Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:1
Dolcan Ząbki
UKS Białe Orły Warszawa
2:2
Legionovia Legionowo
Wicher Kobyłka
2:0
Bug II Wyszków
Victoria Sulejówek
1:0
Agrykola Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
4:1
Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo
1:3
Dolcan Ząbki
Agrykola Warszawa
1:0
Wicher Kobyłka
UKS Białe Orły Warszawa
4:2
Victoria Sulejówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:2
Agrykola Warszawa
Victoria Sulejówek
0:4
Legionovia Legionowo
Dolcan Ząbki
4:0
Bug II Wyszków
Wicher Kobyłka
0:1
UKS Białe Orły Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
1:2
Wicher Kobyłka
UKS Białe Orły Warszawa
6:0
Polonia Warszawa
Agrykola Warszawa
3:2
Dolcan Ząbki
Legionovia Legionowo
2:0
Bug II Wyszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:2
Victoria Sulejówek
Dolcan Ząbki
0:1
UKS Białe Orły Warszawa
Wicher Kobyłka
2:9
Legionovia Legionowo
Bug II Wyszków
1:0
Agrykola Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
5:3
Dolcan Ząbki
UKS Białe Orły Warszawa
4:1
Bug II Wyszków
Wicher Kobyłka
2:1
Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo
3:5
Agrykola Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:2
Legionovia Legionowo
Dolcan Ząbki
2:2
Wicher Kobyłka
Agrykola Warszawa
3:0
UKS Białe Orły Warszawa
Bug II Wyszków
2:2
Victoria Sulejówek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
2:1
Polonia Warszawa
Agrykola Warszawa
4:1
Victoria Sulejówek
Legionovia Legionowo
4:2
UKS Białe Orły Warszawa
Bug II Wyszków
1:2
Wicher Kobyłka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:1
Bug II Wyszków
Victoria Sulejówek
2:2
UKS Białe Orły Warszawa
Dolcan Ząbki
0:1
Legionovia Legionowo
Wicher Kobyłka
0:0
Agrykola Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Białe Orły Warszawa
3:0
Wicher Kobyłka
Agrykola Warszawa
6:2
Polonia Warszawa
Bug II Wyszków
0:2
Dolcan Ząbki
Legionovia Legionowo
0:0
Victoria Sulejówek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:3
UKS Białe Orły Warszawa
Dolcan Ząbki
1:2
Agrykola Warszawa
Wicher Kobyłka
3:1
Victoria Sulejówek
Bug II Wyszków
3:1
Legionovia Legionowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
1:2
Wicher Kobyłka
Victoria Sulejówek
3:0*
Polonia Warszawa
UKS Białe Orły Warszawa
3:0
Dolcan Ząbki
Agrykola Warszawa
4:1
Bug II Wyszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:3*
Wicher Kobyłka
Dolcan Ząbki
1:1
Victoria Sulejówek
Agrykola Warszawa
0:0
Legionovia Legionowo
Bug II Wyszków
1:0
UKS Białe Orły Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
1:2
Bug II Wyszków
UKS Białe Orły Warszawa
1:2
Agrykola Warszawa
Wicher Kobyłka
1:2
Dolcan Ząbki
Legionovia Legionowo
3:0*
Polonia Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości