Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
1:2
AP II Marcovia II Marki
Rządza Załubice
3:5
KS Wisła Jabłonna
PWKS II Huragan II Wołomin
10:0
Błyskawica Warszawa
PSS Legion Warszawa
3:2
Korona Warszawa
KS II Łomianki II
0:6
Wicher Kobyłka
ŁKS Łochów
7:0
KS Wkra Pomiechówek
Bednarska Warszawa
0:0
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
1:2
Bednarska Warszawa
Błyskawica Warszawa
1:5
PSS Legion Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
5:0
PWKS II Huragan II Wołomin
Wicher Kobyłka
5:1
Rządza Załubice
Korona Warszawa
2:4
KS II Łomianki II
AP II Marcovia II Marki
1:4
KS Wkra Pomiechówek
KS Wisła Jabłonna
0:7
ŁKS Łochów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
2:1
Korona Warszawa
PWKS II Huragan II Wołomin
1:3
WKS Rząśnik
PSS Legion Warszawa
1:2
MKS Hutnik Warszawa
KS II Łomianki II
9:0
Błyskawica Warszawa
KS Wkra Pomiechówek
3:0
KS Wisła Jabłonna
Bednarska Warszawa
4:2
AP II Marcovia II Marki
ŁKS Łochów
1:2
Wicher Kobyłka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
4:1
PSS Legion Warszawa
Błyskawica Warszawa
4:4
Rządza Załubice
MKS Hutnik Warszawa
0:0
KS II Łomianki II
Wicher Kobyłka
6:2
KS Wkra Pomiechówek
AP II Marcovia II Marki
1:4
KS Wisła Jabłonna
Bednarska Warszawa
0:3
PWKS II Huragan II Wołomin
Korona Warszawa
4:7
ŁKS Łochów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
3:3
MKS Hutnik Warszawa
PWKS II Huragan II Wołomin
2:5
AP II Marcovia II Marki
PSS Legion Warszawa
1:4
Bednarska Warszawa
KS II Łomianki II
3:0
WKS Rząśnik
KS Wkra Pomiechówek
2:1
Korona Warszawa
KS Wisła Jabłonna
1:3
Wicher Kobyłka
ŁKS Łochów
3:1
Błyskawica Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
2:2
Rządza Załubice
Błyskawica Warszawa
2:2
KS Wkra Pomiechówek
Korona Warszawa
2:4
KS Wisła Jabłonna
PWKS II Huragan II Wołomin
4:2
PSS Legion Warszawa
AP II Marcovia II Marki
0:3
Wicher Kobyłka
Bednarska Warszawa
3:1
KS II Łomianki II
MKS Hutnik Warszawa
1:2
ŁKS Łochów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
3:1
Bednarska Warszawa
Wicher Kobyłka
3:3
Korona Warszawa
PSS Legion Warszawa
4:4
AP II Marcovia II Marki
KS II Łomianki II
3:1
PWKS II Huragan II Wołomin
KS Wkra Pomiechówek
1:1
MKS Hutnik Warszawa
KS Wisła Jabłonna
5:1
Błyskawica Warszawa
ŁKS Łochów
2:1
WKS Rząśnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
2:2
KS Wkra Pomiechówek
Błyskawica Warszawa
1:11
Wicher Kobyłka
MKS Hutnik Warszawa
2:5
KS Wisła Jabłonna
PWKS II Huragan II Wołomin
5:1
Rządza Załubice
PSS Legion Warszawa
2:2
KS II Łomianki II
AP II Marcovia II Marki
4:0
Korona Warszawa
Bednarska Warszawa
2:4
ŁKS Łochów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
7:0
PSS Legion Warszawa
Wicher Kobyłka
3:1
MKS Hutnik Warszawa
Korona Warszawa
6:1
Błyskawica Warszawa
KS II Łomianki II
4:1
AP II Marcovia II Marki
KS Wkra Pomiechówek
1:0
Bednarska Warszawa
KS Wisła Jabłonna
10:0
WKS Rząśnik
ŁKS Łochów
5:1
PWKS II Huragan II Wołomin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
0:4
Wicher Kobyłka
MKS Hutnik Warszawa
3:2
Korona Warszawa
PWKS II Huragan II Wołomin
2:1
KS Wkra Pomiechówek
AP II Marcovia II Marki
6:1
Błyskawica Warszawa
KS II Łomianki II
6:0
Rządza Załubice
Bednarska Warszawa
1:4
KS Wisła Jabłonna
PSS Legion Warszawa
2:4
ŁKS Łochów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
1:1
AP II Marcovia II Marki
Błyskawica Warszawa
2:3
MKS Hutnik Warszawa
Wicher Kobyłka
0:0
Bednarska Warszawa
Korona Warszawa
5:3
WKS Rząśnik
KS Wkra Pomiechówek
6:0
PSS Legion Warszawa
KS Wisła Jabłonna
3:0
PWKS II Huragan II Wołomin
ŁKS Łochów
3:0
KS II Łomianki II
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
5:1
Błyskawica Warszawa
PWKS II Huragan II Wołomin
1:1
Wicher Kobyłka
PSS Legion Warszawa
0:6
KS Wisła Jabłonna
AP II Marcovia II Marki
2:5
MKS Hutnik Warszawa
KS II Łomianki II
1:1
KS Wkra Pomiechówek
Bednarska Warszawa
2:5
Korona Warszawa
Rządza Załubice
2:4
ŁKS Łochów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Warszawa
1:5
Bednarska Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
6:2
WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka
7:0
PSS Legion Warszawa
Korona Warszawa
2:2
PWKS II Huragan II Wołomin
KS Wkra Pomiechówek
1:3
Rządza Załubice
KS Wisła Jabłonna
3:4
KS II Łomianki II
ŁKS Łochów
2:2
AP II Marcovia II Marki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości