zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
0:1
Mazowsze Grójec
Mszczonowianka Mszczonów
2:2
Sparta Jazgarzew
KS Raszyn
1:1
Energia Kozienice
Szydłowianka Szydłowiec
1:0
Żyrardowianka Żyrardów
Oskar Przysucha
2:1
Mazur Karczew
Victoria Sulejówek
1:1
Wilga Garwolin
Okęcie Warszawa
1:1
Znicz II Pruszków
KS Konstancin
0:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Zwolenianka Zwoleń
0:1
Orzeł Wierzbica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
0:1
KS Konstancin
Orzeł Wierzbica
1:1
Victoria Sulejówek
Mazowsze Grójec
4:0
Mszczonowianka Mszczonów
Mazur Karczew
0:3
Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice
6:1
Okęcie Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
2:1
Zwolenianka Zwoleń
Żyrardowianka Żyrardów
1:2
Oskar Przysucha
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:2
Szydłowianka Szydłowiec
KS Raszyn
1:2
Wilga Garwolin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
4:2
Znicz II Pruszków
Okęcie Warszawa
0:4
Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów
1:2
Mazur Karczew
KS Konstancin
1:0
Energia Kozienice
KS Raszyn
3:0
Orzeł Wierzbica
Victoria Sulejówek
0:5
MKS Hutnik Warszawa
Oskar Przysucha
2:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Żyrardowianka Żyrardów
1:1
Sparta Jazgarzew
Zwolenianka Zwoleń
3:0
Mazowsze Grójec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
1:1
Oskar Przysucha
Zwolenianka Zwoleń
1:4
Victoria Sulejówek
Orzeł Wierzbica
3:0
Okęcie Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:2
Sparta Jazgarzew
Mazowsze Grójec
1:3
Mazur Karczew
MKS Hutnik Warszawa
1:0
KS Raszyn
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
Mszczonowianka Mszczonów
Energia Kozienice
2:2
Szydłowianka Szydłowiec
KS Konstancin
1:0
Wilga Garwolin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
3:1
Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów
0:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Okęcie Warszawa
1:3
MKS Hutnik Warszawa
Oskar Przysucha
2:1
Energia Kozienice
Sparta Jazgarzew
5:1
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
3:0
Zwolenianka Zwoleń
KS Konstancin
4:0
Orzeł Wierzbica
Mazur Karczew
2:1
Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek
0:2
Mazowsze Grójec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
2:1
Znicz II Pruszków
MKS Hutnik Warszawa
0:1
KS Konstancin
Orzeł Wierzbica
3:2
Szydłowianka Szydłowiec
Oskar Przysucha
3:2
Wilga Garwolin
Zwolenianka Zwoleń
1:0
Okęcie Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:1
Mazur Karczew
Energia Kozienice
7:2
Sparta Jazgarzew
Mazowsze Grójec
2:4
Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek
2:1
KS Raszyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
3:0
Orzeł Wierzbica
Szydłowianka Szydłowiec
1:1
MKS Hutnik Warszawa
Mazur Karczew
3:0
Znicz II Pruszków
Żyrardowianka Żyrardów
1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Okęcie Warszawa
1:2
Victoria Sulejówek
Sparta Jazgarzew
0:0
Wilga Garwolin
KS Raszyn
1:4
Mazowsze Grójec
KS Konstancin
0:0
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
1:3
Szydłowianka Szydłowiec
Orzeł Wierzbica
1:2
Sparta Jazgarzew
Mszczonowianka Mszczonów
2:2
Wilga Garwolin
Energia Kozienice
2:1
Mazur Karczew
Mazowsze Grójec
0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Hutnik Warszawa
1:1
Oskar Przysucha
KS Raszyn
2:2
Okęcie Warszawa
Znicz II Pruszków
0:1
Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek
1:2
KS Konstancin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
0:0
Orzeł Wierzbica
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:2
Znicz II Pruszków
Okęcie Warszawa
0:7
Mazowsze Grójec
Oskar Przysucha
6:1
Zwolenianka Zwoleń
Sparta Jazgarzew
2:1
MKS Hutnik Warszawa
KS Konstancin
4:5
KS Raszyn
Mazur Karczew
1:0
Wilga Garwolin
Szydłowianka Szydłowiec
3:0
Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
Energia Kozienice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
2:2
Sparta Jazgarzew
Orzeł Wierzbica
0:4
Mazur Karczew
Okęcie Warszawa
0:1
KS Konstancin
Energia Kozienice
3:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazowsze Grójec
4:2
Znicz II Pruszków
MKS Hutnik Warszawa
2:1
Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn
0:3
Szydłowianka Szydłowiec
Żyrardowianka Żyrardów
2:1
Wilga Garwolin
Victoria Sulejówek
0:0
Oskar Przysucha
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
6:0
Okęcie Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów
4:2
Zwolenianka Zwoleń
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:2
Wilga Garwolin
Oskar Przysucha
3:0
KS Raszyn
KS Konstancin
1:2
Mazowsze Grójec
Mazur Karczew
0:1
MKS Hutnik Warszawa
Znicz II Pruszków
2:3
Energia Kozienice
Sparta Jazgarzew
2:1
Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
Orzeł Wierzbica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
0:2
Mazur Karczew
Orzeł Wierzbica
1:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Okęcie Warszawa
0:4
Oskar Przysucha
Mazowsze Grójec
1:1
Energia Kozienice
KS Raszyn
3:2
Sparta Jazgarzew
KS Konstancin
2:1
Szydłowianka Szydłowiec
Znicz II Pruszków
7:0
Wilga Garwolin
MKS Hutnik Warszawa
1:0
Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek
2:2
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
4:0
Mazowsze Grójec
Mszczonowianka Mszczonów
3:0
KS Raszyn
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:0
MKS Hutnik Warszawa
Energia Kozienice
3:1
Wilga Garwolin
Oskar Przysucha
1:3
KS Konstancin
Sparta Jazgarzew
4:0
Okęcie Warszawa
Znicz II Pruszków
4:2
Orzeł Wierzbica
Mazur Karczew
2:3
Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów
5:0
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
5:2
Żyrardowianka Żyrardów
Orzeł Wierzbica
0:1
Energia Kozienice
Okęcie Warszawa
1:3
Mszczonowianka Mszczonów
MKS Hutnik Warszawa
0:2
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
0:1
Mazur Karczew
Szydłowianka Szydłowiec
1:5
Oskar Przysucha
Zwolenianka Zwoleń
0:4
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazowsze Grójec
1:4
Wilga Garwolin
KS Konstancin
0:0
Sparta Jazgarzew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wierzbica
1:2
Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
KS Konstancin
Energia Kozienice
0:0
MKS Hutnik Warszawa
Oskar Przysucha
2:1
Mazowsze Grójec
Sparta Jazgarzew
3:3
Szydłowianka Szydłowiec
Mazur Karczew
6:1
Okęcie Warszawa
Znicz II Pruszków
4:0
Zwolenianka Zwoleń
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:2
Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
KS Raszyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
0:1
Mszczonowianka Mszczonów
KS Konstancin
0:0
Mazur Karczew
Zwolenianka Zwoleń
1:7
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
0:0
Sparta Jazgarzew
KS Raszyn
2:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Okęcie Warszawa
0:4
Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek
1:1
Znicz II Pruszków
MKS Hutnik Warszawa
0:3
Wilga Garwolin
Mazowsze Grójec
1:0
Orzeł Wierzbica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
3:1
Wilga Garwolin
Orzeł Wierzbica
0:0
MKS Hutnik Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów
0:1
Oskar Przysucha
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
4:0
Okęcie Warszawa
Sparta Jazgarzew
1:1
Mazowsze Grójec
Mazur Karczew
0:1
Szydłowianka Szydłowiec
Znicz II Pruszków
7:0
KS Raszyn
Energia Kozienice
5:3
Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów
1:0
KS Konstancin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wierzbica
1:1
Zwolenianka Zwoleń
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:0
KS Konstancin
Energia Kozienice
4:1
KS Raszyn
Mazowsze Grójec
2:3
MKS Hutnik Warszawa
Wilga Garwolin
2:1
Victoria Sulejówek
Sparta Jazgarzew
1:1
Mszczonowianka Mszczonów
Mazur Karczew
5:1
Oskar Przysucha
Znicz II Pruszków
6:0
Okęcie Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
1:3
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Oskar Przysucha
4:0
Żyrardowianka Żyrardów
Zwolenianka Zwoleń
0:6
MKS Hutnik Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec
0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Victoria Sulejówek
0:2
Orzeł Wierzbica
Mszczonowianka Mszczonów
1:0
Mazowsze Grójec
Okęcie Warszawa
0:4
Energia Kozienice
Wilga Garwolin
2:0
KS Raszyn
KS Konstancin
2:0
Znicz II Pruszków
Sparta Jazgarzew
2:0
Mazur Karczew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
1:0
Victoria Sulejówek
Orzeł Wierzbica
2:3
KS Raszyn
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:0
Oskar Przysucha
Energia Kozienice
3:1
KS Konstancin
Mazowsze Grójec
1:0
Zwolenianka Zwoleń
Wilga Garwolin
8:0
Okęcie Warszawa
Mazur Karczew
2:2
Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków
0:0
Szydłowianka Szydłowiec
Sparta Jazgarzew
0:0
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
1:1
Energia Kozienice
Victoria Sulejówek
6:1
Zwolenianka Zwoleń
Okęcie Warszawa
0:2
Orzeł Wierzbica
Oskar Przysucha
1:1
Znicz II Pruszków
Sparta Jazgarzew
0:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Raszyn
0:0
MKS Hutnik Warszawa
Mazur Karczew
0:0
Mazowsze Grójec
Wilga Garwolin
3:0
KS Konstancin
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
1:2
Mazur Karczew
Zwolenianka Zwoleń
0:3
KS Raszyn
Orzeł Wierzbica
1:0
KS Konstancin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:1
Mszczonowianka Mszczonów
Energia Kozienice
3:1
Oskar Przysucha
Mazowsze Grójec
1:2
Victoria Sulejówek
Wilga Garwolin
6:3
Szydłowianka Szydłowiec
MKS Hutnik Warszawa
2:1
Okęcie Warszawa
Znicz II Pruszków
3:3
Sparta Jazgarzew
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
3:0
Orzeł Wierzbica
Okęcie Warszawa
0:5
Zwolenianka Zwoleń
Wilga Garwolin
0:3
Oskar Przysucha
Sparta Jazgarzew
1:1
Energia Kozienice
KS Konstancin
1:2
MKS Hutnik Warszawa
Mazur Karczew
0:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Znicz II Pruszków
2:1
Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn
1:0
Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów
2:0
Mazowsze Grójec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
0:3
KS Konstancin
Orzeł Wierzbica
3:2
Oskar Przysucha
Victoria Sulejówek
7:1
Okęcie Warszawa
Mazowsze Grójec
0:1
KS Raszyn
MKS Hutnik Warszawa
1:1
Szydłowianka Szydłowiec
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:1
Żyrardowianka Żyrardów
Energia Kozienice
5:1
Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin
0:0
Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków
2:4
Mazur Karczew
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
0:0
Zwolenianka Zwoleń
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:1
Mazowsze Grójec
Okęcie Warszawa
1:3
KS Raszyn
Wilga Garwolin
0:2
Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha
3:1
MKS Hutnik Warszawa
Sparta Jazgarzew
0:0
Orzeł Wierzbica
KS Konstancin
4:1
Victoria Sulejówek
Mazur Karczew
0:2
Energia Kozienice
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
Znicz II Pruszków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
5:0
Okęcie Warszawa
Zwolenianka Zwoleń
0:0
Oskar Przysucha
Orzeł Wierzbica
1:0
Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin
1:1
Mazur Karczew
MKS Hutnik Warszawa
1:2
Sparta Jazgarzew
KS Raszyn
1:2
KS Konstancin
Znicz II Pruszków
2:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Victoria Sulejówek
1:2
Szydłowianka Szydłowiec
Energia Kozienice
1:0
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
1:0
KS Raszyn
Mszczonowianka Mszczonów
2:1
MKS Hutnik Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:1
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
3:0
Victoria Sulejówek
Sparta Jazgarzew
2:0
Zwolenianka Zwoleń
KS Konstancin
9:0
Okęcie Warszawa
Mazur Karczew
5:0
Orzeł Wierzbica
Znicz II Pruszków
2:1
Mazowsze Grójec
Wilga Garwolin
3:1
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
1:2
Sparta Jazgarzew
Zwolenianka Zwoleń
4:0
Mszczonowianka Mszczonów
Okęcie Warszawa
0:7
Szydłowianka Szydłowiec
Energia Kozienice
3:0*
Znicz II Pruszków
Mazowsze Grójec
1:4
KS Konstancin
Wilga Garwolin
1:6
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Hutnik Warszawa
0:1
Mazur Karczew
Orzeł Wierzbica
1:1
Żyrardowianka Żyrardów
KS Raszyn
3:2
Oskar Przysucha
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
2:5
KS Konstancin
Mszczonowianka Mszczonów
1:2
Victoria Sulejówek
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:3
Orzeł Wierzbica
Energia Kozienice
1:0
Mazowsze Grójec
Wilga Garwolin
1:1
Znicz II Pruszków
Oskar Przysucha
7:0
Okęcie Warszawa
Sparta Jazgarzew
2:2
KS Raszyn
Mazur Karczew
3:1
Zwolenianka Zwoleń
Żyrardowianka Żyrardów
1:0
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wierzbica
3:1
Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek
1:2
Mazur Karczew
Okęcie Warszawa
1:6
Sparta Jazgarzew
Mazowsze Grójec
0:0
Szydłowianka Szydłowiec
Wilga Garwolin
2:1
Energia Kozienice
MKS Hutnik Warszawa
1:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Raszyn
0:3
Mszczonowianka Mszczonów
KS Konstancin
2:3
Oskar Przysucha
Zwolenianka Zwoleń
1:2
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
1:0
Okęcie Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
7:0
Zwolenianka Zwoleń
Energia Kozienice
1:0
Orzeł Wierzbica
Wilga Garwolin
2:3
Mazowsze Grójec
Oskar Przysucha
1:1
Szydłowianka Szydłowiec
Sparta Jazgarzew
2:3
KS Konstancin
Mazur Karczew
1:0
KS Raszyn
Znicz II Pruszków
0:1
MKS Hutnik Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
0:4
Victoria Sulejówek
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
1:4
Znicz II Pruszków
Szydłowianka Szydłowiec
4:2
Sparta Jazgarzew
Victoria Sulejówek
2:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Okęcie Warszawa
0:2
Mazur Karczew
Mazowsze Grójec
2:6
Oskar Przysucha
Wilga Garwolin
3:3
Orzeł Wierzbica
MKS Hutnik Warszawa
1:3
Energia Kozienice
KS Konstancin
4:0
Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn
1:0
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wierzbica
2:1
Mazowsze Grójec
Mszczonowianka Mszczonów
3:4
Szydłowianka Szydłowiec
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:0
KS Raszyn
Energia Kozienice
1:0
Zwolenianka Zwoleń
Wilga Garwolin
0:1
MKS Hutnik Warszawa
Sparta Jazgarzew
1:0
Oskar Przysucha
Znicz II Pruszków
1:1
Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów
5:0
Okęcie Warszawa
Mazur Karczew
2:0
KS Konstancin
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
4:0
Mazur Karczew
Victoria Sulejówek
3:3
Energia Kozienice
Okęcie Warszawa
0:8
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazowsze Grójec
0:0
Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin
4:5
Zwolenianka Zwoleń
Oskar Przysucha
5:1
Mszczonowianka Mszczonów
MKS Hutnik Warszawa
1:0
Orzeł Wierzbica
KS Raszyn
0:3
Znicz II Pruszków
KS Konstancin
4:1
Żyrardowianka Żyrardów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij