Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
5:2
Bug II Wyszków
UKS Białe Orły Warszawa
3:2
Zwar Warszawa
SP Polonez Warszawa
1:4
Agrykola Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
4:0
Dolcan Ząbki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Białe Orły Warszawa
1:0
SP Polonez Warszawa
Zwar Warszawa
3:0
Dolcan Ząbki
Bug II Wyszków
0:9
Polonia Warszawa S.A.
Agrykola Warszawa
8:2
Huragan Wołomin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
1:1
Agrykola Warszawa
Huragan Wołomin
1:3
UKS Białe Orły Warszawa
SP Polonez Warszawa
0:3
Zwar Warszawa
Dolcan Ząbki
1:2
Bug II Wyszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Białe Orły Warszawa
1:0
Polonia Warszawa S.A.
SP Polonez Warszawa
4:1
Huragan Wołomin
Zwar Warszawa
5:0
Bug II Wyszków
Agrykola Warszawa
2:2
Dolcan Ząbki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
0:3
Agrykola Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
3:1
SP Polonez Warszawa
Huragan Wołomin
0:3
Zwar Warszawa
Dolcan Ząbki
2:3
UKS Białe Orły Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Białe Orły Warszawa
0:1
Bug II Wyszków
SP Polonez Warszawa
1:1
Dolcan Ząbki
Zwar Warszawa
0:0
Agrykola Warszawa
Huragan Wołomin
2:4
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
1:2
Zwar Warszawa
Dolcan Ząbki
5:1
Huragan Wołomin
Bug II Wyszków
3:1
SP Polonez Warszawa
Agrykola Warszawa
1:1
UKS Białe Orły Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
3:0
Huragan Wołomin
Agrykola Warszawa
2:0
SP Polonez Warszawa
Dolcan Ząbki
4:4
Polonia Warszawa S.A.
Zwar Warszawa
1:0
UKS Białe Orły Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
5:1
Bug II Wyszków
Dolcan Ząbki
0:1
Zwar Warszawa
SP Polonez Warszawa
3:1
UKS Białe Orły Warszawa
Huragan Wołomin
1:4
Agrykola Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
3:0
Polonia Warszawa S.A.
Zwar Warszawa
3:1
SP Polonez Warszawa
Bug II Wyszków
2:2
Dolcan Ząbki
UKS Białe Orły Warszawa
1:1
Huragan Wołomin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
3:2
SP Polonez Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
1:2
UKS Białe Orły Warszawa
Bug II Wyszków
0:0
Zwar Warszawa
Dolcan Ząbki
0:1
Agrykola Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Białe Orły Warszawa
3:2
Dolcan Ząbki
SP Polonez Warszawa
1:3
Polonia Warszawa S.A.
Agrykola Warszawa
3:0
Bug II Wyszków
Zwar Warszawa
3:0
Huragan Wołomin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
5:1
Huragan Wołomin
Dolcan Ząbki
2:0
SP Polonez Warszawa
Bug II Wyszków
2:2
UKS Białe Orły Warszawa
Agrykola Warszawa
1:2
Zwar Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Białe Orły Warszawa
2:3
Agrykola Warszawa
SP Polonez Warszawa
1:2
Bug II Wyszków
Huragan Wołomin
0:1
Dolcan Ząbki
Zwar Warszawa
0:2
Polonia Warszawa S.A.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości