zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wisła Płock
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Tęcza Łyse
2:2
MKS Przasnysz
Mazovia Mińsk Mazowiecki
4:1
Bug Wyszków
Pogoń II Siedlce
1:0
Bzura Chodaków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:2
Dolcan Ząbki
Błękitni Raciąż
4:1
MKS Hutnik Warszawa
Czarni Węgrów
0:0
Unia Warszawa
Mławianka Mława
2:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Delta Słupno
0:2
MKS Ciechanów
Podlasie Sokołów Podlaski
2:4
KS Łomianki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
3:2
Czarni Węgrów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:0
Dolcan Ząbki
MKS Hutnik Warszawa
4:1
Podlasie Sokołów Podlaski
MKS Ciechanów
2:5
Pogoń II Siedlce
KS II Wisła Płock
2:1
Delta Słupno
KS Łomianki
2:1
Mławianka Mława
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Bzura Chodaków
1:4
Błękitni Raciąż
Bug Wyszków
2:1
Tęcza Łyse
Unia Warszawa
1:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Słupno
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
1:2
Bzura Chodaków
Tęcza Łyse
1:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mazovia Mińsk Mazowiecki
4:0
KS Łomianki
Pogoń II Siedlce
2:0
KS II Wisła Płock
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:2
MKS Przasnysz
Błękitni Raciąż
1:1
MKS Ciechanów
Czarni Węgrów
2:1
Bug Wyszków
Mławianka Mława
2:1
MKS Hutnik Warszawa
Dolcan Ząbki
4:1
Unia Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
0:0
Dolcan Ząbki
Delta Słupno
0:1
Pogoń II Siedlce
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:1
Unia Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
2:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Ciechanów
6:0
Podlasie Sokołów Podlaski
KS II Wisła Płock
4:3
Błękitni Raciąż
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:0
Czarni Węgrów
Bzura Chodaków
0:1
Mławianka Mława
Bug Wyszków
1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Łomianki
3:1
Tęcza Łyse
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
3:0
Bug Wyszków
Tęcza Łyse
0:3
MKS Hutnik Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:1
Bzura Chodaków
Pogoń II Siedlce
1:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Błękitni Raciąż
4:1
Delta Słupno
Czarni Węgrów
3:1
KS Łomianki
Mławianka Mława
2:2
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
1:1
Unia Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski
0:0
KS II Wisła Płock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
2:3
Tęcza Łyse
Delta Słupno
0:4
Podlasie Sokołów Podlaski
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:2
MKS Przasnysz
MKS Hutnik Warszawa
2:1
Czarni Węgrów
Pogoń II Siedlce
0:2
Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów
2:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS II Wisła Płock
6:0
Mławianka Mława
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:0
Dolcan Ząbki
Bug Wyszków
2:0
Unia Warszawa
KS Łomianki
2:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Sokołów Podlaski
2:0
Pogoń II Siedlce
Unia Warszawa
3:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Tęcza Łyse
0:0
MKS Ciechanów
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:0
KS II Wisła Płock
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:0
MKS Hutnik Warszawa
Błękitni Raciąż
0:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Czarni Węgrów
2:1
Bzura Chodaków
Mławianka Mława
1:0
Delta Słupno
MKS Przasnysz
0:0
Bug Wyszków
Dolcan Ząbki
0:1
KS Łomianki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
Bug Wyszków
MKS Hutnik Warszawa
0:0
Dolcan Ząbki
MKS Ciechanów
2:0
Czarni Węgrów
Błękitni Raciąż
2:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Mławianka Mława
1:0
Pogoń II Siedlce
KS II Wisła Płock
3:1
Tęcza Łyse
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:0
MKS Przasnysz
Delta Słupno
1:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki
4:2
Unia Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug Wyszków
1:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Podlasie Sokołów Podlaski
0:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Tęcza Łyse
4:1
Delta Słupno
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:0
Pogoń II Siedlce
MKS Hutnik Warszawa
2:0
Unia Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
4:1
MKS Ciechanów
Czarni Węgrów
2:2
KS II Wisła Płock
Mławianka Mława
3:2
Błękitni Raciąż
Bzura Chodaków
3:2
Dolcan Ząbki
MKS Przasnysz
2:2
KS Łomianki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
0:3
Bug Wyszków
MKS Hutnik Warszawa
2:1
MKS Przasnysz
Delta Słupno
2:2
Czarni Węgrów
Bzura Chodaków
1:1
Unia Warszawa
MKS Ciechanów
4:3
Dolcan Ząbki
Błękitni Raciąż
4:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
KS II Wisła Płock
2:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
1:2
Mławianka Mława
Pogoń II Siedlce
5:2
Tęcza Łyse
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
0:3
KS II Wisła Płock
Tęcza Łyse
1:3
Błękitni Raciąż
Mazovia Mińsk Mazowiecki
5:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:2
Delta Słupno
MKS Ciechanów
6:0
Unia Warszawa
Czarni Węgrów
1:0
Pogoń II Siedlce
Mławianka Mława
0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:1
KS Łomianki
MKS Przasnysz
0:0
Bzura Chodaków
Bug Wyszków
1:1
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
2:3
Bug Wyszków
Podlasie Sokołów Podlaski
0:1
Tęcza Łyse
MKS Hutnik Warszawa
1:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pogoń II Siedlce
0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Ciechanów
4:0
MKS Przasnysz
Błękitni Raciąż
2:0
Czarni Węgrów
Mławianka Mława
0:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS II Wisła Płock
3:0
Unia Warszawa
Delta Słupno
2:2
Dolcan Ząbki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:4
KS Łomianki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
2:3
Pogoń II Siedlce
Unia Warszawa
0:0
Delta Słupno
Tęcza Łyse
0:3
Mławianka Mława
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:1
Błękitni Raciąż
Czarni Węgrów
4:0
Podlasie Sokołów Podlaski
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:1
Bzura Chodaków
MKS Przasnysz
0:0
KS II Wisła Płock
Bug Wyszków
1:0
MKS Ciechanów
KS Łomianki
1:0
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Słupno
1:3
MKS Przasnysz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:2
MKS Hutnik Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski
0:5
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki
4:1
Tęcza Łyse
Pogoń II Siedlce
4:2
Unia Warszawa
MKS Ciechanów
4:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Błękitni Raciąż
2:3
Dolcan Ząbki
Mławianka Mława
0:1
Czarni Węgrów
KS II Wisła Płock
4:3
Bug Wyszków
Bzura Chodaków
2:0
KS Łomianki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
0:0
Podlasie Sokołów Podlaski
Unia Warszawa
1:5
Błękitni Raciąż
Tęcza Łyse
1:5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Hutnik Warszawa
4:0
Bzura Chodaków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:1
Mławianka Mława
Czarni Węgrów
1:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:5
KS II Wisła Płock
MKS Przasnysz
2:1
Pogoń II Siedlce
Bug Wyszków
1:1
Delta Słupno
KS Łomianki
0:0
MKS Ciechanów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Słupno
2:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Bzura Chodaków
Podlasie Sokołów Podlaski
1:0
Unia Warszawa
Tęcza Łyse
4:1
Czarni Węgrów
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pogoń II Siedlce
2:2
Bug Wyszków
MKS Ciechanów
3:2
MKS Hutnik Warszawa
Błękitni Raciąż
3:0
MKS Przasnysz
Mławianka Mława
2:2
Dolcan Ząbki
KS II Wisła Płock
2:0
KS Łomianki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
5:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Unia Warszawa
0:1
Mławianka Mława
MKS Hutnik Warszawa
0:4
KS II Wisła Płock
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:0
Tęcza Łyse
Czarni Węgrów
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:2
Pogoń II Siedlce
Bzura Chodaków
1:2
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
5:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Bug Wyszków
1:2
Błękitni Raciąż
KS Łomianki
3:1
Delta Słupno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wisła Płock
1:1
Bzura Chodaków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:4
MKS Ciechanów
Podlasie Sokołów Podlaski
1:0
Bug Wyszków
Tęcza Łyse
1:1
Dolcan Ząbki
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:0
Unia Warszawa
Błękitni Raciąż
1:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Czarni Węgrów
3:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mławianka Mława
0:3
MKS Przasnysz
Delta Słupno
0:2
MKS Hutnik Warszawa
Pogoń II Siedlce
0:3
KS Łomianki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
2:2
Czarni Węgrów
Unia Warszawa
1:2
Tęcza Łyse
MKS Hutnik Warszawa
1:2
Pogoń II Siedlce
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Ciechanów
3:1
KS II Wisła Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Bzura Chodaków
3:1
Delta Słupno
MKS Przasnysz
2:5
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Bug Wyszków
2:2
Mławianka Mława
KS Łomianki
2:1
Błękitni Raciąż
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
KS II Wisła Płock
Unia Warszawa
2:0
Czarni Węgrów
MKS Hutnik Warszawa
0:1
Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów
3:0
Delta Słupno
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:2
Mławianka Mława
Bzura Chodaków
1:0
Pogoń II Siedlce
MKS Przasnysz
3:0
Tęcza Łyse
Bug Wyszków
0:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki
3:4
Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
2:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
0:4
MKS Hutnik Warszawa
Tęcza Łyse
0:3
Bug Wyszków
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pogoń II Siedlce
2:2
MKS Ciechanów
Błękitni Raciąż
0:4
Bzura Chodaków
Czarni Węgrów
0:1
MKS Przasnysz
Delta Słupno
0:1
KS II Wisła Płock
Mławianka Mława
0:1
KS Łomianki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:0
Unia Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
1:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:0
Delta Słupno
Unia Warszawa
1:0
Dolcan Ząbki
MKS Hutnik Warszawa
1:3
Mławianka Mława
MKS Ciechanów
4:1
Błękitni Raciąż
KS II Wisła Płock
2:2
Pogoń II Siedlce
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:0
Tęcza Łyse
Bzura Chodaków
2:0
Podlasie Sokołów Podlaski
Bug Wyszków
1:0
Czarni Węgrów
KS Łomianki
0:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
1:0
MKS Przasnysz
Unia Warszawa
0:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Tęcza Łyse
0:3
KS Łomianki
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:1
MKS Hutnik Warszawa
Pogoń II Siedlce
2:1
Delta Słupno
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:1
Bug Wyszków
Błękitni Raciąż
0:1
KS II Wisła Płock
Czarni Węgrów
3:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mławianka Mława
0:1
Bzura Chodaków
Podlasie Sokołów Podlaski
1:3
MKS Ciechanów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
0:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Delta Słupno
1:0
Błękitni Raciąż
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
7:1
Pogoń II Siedlce
Unia Warszawa
1:2
MKS Przasnysz
MKS Hutnik Warszawa
3:0
Tęcza Łyse
MKS Ciechanów
2:1
Mławianka Mława
KS II Wisła Płock
3:0
Podlasie Sokołów Podlaski
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Bug Wyszków
0:2
Dolcan Ząbki
KS Łomianki
3:0
Czarni Węgrów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
7:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Unia Warszawa
1:1
Bug Wyszków
Tęcza Łyse
0:3
Bzura Chodaków
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:1
MKS Ciechanów
Podlasie Sokołów Podlaski
1:2
Delta Słupno
Błękitni Raciąż
3:2
Pogoń II Siedlce
Czarni Węgrów
3:1
MKS Hutnik Warszawa
Mławianka Mława
3:1
KS II Wisła Płock
MKS Przasnysz
0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:1
KS Łomianki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
1:0
Czarni Węgrów
Delta Słupno
0:0
Mławianka Mława
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:1
Błękitni Raciąż
MKS Hutnik Warszawa
1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pogoń II Siedlce
0:2
Podlasie Sokołów Podlaski
MKS Ciechanów
3:0
Tęcza Łyse
KS II Wisła Płock
2:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:5
Unia Warszawa
Bug Wyszków
2:2
MKS Przasnysz
KS Łomianki
2:0
Dolcan Ząbki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
1:3
MKS Hutnik Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski
1:3
Błękitni Raciąż
Tęcza Łyse
0:3
KS II Wisła Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:1
Delta Słupno
Pogoń II Siedlce
3:0
Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:1
Bzura Chodaków
Czarni Węgrów
0:6
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
6:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Bug Wyszków
1:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Warszawa
3:1
KS Łomianki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
0:1
Bzura Chodaków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:0
Podlasie Sokołów Podlaski
Unia Warszawa
2:0
MKS Hutnik Warszawa
Pogoń II Siedlce
2:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Ciechanów
0:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Błękitni Raciąż
1:4
Mławianka Mława
KS II Wisła Płock
2:1
Czarni Węgrów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:1
Bug Wyszków
Delta Słupno
3:0
Tęcza Łyse
KS Łomianki
2:1
MKS Przasnysz
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
1:1
MKS Ciechanów
Unia Warszawa
3:1
Bzura Chodaków
Tęcza Łyse
0:3
Pogoń II Siedlce
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:1
Błękitni Raciąż
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:0
KS II Wisła Płock
Czarni Węgrów
0:4
Delta Słupno
Mławianka Mława
2:4
Podlasie Sokołów Podlaski
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Przasnysz
4:1
MKS Hutnik Warszawa
Bug Wyszków
1:0
KS Łomianki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
1:1
MKS Przasnysz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Mławianka Mława
Podlasie Sokołów Podlaski
0:5
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Unia Warszawa
1:5
MKS Ciechanów
MKS Hutnik Warszawa
2:3
Bug Wyszków
Pogoń II Siedlce
2:1
Czarni Węgrów
Błękitni Raciąż
3:0
Tęcza Łyse
KS II Wisła Płock
2:0
Dolcan Ząbki
Delta Słupno
1:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Łomianki
0:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
2:1
MKS Ciechanów
Delta Słupno
0:5
Dolcan Ząbki
Unia Warszawa
2:1
KS II Wisła Płock
Tęcza Łyse
0:3
Podlasie Sokołów Podlaski
Mazovia Mińsk Mazowiecki
4:3
Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:3
Pogoń II Siedlce
Czarni Węgrów
1:3
Błękitni Raciąż
KS Łomianki
1:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:0
MKS Hutnik Warszawa
Bug Wyszków
1:1
Bzura Chodaków
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
2:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
0:0
Czarni Węgrów
Pogoń II Siedlce
1:4
Dolcan Ząbki
MKS Ciechanów
4:0
Bug Wyszków
Błękitni Raciąż
0:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mławianka Mława
3:0
Tęcza Łyse
KS II Wisła Płock
0:1
MKS Przasnysz
Delta Słupno
1:3
Unia Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
1:1
KS Łomianki
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
1:1
Błękitni Raciąż
Unia Warszawa
4:1
Pogoń II Siedlce
Tęcza Łyse
0:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Hutnik Warszawa
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
7:2
Podlasie Sokołów Podlaski
Czarni Węgrów
2:2
Mławianka Mława
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:1
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
2:0
Delta Słupno
Bug Wyszków
1:1
KS II Wisła Płock
KS Łomianki
0:0
Bzura Chodaków
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
1:1
MKS Hutnik Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:0
Tęcza Łyse
Podlasie Sokołów Podlaski
0:2
Dolcan Ząbki
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:0
Czarni Węgrów
Pogoń II Siedlce
2:1
MKS Przasnysz
Błękitni Raciąż
1:0
Unia Warszawa
Mławianka Mława
0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS II Wisła Płock
3:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Delta Słupno
2:5
Bug Wyszków
MKS Ciechanów
7:1
KS Łomianki
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
0:0
Mławianka Mława
Unia Warszawa
2:0
Podlasie Sokołów Podlaski
MKS Hutnik Warszawa
1:1
MKS Ciechanów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Czarni Węgrów
3:0
Tęcza Łyse
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:0
Delta Słupno
Bzura Chodaków
1:6
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Przasnysz
4:0
Błękitni Raciąż
Bug Wyszków
2:3
Pogoń II Siedlce
KS Łomianki
3:1
KS II Wisła Płock
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wisła Płock
2:0
MKS Hutnik Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
9:0
Czarni Węgrów
Podlasie Sokołów Podlaski
2:4
MKS Przasnysz
Tęcza Łyse
0:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:0
Dolcan Ząbki
Pogoń II Siedlce
2:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Ciechanów
0:0
Bzura Chodaków
Błękitni Raciąż
1:4
Bug Wyszków
Mławianka Mława
0:0
Unia Warszawa
Delta Słupno
1:1
KS Łomianki
Kolejka 37
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
3:0
Tęcza Łyse
Unia Warszawa
1:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Hutnik Warszawa
2:0
Delta Słupno
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
9:3
Czarni Węgrów
MKS Ciechanów
4:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:2
Błękitni Raciąż
Bzura Chodaków
2:0
KS II Wisła Płock
MKS Przasnysz
1:2
Mławianka Mława
Bug Wyszków
5:2
Podlasie Sokołów Podlaski
KS Łomianki
3:2
Pogoń II Siedlce
Kolejka 38
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wisła Płock
0:5
MKS Ciechanów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
4:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Tęcza Łyse
0:3
Unia Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:1
MKS Przasnysz
Pogoń II Siedlce
0:1
MKS Hutnik Warszawa
Czarni Węgrów
1:5
Dolcan Ząbki
Mławianka Mława
4:1
Bug Wyszków
Delta Słupno
3:3
Bzura Chodaków
Błękitni Raciąż
0:3
KS Łomianki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij