zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Husarki Mochowo
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
8:0
LKS Mszczonowianka
ŁKS Łochów
0:2
FUKS BRIX PUŁTUSK
MUKS II Praga II Warszawa
13:1
Kurpik Kadzidło
LKS Ostrówek
4:1
KS II Raszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS II Praga II Warszawa
Pauza
Kurpik Kadzidło
Pauza
GKS Husarki Mochowo
6:0
KS II Raszyn
LKS Mszczonowianka
4:4
LKS Ostrówek
FUKS BRIX PUŁTUSK
0:3
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
AKS Zły Warszawa
8:0
ŁKS Łochów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
1:2
AKS Zły Warszawa
KS II Raszyn
2:2
LKS Mszczonowianka
ŁKS Łochów
4:2
Kurpik Kadzidło
LKS Ostrówek
0:2
FUKS BRIX PUŁTUSK
GKS Husarki Mochowo
3:6
MUKS II Praga II Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
ŁKS Łochów
MUKS II Praga II Warszawa
Pauza
FUKS BRIX PUŁTUSK
3:2
KS II Raszyn
Kurpik Kadzidło
0:7
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
GKS Husarki Mochowo
1:2
LKS Mszczonowianka
AKS Zły Warszawa
10:0
LKS Ostrówek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Husarki Mochowo
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
Pauza
LKS Mszczonowianka
1:1
FUKS BRIX PUŁTUSK
KS II Raszyn
1:3
AKS Zły Warszawa
ŁKS Łochów
0:5
MUKS II Praga II Warszawa
LKS Ostrówek
2:2
Kurpik Kadzidło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
ŁKS Łochów
Pauza
LKS Ostrówek
Kurpik Kadzidło
5:1
KS II Raszyn
GKS Husarki Mochowo
2:1
FUKS BRIX PUŁTUSK
AKS Zły Warszawa
0:0
LKS Mszczonowianka
MUKS II Praga II Warszawa
2:1
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
Pauza
KS II Raszyn
Pauza
LKS Mszczonowianka
3:0
Kurpik Kadzidło
FUKS BRIX PUŁTUSK
0:3
AKS Zły Warszawa
ŁKS Łochów
1:1
GKS Husarki Mochowo
LKS Ostrówek
0:12
MUKS II Praga II Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Mszczonowianka
Pauza
LKS Ostrówek
MUKS II Praga II Warszawa
5:0
KS II Raszyn
Kurpik Kadzidło
1:0
FUKS BRIX PUŁTUSK
GKS Husarki Mochowo
1:9
AKS Zły Warszawa
ŁKS Łochów
0:8
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FUKS BRIX PUŁTUSK
Pauza
KS II Raszyn
Pauza
LKS Mszczonowianka
0:10
MUKS II Praga II Warszawa
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
13:0
GKS Husarki Mochowo
AKS Zły Warszawa
3:0*
Kurpik Kadzidło
LKS Ostrówek
0:3
ŁKS Łochów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Mszczonowianka
Pauza
AKS Zły Warszawa
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
16:0
LKS Ostrówek
GKS Husarki Mochowo
3:4
Kurpik Kadzidło
ŁKS Łochów
0:0
KS II Raszyn
MUKS II Praga II Warszawa
3:0
FUKS BRIX PUŁTUSK
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
FUKS BRIX PUŁTUSK
Pauza
Kurpik Kadzidło
Pauza
KS II Raszyn
0:8
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
LKS Ostrówek
1:4
GKS Husarki Mochowo
LKS Mszczonowianka
8:2
ŁKS Łochów
AKS Zły Warszawa
0:3
MUKS II Praga II Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS II Praga II Warszawa
7:0
AKS Zły Warszawa
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
3:0
FUKS BRIX PUŁTUSK
GKS Husarki Mochowo
3:1
LKS Ostrówek
KS II Raszyn
5:3
Kurpik Kadzidło
ŁKS Łochów
3:0*
LKS Mszczonowianka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Zły Warszawa
0:0
FUKS BRIX PUŁTUSK
Kurpik Kadzidło
0:5
MUKS II Praga II Warszawa
LKS Ostrówek
3:0*
LKS Mszczonowianka
GKS Husarki Mochowo
0:6
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
KS II Raszyn
2:2
ŁKS Łochów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mszczonowianka
0:3*
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
FUKS BRIX PUŁTUSK
0:1
MUKS II Praga II Warszawa
AKS Zły Warszawa
8:1
GKS Husarki Mochowo
KS II Raszyn
3:0
LKS Ostrówek
Kurpik Kadzidło
1:1
ŁKS Łochów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mszczonowianka
0:3*
AKS Zły Warszawa
FUKS BRIX PUŁTUSK
1:0
GKS Husarki Mochowo
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
7:0
KS II Raszyn
Kurpik Kadzidło
2:0
LKS Ostrówek
MUKS II Praga II Warszawa
5:2
ŁKS Łochów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
FUKS BRIX PUŁTUSK
3:0*
LKS Mszczonowianka
AKS Zły Warszawa
7:1
KS II Raszyn
MUKS II Praga II Warszawa
8:0
GKS Husarki Mochowo
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
3:0
Kurpik Kadzidło
ŁKS Łochów
5:1
LKS Ostrówek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mszczonowianka
0:3*
GKS Husarki Mochowo
MUKS II Praga II Warszawa
3:0*
LKS Ostrówek
KS II Raszyn
0:1
FUKS BRIX PUŁTUSK
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
14:1
ŁKS Łochów
Kurpik Kadzidło
0:3
AKS Zły Warszawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
FUKS BRIX PUŁTUSK
1:0
Kurpik Kadzidło
MUKS II Praga II Warszawa
3:0*
LKS Mszczonowianka
KS II Raszyn
6:1
GKS Husarki Mochowo
ŁKS Łochów
2:1
AKS Zły Warszawa
LKS Ostrówek
0:12
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mszczonowianka
0:3*
KS II Raszyn
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
10:4
MUKS II Praga II Warszawa
Kurpik Kadzidło
6:1
GKS Husarki Mochowo
LKS Ostrówek
0:3
AKS Zły Warszawa
FUKS BRIX PUŁTUSK
5:0
ŁKS Łochów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
FUKS BRIX PUŁTUSK
5:0
LKS Ostrówek
AKS Zły Warszawa
1:1
LUKS II Sportowa Czwórka II Radom
Kurpik Kadzidło
3:0*
LKS Mszczonowianka
KS II Raszyn
3:6
MUKS II Praga II Warszawa
GKS Husarki Mochowo
1:2
ŁKS Łochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości