3*
Dąb Wieliszew
PKS Radość
1:5
Legionovia II Legionowo
Vulcan Wólka Mlądzka
0:3
Bóbr Tłuszcz
Promnik Łaskarzew
2:1
Sokół Serock
ŁKS Łochów
2:6
Grom Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
1:1
Józefovia Józefów
Sokół Serock
1:2
Bór Regut
Agape Białołęka
2:1
Promnik Łaskarzew
Dąb Wieliszew
2:0
ŁKS Łochów
Bóbr Tłuszcz
3:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Grom Warszawa
2:0
PKS Radość
Legionovia II Legionowo
1:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Wilga II Garwolin
0:0
Marcovia Marki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
1:4
Agape Białołęka
ŁKS Łochów
2:5
Legion Warszawa
Józefovia Józefów
6:2
Wilga II Garwolin
PKS Radość
2:4
Dąb Wieliszew
Marcovia Marki
5:0
Sokół Serock
Vulcan Wólka Mlądzka
1:1
Grom Warszawa
Legionovia II Legionowo
0:1
Bóbr Tłuszcz
Promnik Łaskarzew
0:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
5:2
Promnik Łaskarzew
Grom Warszawa
1:0
Legionovia II Legionowo
Legion Warszawa
1:1
PKS Radość
Agape Białołęka
0:4
Marcovia Marki
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Bór Regut
Dąb Wieliszew
1:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Sokół Serock
1:1
Józefovia Józefów
Wilga II Garwolin
2:1
ŁKS Łochów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
0:5
Promnik Łaskarzew
PKS Radość
4:2
Wilga II Garwolin
Vulcan Wólka Mlądzka
5:1
Legion Warszawa
Grom Warszawa
5:1
Bóbr Tłuszcz
Legionovia II Legionowo
2:2
Dąb Wieliszew
Marcovia Marki
1:4
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Józefovia Józefów
4:4
Agape Białołęka
ŁKS Łochów
1:1
Sokół Serock
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
1:2
Marcovia Marki
Bóbr Tłuszcz
4:3
Bór Regut
Legion Warszawa
0:4
Legionovia II Legionowo
Dąb Wieliszew
1:1
Grom Warszawa
Wilga II Garwolin
1:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Sokół Serock
4:1
PKS Radość
Agape Białołęka
10:0
ŁKS Łochów
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Józefovia Józefów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
1:3
Agape Białołęka
Grom Warszawa
6:0
Legion Warszawa
Legionovia II Legionowo
3:0*
Wilga II Garwolin
Marcovia Marki
6:4
Bór Regut
Dąb Wieliszew
3:6
Bóbr Tłuszcz
Vulcan Wólka Mlądzka
4:1
Sokół Serock
ŁKS Łochów
2:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Józefovia Józefów
1:2
Promnik Łaskarzew
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
1:5
Marcovia Marki
Sokół Serock
3:0
Legionovia II Legionowo
Legion Warszawa
2:2
Dąb Wieliszew
Agape Białołęka
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Wilga II Garwolin
1:3
Grom Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
5:1
PKS Radość
Bór Regut
0:1
Józefovia Józefów
Promnik Łaskarzew
0:1
ŁKS Łochów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
0:1
Promnik Łaskarzew
Vulcan Wólka Mlądzka
3:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Grom Warszawa
2:2
Sokół Serock
Legion Warszawa
5:3
Bóbr Tłuszcz
Dąb Wieliszew
5:0
Wilga II Garwolin
Legionovia II Legionowo
1:3
Agape Białołęka
Józefovia Józefów
0:4
Marcovia Marki
ŁKS Łochów
2:3
Bór Regut
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Serock
0:0
Dąb Wieliszew
Promnik Łaskarzew
3:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Bór Regut
4:0
PKS Radość
Bóbr Tłuszcz
1:2
Józefovia Józefów
Agape Białołęka
1:2
Grom Warszawa
Wilga II Garwolin
2:5
Legion Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:0
Legionovia II Legionowo
Marcovia Marki
6:2
ŁKS Łochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij