zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
7:2
GKP Targówek SKOK Wołomin
AP II Marcovia Marki
0:19
KS Legionovia Legionowo
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
2:9
Dolcan Ząbki
PSS Legion Warszawa
1:1
Bug II Wyszków
UKS Orły Zielonka
9:2
AKS Mewa Krubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
9:2
Mazur Radzymin
AKS Mewa Krubin
1:18
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
GKP Targówek SKOK Wołomin
13:4
Huragan Wołomin
Pogoń Józefów
6:4
UKS Orły Zielonka
Bug II Wyszków
6:4
AP II Marcovia Marki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
21:2
AKS Mewa Krubin
Huragan Wołomin
3:12
Dolcan Ząbki
KS Legionovia Legionowo
9:2
Bug II Wyszków
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
4:6
Pogoń Józefów
PSS Legion Warszawa
3:16
GKP Targówek SKOK Wołomin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
18:1
PSS Legion Warszawa
UKS Orły Zielonka
3:5
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
AKS Mewa Krubin
3:1
Huragan Wołomin
GKP Targówek SKOK Wołomin
21:0
AP II Marcovia Marki
Pogoń Józefów
2:6
Mazur Radzymin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
8:2
UKS Orły Zielonka
Huragan Wołomin
8:3
Pogoń Józefów
AP II Marcovia Marki
0:15
Dolcan Ząbki
KS Legionovia Legionowo
7:1
GKP Targówek SKOK Wołomin
PSS Legion Warszawa
4:1
AKS Mewa Krubin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
0:1
KS Legionovia Legionowo
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
2:7
Mazur Radzymin
UKS Orły Zielonka
1:9
Huragan Wołomin
AKS Mewa Krubin
2:4
AP II Marcovia Marki
GKP Targówek SKOK Wołomin
8:2
Bug II Wyszków
Pogoń Józefów
10:1
PSS Legion Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
5:8
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
AP II Marcovia Marki
1:9
Pogoń Józefów
KS Legionovia Legionowo
18:0
AKS Mewa Krubin
PSS Legion Warszawa
4:2
UKS Orły Zielonka
Bug II Wyszków
0:10
Dolcan Ząbki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mewa Krubin
3:4
Bug II Wyszków
Mazur Radzymin
6:4
Huragan Wołomin
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
6:1
PSS Legion Warszawa
UKS Orły Zielonka
4:1
AP II Marcovia Marki
Pogoń Józefów
1:6
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Marcovia Marki
6:9
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
KS Legionovia Legionowo
6:2
UKS Orły Zielonka
PSS Legion Warszawa
0:5
Mazur Radzymin
GKP Targówek SKOK Wołomin
4:1
Dolcan Ząbki
Bug II Wyszków
2:2
Pogoń Józefów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
10:2
AP II Marcovia Marki
Huragan Wołomin
1:2
PSS Legion Warszawa
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
0:10
KS Legionovia Legionowo
UKS Orły Zielonka
0:4
Bug II Wyszków
AKS Mewa Krubin
0:21
GKP Targówek SKOK Wołomin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Marcovia Marki
3:3
Huragan Wołomin
KS Legionovia Legionowo
6:1
Mazur Radzymin
Dolcan Ząbki
20:2
AKS Mewa Krubin
GKP Targówek SKOK Wołomin
9:1
Pogoń Józefów
Bug II Wyszków
3:0
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:0
Bug II Wyszków
Huragan Wołomin
0:9
KS Legionovia Legionowo
PSS Legion Warszawa
4:2
AP II Marcovia Marki
UKS Orły Zielonka
2:7
GKP Targówek SKOK Wołomin
Pogoń Józefów
1:11
Dolcan Ząbki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
8:0
PSS Legion Warszawa
Dolcan Ząbki
13:0
UKS Orły Zielonka
AKS Mewa Krubin
2:7
Pogoń Józefów
GKP Targówek SKOK Wołomin
7:3
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
Bug II Wyszków
2:2
Huragan Wołomin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
14:0
AP II Marcovia Marki
Dolcan Ząbki
10:2
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
AKS Mewa Krubin
1:13
UKS Orły Zielonka
Pogoń Józefów
5:3
Huragan Wołomin
Bug II Wyszków
4:0
PSS Legion Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
5:1
AKS Mewa Krubin
PSS Legion Warszawa
0:15
KS Legionovia Legionowo
UKS Orły Zielonka
0:10
Dolcan Ząbki
Pogoń Józefów
4:2
AP II Marcovia Marki
Bug II Wyszków
6:8
Mazur Radzymin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:9
KS Legionovia Legionowo
AP II Marcovia Marki
2:0
PSS Legion Warszawa
Dolcan Ząbki
11:0
Huragan Wołomin
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
2:3
Bug II Wyszków
Pogoń Józefów
11:0
AKS Mewa Krubin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Marcovia Marki
2:7
Mazur Radzymin
KS Legionovia Legionowo
7:0
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
PSS Legion Warszawa
5:3
Pogoń Józefów
AKS Mewa Krubin
0:32
Dolcan Ząbki
Bug II Wyszków
2:3
UKS Orły Zielonka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
13:1
PSS Legion Warszawa
Huragan Wołomin
0:5
Bug II Wyszków
Dolcan Ząbki
8:1
Pogoń Józefów
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
7:2
AP II Marcovia Marki
UKS Orły Zielonka
1:7
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
2:3
Pogoń Józefów
AP II Marcovia Marki
7:1
UKS Orły Zielonka
KS Legionovia Legionowo
16:0
Huragan Wołomin
PSS Legion Warszawa
1:4
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
Bug II Wyszków
4:0
AKS Mewa Krubin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
5:2
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Wołomin
3:1
AP II Marcovia Marki
Dolcan Ząbki
13:1
Bug II Wyszków
UKS Orły Zielonka
7:2
PSS Legion Warszawa
AKS Mewa Krubin
0:25
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Marcovia Marki
6:2
AKS Mewa Krubin
KS Legionovia Legionowo
4:2
Dolcan Ząbki
PSS Legion Warszawa
4:2
Huragan Wołomin
UKS Orły Zielonka
2:6
Mazur Radzymin
Pogoń Józefów
7:5
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
1:9
Mazur Radzymin
Dolcan Ząbki
11:2
AP II Marcovia Marki
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
8:0
UKS Orły Zielonka
AKS Mewa Krubin
3:5
PSS Legion Warszawa
Pogoń Józefów
2:2
Bug II Wyszków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
2:3
Huragan Wołomin
PSS Legion Warszawa
1:11
Dolcan Ząbki
UKS Orły Zielonka
1:6
Pogoń Józefów
AKS Mewa Krubin
2:7
Mazur Radzymin
Bug II Wyszków
1:6
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:4
Dolcan Ząbki
Huragan Wołomin
3:0
UKS Orły Zielonka
AP II Marcovia Marki
1:6
Bug II Wyszków
KS Legionovia Legionowo
8:4
Pogoń Józefów
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
5:2
AKS Mewa Krubin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij