zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
2:4
AP Marcovia Marki
Huragan Wołomin
8:2
Rządza Załubice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6:1
LKS Wisła Zakroczym
Sokół Serock
1:2
Korona Jadów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
1:5
Sokół Serock
Korona Jadów
5:2
Huragan Wołomin
AP Marcovia Marki
8:0
LKS Wisła Zakroczym
Rządza Załubice
1:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
15:0
Bóbr Tłuszcz
LKS Wisła Zakroczym
1:6
Rządza Załubice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
Korona Jadów
Sokół Serock
3:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
4:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Korona Jadów
8:0
LKS Wisła Zakroczym
Sokół Serock
0:4
Huragan Wołomin
AP Marcovia Marki
2:0
Rządza Załubice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Zakroczym
1:4
Bóbr Tłuszcz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Sokół Serock
Rządza Załubice
0:6
Korona Jadów
Huragan Wołomin
4:0
AP Marcovia Marki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
4:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Bóbr Tłuszcz
3:0
Rządza Załubice
Sokół Serock
6:0
LKS Wisła Zakroczym
AP Marcovia Marki
2:2
Korona Jadów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Jadów
3:1
Bóbr Tłuszcz
LKS Wisła Zakroczym
1:4
Huragan Wołomin
Rządza Załubice
2:5
Sokół Serock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Zakroczym
0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Rządza Załubice
0:5
Huragan Wołomin
AP Marcovia Marki
5:2
Bóbr Tłuszcz
Korona Jadów
0:3
Sokół Serock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
3:0
Korona Jadów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:0
Rządza Załubice
LKS Wisła Zakroczym
2:5
AP Marcovia Marki
Sokół Serock
10:2
Bóbr Tłuszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
0:12
Huragan Wołomin
Korona Jadów
1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Rządza Załubice
5:0
LKS Wisła Zakroczym
AP Marcovia Marki
1:2
Sokół Serock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Bóbr Tłuszcz
LKS Wisła Zakroczym
1:4
Korona Jadów
Rządza Załubice
1:1
AP Marcovia Marki
Huragan Wołomin
4:3
Sokół Serock
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Tłuszcz
10:0
LKS Wisła Zakroczym
Korona Jadów
4:4
Rządza Załubice
Sokół Serock
1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
AP Marcovia Marki
3:2
Huragan Wołomin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:3
Huragan Wołomin
Rządza Załubice
2:2
Bóbr Tłuszcz
LKS Wisła Zakroczym
2:2
Sokół Serock
Korona Jadów
0:2
AP Marcovia Marki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
3:0
LKS Wisła Zakroczym
Bóbr Tłuszcz
3:6
Korona Jadów
AP Marcovia Marki
0:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Serock
4:0
Rządza Załubice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości