zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Talent Targówek
1:0
Academy Real Football Team
UKS Ursus Warszawa
4:3
AP Marcovia Marki
KS II Wesoła
1:7
Drukarz Warszawa
Agrykola Warszawa
4:0
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
0:6
Drukarz Warszawa
Academy Real Football Team
2:3
Agrykola Warszawa
Talent Targówek
5:1
UKS Ursus Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
1:2
KS II Wesoła
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
2:3
UKS ASzWoj Rembertów
Agrykola Warszawa
4:2
UKS Ursus Warszawa
KS II Wesoła
0:3
Academy Real Football Team
Talent Targówek
7:2
AP Marcovia Marki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
2:3
UKS ASzWoj Rembertów
UKS Ursus Warszawa
2:0
KS II Wesoła
Talent Targówek
1:5
Agrykola Warszawa
Academy Real Football Team
0:3
Drukarz Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wesoła
0:4
Talent Targówek
Drukarz Warszawa
1:5
UKS Ursus Warszawa
Agrykola Warszawa
2:1
AP Marcovia Marki
UKS ASzWoj Rembertów
1:2
Academy Real Football Team
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
4:1
KS II Wesoła
AP Marcovia Marki
1:2
Academy Real Football Team
UKS Ursus Warszawa
3:0
UKS ASzWoj Rembertów
Talent Targówek
3:0
Drukarz Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wesoła
0:7
AP Marcovia Marki
Drukarz Warszawa
0:1
Agrykola Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
0:8
Talent Targówek
Academy Real Football Team
7:1
UKS Ursus Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
3:4
KS II Wesoła
UKS ASzWoj Rembertów
0:4
Agrykola Warszawa
Academy Real Football Team
1:1
Talent Targówek
AP Marcovia Marki
2:5
UKS Ursus Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wesoła
1:1
UKS ASzWoj Rembertów
Agrykola Warszawa
1:1
Academy Real Football Team
Talent Targówek
2:1
UKS Ursus Warszawa
Drukarz Warszawa
2:6
AP Marcovia Marki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
1:5
Talent Targówek
UKS Ursus Warszawa
1:5
Agrykola Warszawa
UKS ASzWoj Rembertów
- : -
Drukarz Warszawa
Academy Real Football Team
9:0
KS II Wesoła
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wesoła
2:5
UKS Ursus Warszawa
Agrykola Warszawa
3:0
Talent Targówek
Drukarz Warszawa
3:4
Academy Real Football Team
UKS ASzWoj Rembertów
- : -
AP Marcovia Marki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
4:1
Agrykola Warszawa
UKS Ursus Warszawa
2:0
Drukarz Warszawa
Talent Targówek
4:0
KS II Wesoła
Academy Real Football Team
4:1
UKS ASzWoj Rembertów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wesoła
1:3
Agrykola Warszawa
Drukarz Warszawa
3:2
Talent Targówek
UKS ASzWoj Rembertów
0:10
UKS Ursus Warszawa
Academy Real Football Team
3:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
3:4
Drukarz Warszawa
AP Marcovia Marki
2:1
KS II Wesoła
UKS Ursus Warszawa
0:2
Academy Real Football Team
Talent Targówek
4:0
UKS ASzWoj Rembertów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij