zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
Pauza
Sokół Serock
4:3
Grom Warszawa
Dąb Wieliszew
0:2
Bóbr Tłuszcz
Wicher Kobyłka
3:0
KS II Legionovia Legionowo
Ryś Laski
0:1
AP Marcovia Marki
Vulcan Wólka Mlądzka
1:1
Dolcan II Ząbki
MKS Hutnik Warszawa
4:0
Mazur Radzymin
WKS Rząśnik
1:2
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
Pauza
KS II Legionovia Legionowo
Pauza
Mazur Radzymin
0:1
Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz
1:0
Legion Warszawa
Olimpia Warszawa
2:0
WKS Rząśnik
Ryś Laski
1:1
Wicher Kobyłka
Dolcan II Ząbki
0:3
MKS Hutnik Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
2:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Grom Warszawa
5:3
Dąb Wieliszew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
Pauza
Wicher Kobyłka
Pauza
MKS Hutnik Warszawa
6:0
UKS ASzWoj Rembertów
Dąb Wieliszew
3:3
Mazur Radzymin
Bóbr Tłuszcz
1:1
AP Marcovia Marki
Sokół Serock
2:2
Dolcan II Ząbki
Vulcan Wólka Mlądzka
4:4
Olimpia Warszawa
KS II Legionovia Legionowo
1:0
Ryś Laski
Legion Warszawa
3:0
Grom Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
Pauza
KS II Legionovia Legionowo
Pauza
Olimpia Warszawa
0:4
MKS Hutnik Warszawa
Grom Warszawa
4:1
AP Marcovia Marki
Bóbr Tłuszcz
3:0
Wicher Kobyłka
WKS Rząśnik
2:4
Vulcan Wólka Mlądzka
UKS ASzWoj Rembertów
0:3
Sokół Serock
Dolcan II Ząbki
4:1
Dąb Wieliszew
Mazur Radzymin
2:0
Legion Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
Pauza
Vulcan Wólka Mlądzka
Pauza
MKS Hutnik Warszawa
4:0
WKS Rząśnik
Legion Warszawa
2:1
Dolcan II Ząbki
AP Marcovia Marki
6:0
Mazur Radzymin
Wicher Kobyłka
0:0
Grom Warszawa
KS II Legionovia Legionowo
2:0
Bóbr Tłuszcz
Dąb Wieliszew
2:0
UKS ASzWoj Rembertów
Sokół Serock
1:1
Olimpia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:1
Wicher Kobyłka
Olimpia Warszawa
5:3
Dąb Wieliszew
Dolcan II Ząbki
2:2
AP Marcovia Marki
Grom Warszawa
3:7
KS II Legionovia Legionowo
Bóbr Tłuszcz
5:0
Ryś Laski
Vulcan Wólka Mlądzka
0:2
MKS Hutnik Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
0:0
Legion Warszawa
WKS Rząśnik
2:3
Sokół Serock
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
Pauza
Bóbr Tłuszcz
Pauza
Sokół Serock
2:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Ryś Laski
2:3
Grom Warszawa
Wicher Kobyłka
3:0
Dolcan II Ząbki
AP Marcovia Marki
3:0
UKS ASzWoj Rembertów
KS II Legionovia Legionowo
4:4
Mazur Radzymin
Legion Warszawa
1:2
Olimpia Warszawa
Dąb Wieliszew
2:1
WKS Rząśnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
Pauza
Grom Warszawa
Pauza
Mazur Radzymin
2:2
Ryś Laski
MKS Hutnik Warszawa
3:1
Sokół Serock
Vulcan Wólka Mlądzka
6:1
Dąb Wieliszew
WKS Rząśnik
0:2
Legion Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
2:1
Wicher Kobyłka
Olimpia Warszawa
5:1
AP Marcovia Marki
Dolcan II Ząbki
4:3
KS II Legionovia Legionowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
Pauza
Sokół Serock
Pauza
Ryś Laski
1:5
Dolcan II Ząbki
Legion Warszawa
2:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Dąb Wieliszew
1:1
MKS Hutnik Warszawa
Wicher Kobyłka
2:5
Olimpia Warszawa
AP Marcovia Marki
1:2
WKS Rząśnik
Bóbr Tłuszcz
1:0
Grom Warszawa
KS II Legionovia Legionowo
6:0
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Ząbki
Pauza
Grom Warszawa
Pauza
Mazur Radzymin
0:6
Bóbr Tłuszcz
MKS Hutnik Warszawa
3:0
Legion Warszawa
Olimpia Warszawa
1:0
KS II Legionovia Legionowo
Sokół Serock
2:2
Dąb Wieliszew
Vulcan Wólka Mlądzka
1:1
AP Marcovia Marki
UKS ASzWoj Rembertów
1:1
Ryś Laski
WKS Rząśnik
3:1
Wicher Kobyłka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Wieliszew
Pauza
UKS ASzWoj Rembertów
Pauza
Ryś Laski
1:0
Olimpia Warszawa
Legion Warszawa
2:3
Sokół Serock
AP Marcovia Marki
0:1
MKS Hutnik Warszawa
Wicher Kobyłka
3:4
Vulcan Wólka Mlądzka
KS II Legionovia Legionowo
5:1
WKS Rząśnik
Bóbr Tłuszcz
2:0
Dolcan II Ząbki
Grom Warszawa
4:3
Mazur Radzymin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
Pauza
Olimpia Warszawa
Pauza
MKS Hutnik Warszawa
4:0
Wicher Kobyłka
Dolcan II Ząbki
2:1
Grom Warszawa
Dąb Wieliszew
2:1
Legion Warszawa
Sokół Serock
1:1
AP Marcovia Marki
Vulcan Wólka Mlądzka
3:4
KS II Legionovia Legionowo
UKS ASzWoj Rembertów
0:1
Bóbr Tłuszcz
Ryś Laski
1:1
WKS Rząśnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
Pauza
Mazur Radzymin
3:2
Dolcan II Ząbki
Ryś Laski
1:2
Vulcan Wólka Mlądzka
AP Marcovia Marki
5:3
Dąb Wieliszew
Wicher Kobyłka
3:3
Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz
1:5
Olimpia Warszawa
KS II Legionovia Legionowo
0:1
MKS Hutnik Warszawa
Grom Warszawa
1:2
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Ząbki
Pauza
Vulcan Wólka Mlądzka
Pauza
MKS Hutnik Warszawa
4:0
Ryś Laski
Olimpia Warszawa
4:0
Grom Warszawa
Legion Warszawa
2:0
AP Marcovia Marki
Sokół Serock
3:1
KS II Legionovia Legionowo
UKS ASzWoj Rembertów
3:0
Mazur Radzymin
Dąb Wieliszew
2:2
Wicher Kobyłka
WKS Rząśnik
1:0
Bóbr Tłuszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
Pauza
Mazur Radzymin
0:4
Olimpia Warszawa
Bóbr Tłuszcz
1:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Ryś Laski
0:2
Sokół Serock
Wicher Kobyłka
6:3
Legion Warszawa
Dolcan II Ząbki
2:0
UKS ASzWoj Rembertów
KS II Legionovia Legionowo
1:0
Dąb Wieliszew
Grom Warszawa
4:2
WKS Rząśnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Serock
Pauza
UKS ASzWoj Rembertów
Pauza
MKS Hutnik Warszawa
1:0
Bóbr Tłuszcz
Olimpia Warszawa
2:0
Dolcan II Ząbki
Legion Warszawa
1:2
KS II Legionovia Legionowo
Dąb Wieliszew
1:0
Ryś Laski
Vulcan Wólka Mlądzka
2:1
Grom Warszawa
AP Marcovia Marki
4:3
Wicher Kobyłka
WKS Rząśnik
0:4
Mazur Radzymin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Wieliszew
Pauza
Wicher Kobyłka
Pauza
Mazur Radzymin
0:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Bóbr Tłuszcz
2:1
Sokół Serock
Ryś Laski
2:4
Legion Warszawa
Dolcan II Ząbki
9:0
WKS Rząśnik
UKS ASzWoj Rembertów
0:1
Olimpia Warszawa
KS II Legionovia Legionowo
6:2
AP Marcovia Marki
Grom Warszawa
2:6
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
1:10
MKS Hutnik Warszawa
AP Marcovia Marki
7:0
Ryś Laski
Dolcan II Ząbki
3:2
Vulcan Wólka Mlądzka
KS II Legionovia Legionowo
4:0
Wicher Kobyłka
Bóbr Tłuszcz
1:1
Dąb Wieliszew
UKS ASzWoj Rembertów
2:1
WKS Rząśnik
Grom Warszawa
3:3
Sokół Serock
Olimpia Warszawa
0:0
Legion Warszawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
2:0
Grom Warszawa
Olimpia Warszawa
2:0
UKS ASzWoj Rembertów
Sokół Serock
3:0
Bóbr Tłuszcz
Legion Warszawa
2:3
Wicher Kobyłka
Ryś Laski
1:0
KS II Legionovia Legionowo
WKS Rząśnik
2:7
Dolcan II Ząbki
Vulcan Wólka Mlądzka
4:1
Mazur Radzymin
Dąb Wieliszew
0:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Ząbki
2:1
Olimpia Warszawa
AP Marcovia Marki
1:0
Sokół Serock
Legion Warszawa
4:3
UKS ASzWoj Rembertów
Grom Warszawa
1:5
Vulcan Wólka Mlądzka
Mazur Radzymin
5:1
WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka
0:4
Ryś Laski
Bóbr Tłuszcz
2:3
MKS Hutnik Warszawa
Dąb Wieliszew
0:0
KS II Legionovia Legionowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
2:1
AP Marcovia Marki
Olimpia Warszawa
3:1
Mazur Radzymin
Legion Warszawa
3:0
Ryś Laski
Vulcan Wólka Mlądzka
3:2
Bóbr Tłuszcz
Wicher Kobyłka
2:2
Dąb Wieliszew
UKS ASzWoj Rembertów
0:0
Dolcan II Ząbki
KS II Legionovia Legionowo
5:1
Sokół Serock
WKS Rząśnik
0:1
Grom Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
- : -
UKS ASzWoj Rembertów
MKS Hutnik Warszawa
- : -
KS II Legionovia Legionowo
Bóbr Tłuszcz
- : -
WKS Rząśnik
Sokół Serock
- : -
Wicher Kobyłka
Ryś Laski
- : -
Dąb Wieliszew
Dolcan II Ząbki
1:1
Legion Warszawa
AP Marcovia Marki
- : -
Vulcan Wólka Mlądzka
Grom Warszawa
- : -
Olimpia Warszawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
2:0
KS II Legionovia Legionowo
AP Marcovia Marki
2:4
Vulcan Wólka Mlądzka
Dolcan II Ząbki
1:1
Legion Warszawa
Bóbr Tłuszcz
1:0
WKS Rząśnik
Sokół Serock
1:2
Wicher Kobyłka
Ryś Laski
5:0
Dąb Wieliszew
Grom Warszawa
1:6
Olimpia Warszawa
Mazur Radzymin
1:0
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
3:0
Bóbr Tłuszcz
Wicher Kobyłka
1:1
MKS Hutnik Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
2:1
Grom Warszawa
Sokół Serock
0:2
Ryś Laski
Dolcan II Ząbki
2:0
Mazur Radzymin
Legion Warszawa
0:4
Dąb Wieliszew
WKS Rząśnik
0:4
AP Marcovia Marki
KS II Legionovia Legionowo
4:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
3:0
Mazur Radzymin
AP Marcovia Marki
3:0
Olimpia Warszawa
Ryś Laski
0:5
MKS Hutnik Warszawa
Dąb Wieliszew
1:1
Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz
1:2
UKS ASzWoj Rembertów
Vulcan Wólka Mlądzka
4:2
Wicher Kobyłka
WKS Rząśnik
3:1
KS II Legionovia Legionowo
Grom Warszawa
0:2
Dolcan II Ząbki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Serock
1:0
Legion Warszawa
Mazur Radzymin
1:2
Grom Warszawa
Wicher Kobyłka
2:2
WKS Rząśnik
MKS Hutnik Warszawa
10:0
Dąb Wieliszew
KS II Legionovia Legionowo
1:3
Olimpia Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
2:3
Ryś Laski
UKS ASzWoj Rembertów
3:2
AP Marcovia Marki
Dolcan II Ząbki
1:1
Bóbr Tłuszcz
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
2:2
Mazur Radzymin
Olimpia Warszawa
6:0
Wicher Kobyłka
Dąb Wieliszew
3:2
Vulcan Wólka Mlądzka
AP Marcovia Marki
0:1
Dolcan II Ząbki
Sokół Serock
0:2
MKS Hutnik Warszawa
Ryś Laski
5:2
WKS Rząśnik
UKS ASzWoj Rembertów
0:4
KS II Legionovia Legionowo
Grom Warszawa
1:2
Legion Warszawa
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
4:2
Ryś Laski
Legion Warszawa
2:6
MKS Hutnik Warszawa
Grom Warszawa
0:2
Bóbr Tłuszcz
Mazur Radzymin
0:2
AP Marcovia Marki
Wicher Kobyłka
1:1
UKS ASzWoj Rembertów
Vulcan Wólka Mlądzka
1:1
Sokół Serock
KS II Legionovia Legionowo
0:3
Dolcan II Ząbki
WKS Rząśnik
2:3
Dąb Wieliszew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij