zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
2:0
Błękitni Raciąż
Drukarz Warszawa
4:0
Mławianka Mława
Dolcan Ząbki
6:1
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
3:4
KS Łomianki
Korona Ostrołęka
3:0*
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:1
Bug II Wyszków
Pogoń II Siedlce
1:1
Wisła II Płock
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
2:0
Korona Ostrołęka
Mazur Gostynin
0:0
Huragan Wołomin
Bug II Wyszków
2:0
Dolcan Ząbki
Mławianka Mława
3:2
MKS Przasnysz
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:0
Pogoń II Siedlce
Wisła II Płock
3:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Błękitni Raciąż
0:3
MKS Ciechanów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
Pauza
Dolcan Ząbki
0:3
Wisła II Płock
Drukarz Warszawa
0:1
Mazur Gostynin
Huragan Wołomin
2:1
Błękitni Raciąż
Korona Ostrołęka
3:0
Mławianka Mława
MKS Ciechanów
2:2
Bug II Wyszków
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pogoń II Siedlce
4:1
KS Łomianki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
Pauza
Wisła II Płock
0:2
MKS Ciechanów
KS Łomianki
0:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława
0:3
Pogoń II Siedlce
Mazur Gostynin
2:3
MKS Przasnysz
Błękitni Raciąż
1:0
Bug II Wyszków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:1
Dolcan Ząbki
Huragan Wołomin
2:2
Drukarz Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Siedlce
Pauza
Bug II Wyszków
1:2
Wisła II Płock
Drukarz Warszawa
2:1
Błękitni Raciąż
Korona Ostrołęka
2:0
Mazur Gostynin
MKS Przasnysz
3:1
Huragan Wołomin
MKS Ciechanów
4:4
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:4
Mławianka Mława
Dolcan Ząbki
0:1
KS Łomianki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Pauza
KS Łomianki
1:2
MKS Ciechanów
Błękitni Raciąż
0:2
Wisła II Płock
Mazur Gostynin
0:3
Pogoń II Siedlce
Drukarz Warszawa
3:0
MKS Przasnysz
Huragan Wołomin
2:2
Korona Ostrołęka
Mławianka Mława
3:0
Dolcan Ząbki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:0
Bug II Wyszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
Pauza
MKS Przasnysz
3:2
Błękitni Raciąż
Korona Ostrołęka
2:2
Drukarz Warszawa
MKS Ciechanów
3:1
Mławianka Mława
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:0
Mazur Gostynin
Wisła II Płock
4:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Bug II Wyszków
1:2
KS Łomianki
Pogoń II Siedlce
1:1
Huragan Wołomin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
Pauza
MKS Przasnysz
0:1
Korona Ostrołęka
KS Łomianki
0:0
Wisła II Płock
Huragan Wołomin
3:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława
5:0
Bug II Wyszków
Błękitni Raciąż
1:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Drukarz Warszawa
2:1
Pogoń II Siedlce
Mazur Gostynin
3:2
Dolcan Ząbki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
Pauza
Dolcan Ząbki
3:0
Huragan Wołomin
Wisła II Płock
1:2
Mławianka Mława
Korona Ostrołęka
2:0
Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów
4:1
Mazur Gostynin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:1
KS Łomianki
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:1
Drukarz Warszawa
Pogoń II Siedlce
2:2
MKS Przasnysz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Płock
Pauza
Mazur Gostynin
3:1
Bug II Wyszków
Drukarz Warszawa
0:3
Dolcan Ząbki
Huragan Wołomin
1:1
MKS Ciechanów
Błękitni Raciąż
2:2
KS Łomianki
MKS Przasnysz
1:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława
2:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Korona Ostrołęka
0:3
Pogoń II Siedlce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pauza
Dolcan Ząbki
1:1
MKS Przasnysz
KS Łomianki
2:4
Mławianka Mława
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:2
Korona Ostrołęka
Bug II Wyszków
0:3
Huragan Wołomin
MKS Ciechanów
1:2
Drukarz Warszawa
Wisła II Płock
1:0
Mazur Gostynin
Pogoń II Siedlce
1:0
Błękitni Raciąż
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
2:0
MKS Ciechanów
Mazur Gostynin
0:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Drukarz Warszawa
3:1
Bug II Wyszków
Błękitni Raciąż
1:1
Mławianka Mława
Korona Ostrołęka
2:0
Dolcan Ząbki
Huragan Wołomin
0:3
Wisła II Płock
Pogoń II Siedlce
2:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
3:0
Mazur Gostynin
Dolcan Ząbki
4:2
Pogoń II Siedlce
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:0
Błękitni Raciąż
Bug II Wyszków
1:2
MKS Przasnysz
MKS Ciechanów
1:2
Korona Ostrołęka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:0
Huragan Wołomin
Wisła II Płock
6:3
Drukarz Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Raciąż
Mazur Gostynin
0:2
Mławianka Mława
Huragan Wołomin
2:2
KS Łomianki
MKS Przasnysz
2:1
Wisła II Płock
Korona Ostrołęka
3:0
Bug II Wyszków
Mazovia Mińsk Mazowiecki
0:3
Dolcan Ząbki
Drukarz Warszawa
4:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pogoń II Siedlce
2:1
MKS Ciechanów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
Pauza
Dolcan Ząbki
1:1
Błękitni Raciąż
KS Łomianki
3:1
Drukarz Warszawa
Wisła II Płock
2:3
Korona Ostrołęka
Bug II Wyszków
0:3
Pogoń II Siedlce
Mławianka Mława
4:1
Huragan Wołomin
MKS Ciechanów
0:4
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:4
MKS Przasnysz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
Pauza
KS Łomianki
2:0
MKS Przasnysz
Wisła II Płock
1:1
Pogoń II Siedlce
Mławianka Mława
4:2
Drukarz Warszawa
Błękitni Raciąż
0:3*
Mazur Gostynin
MKS Ciechanów
0:3
Dolcan Ząbki
Bug II Wyszków
2:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:3
Korona Ostrołęka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
Pauza
MKS Ciechanów
3:0*
Błękitni Raciąż
Huragan Wołomin
0:0
Mazur Gostynin
Dolcan Ząbki
4:1
Bug II Wyszków
MKS Przasnysz
2:1
Mławianka Mława
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:2
Wisła II Płock
Korona Ostrołęka
4:2
KS Łomianki
Pogoń II Siedlce
2:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
Pauza
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki
1:2
Pogoń II Siedlce
Mazur Gostynin
1:3
Drukarz Warszawa
Bug II Wyszków
0:1
MKS Ciechanów
Huragan Wołomin
3:0*
Błękitni Raciąż
Wisła II Płock
0:1
Dolcan Ząbki
Mławianka Mława
2:1
Korona Ostrołęka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Korona Ostrołęka
Drukarz Warszawa
1:2
Huragan Wołomin
Dolcan Ząbki
3:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Przasnysz
4:0
Mazur Gostynin
Bug II Wyszków
3:0*
Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów
1:1
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:1
KS Łomianki
Pogoń II Siedlce
4:0
Mławianka Mława
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Siedlce
Pauza
KS Łomianki
0:1
Dolcan Ząbki
Huragan Wołomin
1:0
MKS Przasnysz
Mławianka Mława
1:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mazur Gostynin
0:0
Korona Ostrołęka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:0
MKS Ciechanów
Błękitni Raciąż
0:3*
Drukarz Warszawa
Wisła II Płock
7:0
Bug II Wyszków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Bug II Wyszków
1:4
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Dolcan Ząbki
2:2
Mławianka Mława
Korona Ostrołęka
0:0
Huragan Wołomin
MKS Ciechanów
1:0
KS Łomianki
Wisła II Płock
3:0*
Błękitni Raciąż
Pogoń II Siedlce
4:1
Mazur Gostynin
MKS Przasnysz
0:0
Drukarz Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
Pauza
KS Łomianki
6:2
Bug II Wyszków
Huragan Wołomin
1:0
Pogoń II Siedlce
Drukarz Warszawa
0:2
Korona Ostrołęka
Mazur Gostynin
0:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława
3:1
MKS Ciechanów
Błękitni Raciąż
0:3*
MKS Przasnysz
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:1
Wisła II Płock
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
Pauza
Bug II Wyszków
0:4
Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:0*
Błękitni Raciąż
Dolcan Ząbki
6:1
Mazur Gostynin
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:0
Huragan Wołomin
Korona Ostrołęka
1:1
MKS Przasnysz
Wisła II Płock
2:0
KS Łomianki
Pogoń II Siedlce
0:2
Drukarz Warszawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
Pauza
Drukarz Warszawa
0:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Przasnysz
2:2
Pogoń II Siedlce
Mazur Gostynin
1:1
MKS Ciechanów
Mławianka Mława
3:3
Wisła II Płock
Błękitni Raciąż
0:3*
Korona Ostrołęka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Płock
Pauza
KS Łomianki
3:0*
Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów
1:2
Huragan Wołomin
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:0
MKS Przasnysz
Pogoń II Siedlce
0:1
Korona Ostrołęka
Dolcan Ząbki
3:1
Drukarz Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
6:2
Mławianka Mława
Bug II Wyszków
1:1
Mazur Gostynin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
2:2
Dolcan Ząbki
Drukarz Warszawa
1:1
MKS Ciechanów
Huragan Wołomin
6:1
Bug II Wyszków
Błękitni Raciąż
0:3
Pogoń II Siedlce
Mazur Gostynin
0:0
Wisła II Płock
Korona Ostrołęka
1:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława
0:3
KS Łomianki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
Pauza
Bug II Wyszków
1:5
Drukarz Warszawa
MKS Ciechanów
1:1
MKS Przasnysz
Dolcan Ząbki
1:1
Korona Ostrołęka
Mławianka Mława
3:0
Błękitni Raciąż
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
5:0
Mazur Gostynin
Wisła II Płock
2:1
Huragan Wołomin
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:0
Pogoń II Siedlce
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Mławianka Mława
Pauza
Huragan Wołomin
2:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Korona Ostrołęka
1:0
MKS Ciechanów
Błękitni Raciąż
0:3*
Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Przasnysz
0:1
Bug II Wyszków
Mazur Gostynin
2:6
KS Łomianki
Pogoń II Siedlce
0:2
Dolcan Ząbki
Drukarz Warszawa
2:2
Wisła II Płock
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Raciąż
Pauza
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:3
Drukarz Warszawa
Dolcan Ząbki
1:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Bug II Wyszków
0:7
Korona Ostrołęka
KS Łomianki
0:1
Huragan Wołomin
Mławianka Mława
4:0
Mazur Gostynin
MKS Ciechanów
2:0
Pogoń II Siedlce
Wisła II Płock
3:0
MKS Przasnysz
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mazur Gostynin
MKS Przasnysz
5:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Korona Ostrołęka
- : -
Wisła II Płock
Błękitni Raciąż
0:3
Dolcan Ząbki
Drukarz Warszawa
3:2
KS Łomianki
Huragan Wołomin
5:2
Mławianka Mława
Mazovia Mińsk Mazowiecki
4:1
MKS Ciechanów
Pogoń II Siedlce
2:3
Bug II Wyszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości