zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
0:5
AP Marcovia Marki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
MUKS II Kosa Konstancin
Sokół Serock
3:0
Korona Jadów
Wicher Kobyłka
11:0
LKS Wisła Zakroczym
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
3:3
Sokół Serock
AP Marcovia Marki
10:2
LKS Wisła Zakroczym
Korona Jadów
3:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MUKS II Kosa Konstancin
9:2
Wicher Kobyłka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Zakroczym
0:6
MUKS II Kosa Konstancin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:1
Bóbr Tłuszcz
Sokół Serock
2:6
AP Marcovia Marki
Wicher Kobyłka
7:1
Korona Jadów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
7:0
LKS Wisła Zakroczym
AP Marcovia Marki
2:2
MUKS II Kosa Konstancin
Sokół Serock
3:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Bóbr Tłuszcz
0:7
Wicher Kobyłka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Zakroczym
1:2
Bóbr Tłuszcz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
AP Marcovia Marki
MUKS II Kosa Konstancin
4:3
Korona Jadów
Wicher Kobyłka
2:1
Sokół Serock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
0:4
MUKS II Kosa Konstancin
AP Marcovia Marki
3:5
Korona Jadów
Sokół Serock
9:0
LKS Wisła Zakroczym
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:4
Wicher Kobyłka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
11:0
Bóbr Tłuszcz
LKS Wisła Zakroczym
0:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MUKS II Kosa Konstancin
5:0
Sokół Serock
Wicher Kobyłka
5:0
AP Marcovia Marki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
1:2
Sokół Serock
AP Marcovia Marki
4:1
Bóbr Tłuszcz
MUKS II Kosa Konstancin
6:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
LKS Wisła Zakroczym
0:10
Wicher Kobyłka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Zakroczym
1:2
AP Marcovia Marki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:1
Korona Jadów
Sokół Serock
1:2
Bóbr Tłuszcz
Wicher Kobyłka
1:0
MUKS II Kosa Konstancin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
2:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MUKS II Kosa Konstancin
3:0*
LKS Wisła Zakroczym
Korona Jadów
0:6
Wicher Kobyłka
AP Marcovia Marki
2:2
Sokół Serock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Zakroczym
0:3
Korona Jadów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
Sokół Serock
MUKS II Kosa Konstancin
12:1
AP Marcovia Marki
Wicher Kobyłka
5:0
Bóbr Tłuszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
7:0
LKS Wisła Zakroczym
Korona Jadów
4:3
MUKS II Kosa Konstancin
AP Marcovia Marki
6:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Serock
0:2
Wicher Kobyłka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
2:3
AP Marcovia Marki
LKS Wisła Zakroczym
1:2
Sokół Serock
MUKS II Kosa Konstancin
5:0
Bóbr Tłuszcz
Wicher Kobyłka
5:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
3:1
Korona Jadów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
13:1
LKS Wisła Zakroczym
Sokół Serock
2:5
MUKS II Kosa Konstancin
AP Marcovia Marki
3:2
Wicher Kobyłka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij