zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Polonez Warszawa
Pauza
Huragan II Wołomin
2:5
Escola Varsovia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
KS Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa
2:2
Bug II Wyszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
Pauza
KS Legionovia Legionowo
0:7
Polonia Warszawa
Escola Varsovia
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
SP Polonez Warszawa
3:1
Huragan II Wołomin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
Pauza
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:2
SP Polonez Warszawa
Bug II Wyszków
3:1
KS Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa
0:2
Escola Varsovia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
Pauza
Huragan II Wołomin
1:4
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
SP Polonez Warszawa
2:3
Polonia Warszawa
Escola Varsovia
4:0
Bug II Wyszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pauza
KS Legionovia Legionowo
0:5
Escola Varsovia
Bug II Wyszków
2:3
SP Polonez Warszawa
Polonia Warszawa
1:0
Huragan II Wołomin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
Pauza
SP Polonez Warszawa
4:0
KS Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
Polonia Warszawa
Huragan II Wołomin
2:4
Bug II Wyszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
Pauza
KS Legionovia Legionowo
2:2
Huragan II Wołomin
Bug II Wyszków
0:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Escola Varsovia
6:1
SP Polonez Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Polonez Warszawa
Pauza
KS Legionovia Legionowo
0:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Bug II Wyszków
1:1
Polonia Warszawa
Escola Varsovia
13:0
Huragan II Wołomin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
Pauza
Huragan II Wołomin
4:1
SP Polonez Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:1
Escola Varsovia
Polonia Warszawa
8:0
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
Pauza
KS Legionovia Legionowo
0:4
Bug II Wyszków
SP Polonez Warszawa
0:6
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Escola Varsovia
0:4
Polonia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
Pauza
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Huragan II Wołomin
Polonia Warszawa
3:0
SP Polonez Warszawa
Bug II Wyszków
0:1
Escola Varsovia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pauza
Escola Varsovia
6:0
KS Legionovia Legionowo
SP Polonez Warszawa
1:3
Bug II Wyszków
Huragan II Wołomin
0:2
Polonia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
Pauza
KS Legionovia Legionowo
2:1
SP Polonez Warszawa
Polonia Warszawa
2:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Bug II Wyszków
3:0
Huragan II Wołomin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
Pauza
SP Polonez Warszawa
4:2
Escola Varsovia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6:0
Bug II Wyszków
Huragan II Wołomin
6:0
KS Legionovia Legionowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości