zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
2:2
Wisła II Płock
Bug II Wyszków
4:2
Błękitni Gąbin
Mławianka Mława
1:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Nadnarwianka Pułtusk
0:4
Huragan Wołomin
MKS Przasnysz
2:2
KS Łomianki
MKS Ciechanów
0:4
Narew Ostrołęka
Korona Szydłowo
0:2
Błękitni Raciąż
Skra Drobin
3:1
Bzura Chodaków
Mazovia Mińsk Mazowiecki
5:1
Wkra Żuromin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
1:0
MKS Przasnysz
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wisła II Płock
1:2
Narew Ostrołęka
Błękitni Raciąż
1:0
Skra Drobin
Błękitni Gąbin
0:3
MKS Ciechanów
Olimpia Warszawa
4:0
Korona Szydłowo
Huragan Wołomin
2:6
Mławianka Mława
Wkra Żuromin
1:4
Bug II Wyszków
KS Łomianki
4:1
Nadnarwianka Pułtusk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
3:0
Błękitni Gąbin
MKS Przasnysz
3:3
Błękitni Raciąż
Bug II Wyszków
4:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Ciechanów
3:3
Wkra Żuromin
Korona Szydłowo
1:1
Wisła II Płock
Skra Drobin
0:0
Olimpia Warszawa
Nadnarwianka Pułtusk
1:0
Bzura Chodaków
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:1
Huragan Wołomin
Mławianka Mława
1:2
KS Łomianki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
3:1
Mławianka Mława
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
5:0
MKS Ciechanów
Wisła II Płock
1:1
Błękitni Gąbin
Błękitni Raciąż
0:0
Nadnarwianka Pułtusk
Olimpia Warszawa
1:3
MKS Przasnysz
Korona Szydłowo
2:3
Skra Drobin
Huragan Wołomin
1:1
Bug II Wyszków
Wkra Żuromin
0:1
Narew Ostrołęka
KS Łomianki
1:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
4:4
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Przasnysz
4:0
Korona Szydłowo
Mławianka Mława
0:1
Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów
3:3
Huragan Wołomin
Skra Drobin
1:7
Wisła II Płock
Nadnarwianka Pułtusk
1:1
Olimpia Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki
0:0
Bzura Chodaków
Bug II Wyszków
1:2
KS Łomianki
Błękitni Gąbin
7:3
Wkra Żuromin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
5:1
Bug II Wyszków
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:4
Błękitni Gąbin
Wisła II Płock
2:0
Wkra Żuromin
Błękitni Raciąż
3:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Olimpia Warszawa
0:2
Mławianka Mława
Korona Szydłowo
3:1
Nadnarwianka Pułtusk
Skra Drobin
0:2
MKS Przasnysz
Huragan Wołomin
3:0
Narew Ostrołęka
KS Łomianki
1:0
MKS Ciechanów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
1:0
Wisła II Płock
Bug II Wyszków
0:1
Błękitni Raciąż
Wkra Żuromin
0:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mławianka Mława
2:0
Korona Szydłowo
Błękitni Gąbin
0:0
Huragan Wołomin
MKS Ciechanów
1:2
Bzura Chodaków
Nadnarwianka Pułtusk
2:0
Skra Drobin
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:0
Olimpia Warszawa
Narew Ostrołęka
1:3
KS Łomianki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
1:2
Nadnarwianka Pułtusk
Bzura Chodaków
5:1
Narew Ostrołęka
Wisła II Płock
6:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Błękitni Raciąż
0:0
MKS Ciechanów
Korona Szydłowo
1:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Skra Drobin
1:3
Mławianka Mława
Huragan Wołomin
0:0
Wkra Żuromin
KS Łomianki
1:1
Błękitni Gąbin
Olimpia Warszawa
3:2
Bug II Wyszków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
1:0
Błękitni Raciąż
Bug II Wyszków
1:1
Korona Szydłowo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:2
Huragan Wołomin
Mławianka Mława
0:1
MKS Przasnysz
Błękitni Gąbin
1:1
Bzura Chodaków
Nadnarwianka Pułtusk
2:1
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:1
Skra Drobin
Wkra Żuromin
0:3
KS Łomianki
MKS Ciechanów
0:3
Olimpia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
2:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Bzura Chodaków
9:0
Wkra Żuromin
Wisła II Płock
3:0
Huragan Wołomin
Błękitni Raciąż
2:1
Błękitni Gąbin
Korona Szydłowo
3:2
MKS Ciechanów
Skra Drobin
1:3
Bug II Wyszków
Nadnarwianka Pułtusk
0:1
Mławianka Mława
KS Łomianki
3:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Olimpia Warszawa
3:1
Narew Ostrołęka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
3:3
Korona Szydłowo
Bug II Wyszków
0:1
MKS Przasnysz
Wkra Żuromin
0:2
Błękitni Raciąż
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:3
Bzura Chodaków
Mławianka Mława
3:2
Wisła II Płock
Błękitni Gąbin
2:0
Olimpia Warszawa
MKS Ciechanów
3:1
Skra Drobin
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:1
Nadnarwianka Pułtusk
Huragan Wołomin
0:0
KS Łomianki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
5:0
MKS Ciechanów
Bzura Chodaków
3:2
Huragan Wołomin
Wisła II Płock
4:1
KS Łomianki
Mławianka Mława
1:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Błękitni Raciąż
7:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Olimpia Warszawa
4:0
Wkra Żuromin
Korona Szydłowo
2:5
Błękitni Gąbin
Skra Drobin
2:6
Narew Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
1:3
Bug II Wyszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
0:3
MKS Przasnysz
Bug II Wyszków
0:2
Mławianka Mława
Wkra Żuromin
0:3
Korona Szydłowo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:0
Olimpia Warszawa
Błękitni Gąbin
8:1
Skra Drobin
MKS Ciechanów
0:3*
Nadnarwianka Pułtusk
Huragan Wołomin
3:1
Błękitni Raciąż
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:1
Wisła II Płock
KS Łomianki
2:1
Bzura Chodaków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
1:1
Błękitni Gąbin
Wisła II Płock
1:1
Bzura Chodaków
Mławianka Mława
1:1
MKS Ciechanów
Olimpia Warszawa
1:3
Huragan Wołomin
Korona Szydłowo
0:5
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Skra Drobin
7:4
Wkra Żuromin
Nadnarwianka Pułtusk
0:1
Narew Ostrołęka
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:3
Bug II Wyszków
Błękitni Raciąż
2:1
KS Łomianki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
0:0
Mławianka Mława
Bzura Chodaków
4:0
Błękitni Raciąż
Bug II Wyszków
1:2
Wisła II Płock
Wkra Żuromin
0:5
MKS Przasnysz
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:2
Skra Drobin
Błękitni Gąbin
3:0
Nadnarwianka Pułtusk
MKS Ciechanów
1:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Huragan Wołomin
8:3
Korona Szydłowo
KS Łomianki
1:1
Olimpia Warszawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
1:4
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Bug II Wyszków
5:0
MKS Ciechanów
Wisła II Płock
2:0
Błękitni Raciąż
Mławianka Mława
2:3
Błękitni Gąbin
Olimpia Warszawa
2:0
Bzura Chodaków
Skra Drobin
1:5
Huragan Wołomin
Nadnarwianka Pułtusk
5:2
Wkra Żuromin
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:0
Narew Ostrołęka
Korona Szydłowo
0:1
KS Łomianki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
1:5
Bug II Wyszków
Bzura Chodaków
2:1
Korona Szydłowo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
7:1
Nadnarwianka Pułtusk
Błękitni Raciąż
1:1
Olimpia Warszawa
Błękitni Gąbin
2:3
Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Ciechanów
0:4
Wisła II Płock
Huragan Wołomin
3:0
MKS Przasnysz
KS Łomianki
6:0
Skra Drobin
Wkra Żuromin
2:3
Mławianka Mława
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:1
MKS Przasnysz
Narew Ostrołęka
2:1
MKS Ciechanów
Bzura Chodaków
9:0
Skra Drobin
Wkra Żuromin
0:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:0
Mławianka Mława
Błękitni Raciąż
5:0
Korona Szydłowo
Huragan Wołomin
2:1
Nadnarwianka Pułtusk
Wisła II Płock
2:1
Olimpia Warszawa
Błękitni Gąbin
0:2
Bug II Wyszków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadnarwianka Pułtusk
0:1
KS Łomianki
Narew Ostrołęka
3:5
Wisła II Płock
MKS Przasnysz
0:2
Bzura Chodaków
Bug II Wyszków
2:0
Wkra Żuromin
Mławianka Mława
2:0
Huragan Wołomin
MKS Ciechanów
1:3
Błękitni Gąbin
Korona Szydłowo
2:0
Olimpia Warszawa
Skra Drobin
1:4
Błękitni Raciąż
Mazovia Mińsk Mazowiecki
4:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:0
Mławianka Mława
Bzura Chodaków
4:0
Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Żuromin
1:6
MKS Ciechanów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:2
Bug II Wyszków
Wisła II Płock
3:1
Korona Szydłowo
Błękitni Raciąż
5:0
MKS Przasnysz
Błękitni Gąbin
1:0
Narew Ostrołęka
Olimpia Warszawa
4:2
Skra Drobin
Huragan Wołomin
0:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
5:2
Wkra Żuromin
MKS Przasnysz
2:1
Olimpia Warszawa
Bug II Wyszków
1:0
Huragan Wołomin
Mławianka Mława
1:1
Bzura Chodaków
Błękitni Gąbin
0:3
Wisła II Płock
MKS Ciechanów
5:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Skra Drobin
0:1
Korona Szydłowo
Nadnarwianka Pułtusk
1:3
Błękitni Raciąż
Mazovia Mińsk Mazowiecki
3:0
KS Łomianki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
0:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wkra Żuromin
1:2
Błękitni Gąbin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
4:1
Narew Ostrołęka
Wisła II Płock
5:0
Skra Drobin
Błękitni Raciąż
0:0
Mławianka Mława
Olimpia Warszawa
0:1
Nadnarwianka Pułtusk
Korona Szydłowo
0:4
MKS Przasnysz
Huragan Wołomin
2:1
MKS Ciechanów
KS Łomianki
3:1
Bug II Wyszków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
1:2
KS Łomianki
Narew Ostrołęka
0:1
Huragan Wołomin
MKS Przasnysz
7:0
Skra Drobin
Bug II Wyszków
1:0
Bzura Chodaków
Wkra Żuromin
0:2
Wisła II Płock
Mławianka Mława
0:0
Olimpia Warszawa
Błękitni Gąbin
3:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Nadnarwianka Pułtusk
1:4
Korona Szydłowo
Mazovia Mińsk Mazowiecki
2:3
Błękitni Raciąż
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
4:1
Narew Ostrołęka
Bzura Chodaków
3:2
MKS Ciechanów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:0
Wkra Żuromin
Wisła II Płock
3:0
MKS Przasnysz
Błękitni Raciąż
3:1
Bug II Wyszków
Olimpia Warszawa
0:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Korona Szydłowo
0:5
Mławianka Mława
Skra Drobin
2:0
Nadnarwianka Pułtusk
Huragan Wołomin
3:1
Błękitni Gąbin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gąbin
0:2
KS Łomianki
Narew Ostrołęka
2:4
Bzura Chodaków
Bug II Wyszków
1:2
Olimpia Warszawa
Wkra Żuromin
1:2
Huragan Wołomin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:0
Wisła II Płock
Mławianka Mława
8:0
Skra Drobin
MKS Ciechanów
0:1
Błękitni Raciąż
Nadnarwianka Pułtusk
1:2
MKS Przasnysz
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:1
Korona Szydłowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
6:1
Wkra Żuromin
MKS Przasnysz
0:5
Mławianka Mława
Bzura Chodaków
1:0
Błękitni Gąbin
Wisła II Płock
6:1
Nadnarwianka Pułtusk
Błękitni Raciąż
3:1
Narew Ostrołęka
Olimpia Warszawa
0:4
MKS Ciechanów
Korona Szydłowo
2:5
Bug II Wyszków
Skra Drobin
1:7
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Huragan Wołomin
2:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:2
KS Łomianki
Narew Ostrołęka
2:1
Olimpia Warszawa
Bug II Wyszków
6:0
Skra Drobin
Wkra Żuromin
0:1
Bzura Chodaków
Mławianka Mława
4:0
Nadnarwianka Pułtusk
Błękitni Gąbin
0:4
Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów
2:1
Korona Szydłowo
Huragan Wołomin
3:1
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki
1:1
MKS Przasnysz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
3:0
Bug II Wyszków
Bzura Chodaków
4:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wisła II Płock
1:2
Mławianka Mława
Błękitni Raciąż
1:0
Wkra Żuromin
Olimpia Warszawa
3:1
Błękitni Gąbin
Korona Szydłowo
3:1
Narew Ostrołęka
Skra Drobin
3:6
MKS Ciechanów
Nadnarwianka Pułtusk
0:8
Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki
0:2
Huragan Wołomin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
8:3
Skra Drobin
Bug II Wyszków
1:1
Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Żuromin
0:4
Olimpia Warszawa
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:2
Mławianka Mława
Błękitni Gąbin
3:0
Korona Szydłowo
MKS Ciechanów
0:1
MKS Przasnysz
Huragan Wołomin
2:2
Bzura Chodaków
Mazovia Mińsk Mazowiecki
0:3
Błękitni Raciąż
KS Łomianki
0:0
Wisła II Płock
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
1:0
KS Łomianki
MKS Przasnysz
2:3
Narew Ostrołęka
Wisła II Płock
6:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława
2:1
Bug II Wyszków
Błękitni Raciąż
6:2
Huragan Wołomin
Olimpia Warszawa
4:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Korona Szydłowo
1:3
Wkra Żuromin
Skra Drobin
1:2
Błękitni Gąbin
Nadnarwianka Pułtusk
2:5
MKS Ciechanów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
0:2
Błękitni Raciąż
Bzura Chodaków
0:3
Wisła II Płock
Narew Ostrołęka
3:1
Nadnarwianka Pułtusk
Bug II Wyszków
0:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wkra Żuromin
5:1
Skra Drobin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
5:0
Korona Szydłowo
Błękitni Gąbin
1:1
MKS Przasnysz
MKS Ciechanów
0:2
Mławianka Mława
Huragan Wołomin
7:2
Olimpia Warszawa
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
2:1
KS Łomianki
MKS Przasnysz
- : -
Wkra Żuromin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
- : -
MKS Ciechanów
Wisła II Płock
- : -
Bug II Wyszków
Mławianka Mława
- : -
Narew Ostrołęka
Błękitni Raciąż
- : -
Bzura Chodaków
Korona Szydłowo
- : -
Huragan Wołomin
Skra Drobin
- : -
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Nadnarwianka Pułtusk
- : -
Błękitni Gąbin
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Ostrołęka
- : -
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Bzura Chodaków
- : -
Olimpia Warszawa
Wkra Żuromin
- : -
Nadnarwianka Pułtusk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
- : -
MKS Przasnysz
Błękitni Raciąż
- : -
Wisła II Płock
Błękitni Gąbin
- : -
Mławianka Mława
MKS Ciechanów
- : -
Bug II Wyszków
Huragan Wołomin
- : -
Skra Drobin
KS Łomianki
1:1
Korona Szydłowo
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Drobin
1:5
KS Łomianki
MKS Przasnysz
- : -
Huragan Wołomin
Bug II Wyszków
- : -
Narew Ostrołęka
Wisła II Płock
- : -
MKS Ciechanów
Mławianka Mława
- : -
Wkra Żuromin
Olimpia Warszawa
- : -
Błękitni Raciąż
Korona Szydłowo
- : -
Bzura Chodaków
Nadnarwianka Pułtusk
- : -
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mazovia Mińsk Mazowiecki
- : -
Błękitni Gąbin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości