zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
1:1
ŁKS Łochów
Victoria Sulejówek
1:4
Dolcan II Ząbki
UKS Białe Orły Warszawa
0:1
AP 11 Legionowo
SP Polonez Warszawa
0:10
AP Marcovia Marki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
3:1
AP Marcovia Marki
UKS Białe Orły Warszawa
2:1
SP Polonez Warszawa
Victoria Sulejówek
1:2
ŁKS Łochów
AP 11 Legionowo
6:1
Dolcan II Ząbki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Ząbki
0:4
ŁKS Łochów
SP Polonez Warszawa
0:6
AP 11 Legionowo
Legion Warszawa
1:4
UKS Białe Orły Warszawa
Victoria Sulejówek
1:3
AP Marcovia Marki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
2:0
Dolcan II Ząbki
UKS Białe Orły Warszawa
1:0
Victoria Sulejówek
SP Polonez Warszawa
0:6
Legion Warszawa
AP 11 Legionowo
1:1
ŁKS Łochów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Ząbki
2:3
UKS Białe Orły Warszawa
ŁKS Łochów
1:2
AP Marcovia Marki
Victoria Sulejówek
4:0
SP Polonez Warszawa
Legion Warszawa
6:1
AP 11 Legionowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
1:0
Victoria Sulejówek
AP 11 Legionowo
1:2
AP Marcovia Marki
UKS Białe Orły Warszawa
1:2
ŁKS Łochów
SP Polonez Warszawa
0:6
Dolcan II Ząbki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
2:3
UKS Białe Orły Warszawa
Dolcan II Ząbki
4:0
Legion Warszawa
ŁKS Łochów
- : -
SP Polonez Warszawa
Victoria Sulejówek
3:5
AP 11 Legionowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
5:0
SP Polonez Warszawa
Dolcan II Ząbki
2:0
Victoria Sulejówek
ŁKS Łochów
- : -
Legion Warszawa
AP 11 Legionowo
3:1
UKS Białe Orły Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
5:2
Legion Warszawa
Dolcan II Ząbki
- : -
AP 11 Legionowo
Victoria Sulejówek
1:2
ŁKS Łochów
SP Polonez Warszawa
0:4
UKS Białe Orły Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
3:2
Victoria Sulejówek
ŁKS Łochów
- : -
Dolcan II Ząbki
AP 11 Legionowo
1:0
SP Polonez Warszawa
UKS Białe Orły Warszawa
4:1
Legion Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Ząbki
3:1
AP Marcovia Marki
ŁKS Łochów
- : -
AP 11 Legionowo
Victoria Sulejówek
- : -
UKS Białe Orły Warszawa
Legion Warszawa
1:2
SP Polonez Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
- : -
ŁKS Łochów
SP Polonez Warszawa
- : -
Victoria Sulejówek
AP 11 Legionowo
- : -
Legion Warszawa
UKS Białe Orły Warszawa
- : -
Dolcan II Ząbki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
- : -
AP 11 Legionowo
Dolcan II Ząbki
- : -
SP Polonez Warszawa
ŁKS Łochów
- : -
UKS Białe Orły Warszawa
Victoria Sulejówek
- : -
Legion Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP 11 Legionowo
- : -
Victoria Sulejówek
SP Polonez Warszawa
- : -
ŁKS Łochów
Legion Warszawa
- : -
Dolcan II Ząbki
UKS Białe Orły Warszawa
- : -
AP Marcovia Marki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij