zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Warka
0:0
Szydłowianka Szydłowiec
Victoria Sulejówek
3:1
KS Raszyn
Mszczonowianka Mszczonów
0:3
Mazur Karczew
UKS Łady
3:0*
MKS Hutnik Warszawa
Znicz II Pruszków
1:2
KS Konstancin
Dolcan II Sport Ząbki
3:1
Wilga Garwolin
Błonianka Błonie
0:3
Olimpia Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
Orzeł Wierzbica
Drukarz Warszawa
1:2
Sparta Jazgarzew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Warka
2:2
Żyrardowianka Żyrardów
Orzeł Wierzbica
4:2
Dolcan II Sport Ząbki
MKS Hutnik Warszawa
4:1
Znicz II Pruszków
Olimpia Warszawa
1:0
Mszczonowianka Mszczonów
Błonianka Błonie
2:1
Sparta Jazgarzew
KS Raszyn
4:2
UKS Łady
Szydłowianka Szydłowiec
1:2
Mazur Karczew
KS Konstancin
3:1
Drukarz Warszawa
Wilga Garwolin
0:1
Victoria Sulejówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
0:3
MKS Hutnik Warszawa
Błonianka Błonie
2:0
KS Konstancin
Mszczonowianka Mszczonów
5:0
Sparta Jazgarzew
UKS Łady
6:2
Wilga Garwolin
Mazur Karczew
3:0
Olimpia Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
2:2
Szydłowianka Szydłowiec
Victoria Sulejówek
1:1
Orzeł Wierzbica
Znicz II Pruszków
5:1
KS Raszyn
Dolcan II Sport Ząbki
6:0
KS Warka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wierzbica
2:1
UKS Łady
Sparta Jazgarzew
0:1
Mazur Karczew
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
Dolcan II Sport Ząbki
KS Warka
2:8
Victoria Sulejówek
Szydłowianka Szydłowiec
3:1
Olimpia Warszawa
Wilga Garwolin
3:0
Znicz II Pruszków
MKS Hutnik Warszawa
0:0
Błonianka Błonie
KS Raszyn
1:0
Drukarz Warszawa
KS Konstancin
3:0
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
0:3
Wilga Garwolin
Olimpia Warszawa
1:1
Sparta Jazgarzew
Błonianka Błonie
0:0
KS Raszyn
Mszczonowianka Mszczonów
2:1
MKS Hutnik Warszawa
UKS Łady
1:0
KS Warka
Mazur Karczew
0:4
KS Konstancin
Victoria Sulejówek
4:0
Żyrardowianka Żyrardów
Znicz II Pruszków
1:2
Orzeł Wierzbica
Dolcan II Sport Ząbki
2:5
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
1:4
Mazur Karczew
KS Konstancin
2:1
Olimpia Warszawa
KS Warka
1:3
Znicz II Pruszków
Orzeł Wierzbica
2:1
Drukarz Warszawa
KS Raszyn
1:3
Mszczonowianka Mszczonów
Szydłowianka Szydłowiec
2:0
Sparta Jazgarzew
Żyrardowianka Żyrardów
2:2
UKS Łady
Wilga Garwolin
2:0
Błonianka Błonie
Dolcan II Sport Ząbki
0:7
Victoria Sulejówek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
0:0
Szydłowianka Szydłowiec
Mszczonowianka Mszczonów
5:2
Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew
0:5
KS Konstancin
Olimpia Warszawa
2:2
MKS Hutnik Warszawa
Błonianka Błonie
1:0
Orzeł Wierzbica
Drukarz Warszawa
3:2
KS Warka
Mazur Karczew
1:0
KS Raszyn
UKS Łady
5:0
Dolcan II Sport Ząbki
Znicz II Pruszków
5:0
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
4:1
UKS Łady
MKS Hutnik Warszawa
0:0
Sparta Jazgarzew
Dolcan II Sport Ząbki
3:3
Znicz II Pruszków
KS Warka
0:0
Błonianka Błonie
Żyrardowianka Żyrardów
2:1
Drukarz Warszawa
Orzeł Wierzbica
0:1
Mszczonowianka Mszczonów
Szydłowianka Szydłowiec
0:2
KS Konstancin
KS Raszyn
2:0
Olimpia Warszawa
Wilga Garwolin
1:1
Mazur Karczew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
0:1
Żyrardowianka Żyrardów
Mszczonowianka Mszczonów
7:1
KS Warka
Drukarz Warszawa
1:2
Dolcan II Sport Ząbki
Sparta Jazgarzew
1:1
KS Raszyn
UKS Łady
0:4
Szydłowianka Szydłowiec
Olimpia Warszawa
1:1
Wilga Garwolin
KS Konstancin
1:3
MKS Hutnik Warszawa
Mazur Karczew
1:3
Orzeł Wierzbica
Znicz II Pruszków
0:1
Victoria Sulejówek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Warka
2:2
Mazur Karczew
Orzeł Wierzbica
1:1
Olimpia Warszawa
UKS Łady
1:1
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
2:6
KS Konstancin
Żyrardowianka Żyrardów
1:2
Mszczonowianka Mszczonów
Victoria Sulejówek
3:1
Drukarz Warszawa
Błonianka Błonie
4:1
Dolcan II Sport Ząbki
Wilga Garwolin
1:2
Sparta Jazgarzew
Szydłowianka Szydłowiec
6:0
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
3:1
Orzeł Wierzbica
MKS Hutnik Warszawa
2:0
KS Raszyn
Olimpia Warszawa
1:0
KS Warka
Błonianka Błonie
1:0
Victoria Sulejówek
Mszczonowianka Mszczonów
4:1
Dolcan II Sport Ząbki
KS Konstancin
4:0
Wilga Garwolin
Drukarz Warszawa
0:0
UKS Łady
Mazur Karczew
3:1
Żyrardowianka Żyrardów
Znicz II Pruszków
3:0
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
1:1
Mszczonowianka Mszczonów
KS Warka
0:1
Sparta Jazgarzew
Orzeł Wierzbica
0:0
KS Konstancin
Szydłowianka Szydłowiec
3:1
KS Raszyn
UKS Łady
0:0
Błonianka Błonie
Żyrardowianka Żyrardów
1:1
Olimpia Warszawa
Dolcan II Sport Ząbki
1:5
Mazur Karczew
Znicz II Pruszków
7:2
Drukarz Warszawa
Wilga Garwolin
1:2
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
1:0
Żyrardowianka Żyrardów
MKS Hutnik Warszawa
1:4
Orzeł Wierzbica
Olimpia Warszawa
3:2
Dolcan II Sport Ząbki
Mazur Karczew
1:4
Victoria Sulejówek
KS Konstancin
1:0
KS Warka
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
UKS Łady
Drukarz Warszawa
3:1
Szydłowianka Szydłowiec
KS Raszyn
1:1
Wilga Garwolin
Błonianka Błonie
2:3
Znicz II Pruszków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Warka
0:2
MKS Hutnik Warszawa
Orzeł Wierzbica
5:1
KS Raszyn
Szydłowianka Szydłowiec
2:1
Wilga Garwolin
Drukarz Warszawa
0:2
Błonianka Błonie
UKS Łady
0:1
Mazur Karczew
Żyrardowianka Żyrardów
0:2
KS Konstancin
Victoria Sulejówek
2:1
Olimpia Warszawa
Dolcan II Sport Ząbki
2:3
Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków
1:2
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
0:6
Victoria Sulejówek
MKS Hutnik Warszawa
2:0
Żyrardowianka Żyrardów
Olimpia Warszawa
1:1
UKS Łady
KS Konstancin
4:1
Dolcan II Sport Ząbki
Błonianka Błonie
1:1
Szydłowianka Szydłowiec
Mszczonowianka Mszczonów
4:0
Drukarz Warszawa
KS Raszyn
5:2
KS Warka
Mazur Karczew
8:1
Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin
0:0
Orzeł Wierzbica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
4:4
Mazur Karczew
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
KS Raszyn
Błonianka Błonie
1:3
Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków
2:0
Olimpia Warszawa
KS Warka
1:2
Wilga Garwolin
Szydłowianka Szydłowiec
0:0
Orzeł Wierzbica
UKS Łady
1:1
Sparta Jazgarzew
Victoria Sulejówek
1:1
KS Konstancin
Dolcan II Sport Ząbki
4:1
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
1:2
Victoria Sulejówek
Olimpia Warszawa
2:2
Drukarz Warszawa
Błonianka Błonie
1:1
Mazur Karczew
Orzeł Wierzbica
5:0
KS Warka
Mszczonowianka Mszczonów
2:2
Szydłowianka Szydłowiec
KS Raszyn
2:0
Dolcan II Sport Ząbki
KS Konstancin
3:0
UKS Łady
Wilga Garwolin
4:0
Żyrardowianka Żyrardów
Sparta Jazgarzew
4:2
Znicz II Pruszków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Hutnik Warszawa
4:2
UKS Łady
Olimpia Warszawa
1:1
Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew
3:0
Drukarz Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec
0:0
KS Warka
Wilga Garwolin
3:0*
Dolcan II Sport Ząbki
Mazur Karczew
0:1
Mszczonowianka Mszczonów
KS Konstancin
0:0
Znicz II Pruszków
Orzeł Wierzbica
0:1
Żyrardowianka Żyrardów
KS Raszyn
2:2
Victoria Sulejówek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Sport Ząbki
0:3*
Orzeł Wierzbica
Mszczonowianka Mszczonów
4:0
Olimpia Warszawa
UKS Łady
2:3
KS Raszyn
Mazur Karczew
0:0
Szydłowianka Szydłowiec
Żyrardowianka Żyrardów
0:2
KS Warka
Sparta Jazgarzew
0:0
Błonianka Błonie
Victoria Sulejówek
3:1
Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków
0:3*
MKS Hutnik Warszawa
Drukarz Warszawa
1:4
KS Konstancin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wierzbica
0:0
Victoria Sulejówek
Szydłowianka Szydłowiec
0:1
Żyrardowianka Żyrardów
KS Warka
3:0*
Dolcan II Sport Ząbki
Olimpia Warszawa
0:0
Mazur Karczew
KS Konstancin
1:0
Błonianka Błonie
Wilga Garwolin
3:1
UKS Łady
Sparta Jazgarzew
0:5
Mszczonowianka Mszczonów
MKS Hutnik Warszawa
4:0
Drukarz Warszawa
KS Raszyn
0:0
Znicz II Pruszków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Sport Ząbki
0:3*
Żyrardowianka Żyrardów
Mszczonowianka Mszczonów
3:1
KS Konstancin
Olimpia Warszawa
2:1
Szydłowianka Szydłowiec
Błonianka Błonie
1:1
MKS Hutnik Warszawa
UKS Łady
1:1
Orzeł Wierzbica
Drukarz Warszawa
1:1
KS Raszyn
Mazur Karczew
0:2
Sparta Jazgarzew
Victoria Sulejówek
1:1
KS Warka
Znicz II Pruszków
2:0
Wilga Garwolin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
3:0*
Dolcan II Sport Ząbki
Sparta Jazgarzew
2:0
Olimpia Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
0:3
Mszczonowianka Mszczonów
KS Warka
0:2
UKS Łady
Orzeł Wierzbica
3:1
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
1:1
Błonianka Błonie
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
Victoria Sulejówek
KS Konstancin
3:2
Mazur Karczew
Wilga Garwolin
3:0
Drukarz Warszawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Sport Ząbki
0:3*
Victoria Sulejówek
Sparta Jazgarzew
4:0
Szydłowianka Szydłowiec
Olimpia Warszawa
0:1
KS Konstancin
Mszczonowianka Mszczonów
3:0
KS Raszyn
UKS Łady
0:1
Żyrardowianka Żyrardów
Błonianka Błonie
0:2
Wilga Garwolin
Mazur Karczew
1:2
MKS Hutnik Warszawa
Znicz II Pruszków
2:0
KS Warka
Drukarz Warszawa
2:4
Orzeł Wierzbica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Sport Ząbki
0:3*
UKS Łady
MKS Hutnik Warszawa
1:0
Olimpia Warszawa
KS Warka
0:1
Drukarz Warszawa
Orzeł Wierzbica
1:1
Błonianka Błonie
Szydłowianka Szydłowiec
0:3
Victoria Sulejówek
KS Raszyn
1:0
Mazur Karczew
KS Konstancin
0:2
Sparta Jazgarzew
Żyrardowianka Żyrardów
3:2
Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin
0:0
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
0:3
Żyrardowianka Żyrardów
Znicz II Pruszków
3:0*
Dolcan II Sport Ząbki
Mszczonowianka Mszczonów
1:0
Orzeł Wierzbica
Sparta Jazgarzew
0:0
MKS Hutnik Warszawa
UKS Łady
0:2
Victoria Sulejówek
Olimpia Warszawa
0:1
KS Raszyn
Błonianka Błonie
1:1
KS Warka
KS Konstancin
0:1
Szydłowianka Szydłowiec
Mazur Karczew
1:1
Wilga Garwolin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Sport Ząbki
0:3*
Drukarz Warszawa
Wilga Garwolin
6:1
Olimpia Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
2:0
KS Konstancin
Żyrardowianka Żyrardów
0:4
Błonianka Błonie
Orzeł Wierzbica
2:3
Mazur Karczew
KS Warka
2:2
Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn
3:1
Sparta Jazgarzew
Szydłowianka Szydłowiec
2:0
UKS Łady
Victoria Sulejówek
3:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Sport Ząbki
0:3*
Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew
1:1
Wilga Garwolin
MKS Hutnik Warszawa
1:1
Szydłowianka Szydłowiec
Olimpia Warszawa
4:6
Orzeł Wierzbica
Mszczonowianka Mszczonów
2:0
Żyrardowianka Żyrardów
KS Konstancin
2:1
KS Raszyn
Mazur Karczew
5:0
KS Warka
Znicz II Pruszków
3:1
UKS Łady
Drukarz Warszawa
0:4
Victoria Sulejówek
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Sport Ząbki
0:3*
Mszczonowianka Mszczonów
Orzeł Wierzbica
1:1
Sparta Jazgarzew
Szydłowianka Szydłowiec
2:3
Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin
1:0
KS Konstancin
KS Raszyn
1:2
MKS Hutnik Warszawa
KS Warka
1:1
Olimpia Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
2:2
Mazur Karczew
Victoria Sulejówek
2:1
Błonianka Błonie
UKS Łady
2:5
Drukarz Warszawa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
3:0*
Dolcan II Sport Ząbki
Sparta Jazgarzew
3:0
KS Warka
MKS Hutnik Warszawa
2:1
Wilga Garwolin
Olimpia Warszawa
1:3
Żyrardowianka Żyrardów
KS Raszyn
5:1
Szydłowianka Szydłowiec
Błonianka Błonie
5:0
UKS Łady
Mszczonowianka Mszczonów
2:2
Victoria Sulejówek
Drukarz Warszawa
1:2
Znicz II Pruszków
KS Konstancin
0:1
Orzeł Wierzbica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
4:0
Mazur Karczew
KS Warka
1:4
KS Konstancin
Dolcan II Sport Ząbki
0:3*
Olimpia Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
3:1
Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków
0:3
Błonianka Błonie
Orzeł Wierzbica
3:4
MKS Hutnik Warszawa
UKS Łady
0:2
Mszczonowianka Mszczonów
Szydłowianka Szydłowiec
3:0*
Drukarz Warszawa
Wilga Garwolin
3:0
KS Raszyn
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
3:0*
Dolcan II Sport Ząbki
Olimpia Warszawa
1:4
Victoria Sulejówek
KS Raszyn
1:0
Orzeł Wierzbica
Mazur Karczew
7:0
UKS Łady
Wilga Garwolin
1:2
Szydłowianka Szydłowiec
Błonianka Błonie
2:0
Drukarz Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
Znicz II Pruszków
MKS Hutnik Warszawa
8:2
KS Warka
KS Konstancin
3:1
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Sport Ząbki
0:3*
KS Konstancin
Orzeł Wierzbica
0:4
Wilga Garwolin
UKS Łady
2:0
Olimpia Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec
0:0
Błonianka Błonie
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
MKS Hutnik Warszawa
Victoria Sulejówek
2:1
Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków
3:1
Mazur Karczew
KS Warka
4:0
KS Raszyn
Drukarz Warszawa
0:4
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
3:0
Drukarz Warszawa
Orzeł Wierzbica
3:1
Szydłowianka Szydłowiec
MKS Hutnik Warszawa
3:0*
Dolcan II Sport Ząbki
Mszczonowianka Mszczonów
3:0
Błonianka Błonie
Wilga Garwolin
1:1
KS Warka
Sparta Jazgarzew
2:2
UKS Łady
Olimpia Warszawa
2:0
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
3:4
Żyrardowianka Żyrardów
KS Konstancin
2:2
Victoria Sulejówek
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Sport Ząbki
0:3*
KS Raszyn
KS Warka
1:2
Orzeł Wierzbica
Szydłowianka Szydłowiec
2:7
Mszczonowianka Mszczonów
Victoria Sulejówek
4:0
MKS Hutnik Warszawa
Drukarz Warszawa
1:3
Olimpia Warszawa
UKS Łady
4:5
KS Konstancin
Mazur Karczew
3:1
Błonianka Błonie
Żyrardowianka Żyrardów
3:1
Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków
1:3
Sparta Jazgarzew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij