zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
3:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Przasnysz
3:0
Wisła Płock
Bzura Chodaków
2:2
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława
4:2
Błękitni Gąbin
Naprzód Skórzec
2:1
Bug II Wyszków
Wkra Bieżuń
1:1
MKS Ciechanów
Mazur Gostynin
0:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Czarni Węgrów
0:1
KS Łomianki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
9:0
Czarni Węgrów
Bug II Wyszków
1:4
MKS Przasnysz
Błękitni Gąbin
1:1
Naprzód Skórzec
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:0
Mławianka Mława
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
4:0
Korona Szydłowo
Wkra Bieżuń
0:2
Bzura Chodaków
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:0
Mazur Gostynin
MKS Ciechanów
0:1
KS Łomianki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:1
Wisła Płock
Huragan Wołomin
3:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
MKS Przasnysz
2:1
Błękitni Gąbin
Bzura Chodaków
4:0
MKS Ciechanów
Mławianka Mława
3:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Naprzód Skórzec
0:4
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Korona Szydłowo
1:0
Wkra Bieżuń
Czarni Węgrów
0:1
Bug II Wyszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:1
Mazur Gostynin
Bzura Chodaków
7:1
Korona Szydłowo
Bug II Wyszków
1:1
KS Łomianki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:3
Naprzód Skórzec
Błękitni Gąbin
2:3
Czarni Węgrów
MKS Ciechanów
0:2
Wisła Płock
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:0
MKS Przasnysz
Wkra Bieżuń
3:4
Huragan Wołomin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
2:1
Bug II Wyszków
Huragan Wołomin
1:1
Bzura Chodaków
MKS Przasnysz
0:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mławianka Mława
3:2
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Czarni Węgrów
0:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin
1:3
Wkra Bieżuń
Korona Szydłowo
2:2
MKS Ciechanów
KS Łomianki
1:0
Błękitni Gąbin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
3:1
Czarni Węgrów
Błękitni Gąbin
0:2
Wisła Płock
MKS Ciechanów
1:4
Bug II Wyszków
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:2
Naprzód Skórzec
Korona Szydłowo
1:2
Huragan Wołomin
Wkra Bieżuń
0:0
Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:0
KS Łomianki
Bzura Chodaków
4:0
Mazur Gostynin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
3:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Huragan Wołomin
1:2
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
5:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Bug II Wyszków
2:1
Błękitni Gąbin
KS Łomianki
0:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mławianka Mława
3:0
Bzura Chodaków
Naprzód Skórzec
3:2
Wkra Bieżuń
Mazur Gostynin
2:3
Korona Szydłowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
8:2
Mazur Gostynin
Bzura Chodaków
5:0
Naprzód Skórzec
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:0
Wisła Płock
MKS Ciechanów
2:0
Błękitni Gąbin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:0
Bug II Wyszków
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:0
Czarni Węgrów
Korona Szydłowo
1:1
Mławianka Mława
Wkra Bieżuń
0:3
MKS Przasnysz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
Pauza
Mazur Gostynin
1:3
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
4:0
Bzura Chodaków
Bug II Wyszków
0:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
KS Łomianki
3:2
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława
3:0
Huragan Wołomin
Czarni Węgrów
1:0
Wkra Bieżuń
Naprzód Skórzec
2:0
Korona Szydłowo
Błękitni Gąbin
0:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
Pauza
Huragan Wołomin
6:0
Naprzód Skórzec
Bzura Chodaków
2:2
Czarni Węgrów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:0
Błękitni Gąbin
MKS Ciechanów
0:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin
1:0
Mławianka Mława
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
3:0
Wisła Płock
Korona Szydłowo
2:6
MKS Przasnysz
Wkra Bieżuń
1:0
KS Łomianki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gąbin
Pauza
KS Łomianki
3:1
Bzura Chodaków
Wisła Płock
2:0
Wkra Bieżuń
MKS Przasnysz
1:2
Huragan Wołomin
Bug II Wyszków
2:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława
1:0
MKS Ciechanów
Czarni Węgrów
0:1
Korona Szydłowo
Naprzód Skórzec
3:1
Mazur Gostynin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pauza
Huragan Wołomin
8:1
Czarni Węgrów
Bzura Chodaków
1:0
Wisła Płock
Mławianka Mława
3:0
Naprzód Skórzec
MKS Ciechanów
1:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mazur Gostynin
2:4
MKS Przasnysz
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
0:1
Błękitni Gąbin
Korona Szydłowo
4:4
KS Łomianki
Wkra Bieżuń
0:0
Bug II Wyszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pauza
KS Łomianki
2:3
Huragan Wołomin
Wisła Płock
2:0
Korona Szydłowo
MKS Przasnysz
3:0
Mławianka Mława
Bug II Wyszków
0:3
Bzura Chodaków
Czarni Węgrów
0:0
Mazur Gostynin
Naprzód Skórzec
2:5
MKS Ciechanów
Błękitni Gąbin
3:1
Wkra Bieżuń
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
Pauza
Huragan Wołomin
2:0
Wisła Płock
Bzura Chodaków
3:0
Błękitni Gąbin
Mławianka Mława
1:0
Czarni Węgrów
Naprzód Skórzec
0:5
MKS Przasnysz
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
3:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Korona Szydłowo
0:2
Bug II Wyszków
Wkra Bieżuń
1:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin
0:1
KS Łomianki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Pauza
KS Łomianki
3:0
Mławianka Mława
Wisła Płock
6:0
Mazur Gostynin
MKS Przasnysz
2:1
MKS Ciechanów
Bug II Wyszków
2:1
Huragan Wołomin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:0
Wkra Bieżuń
Czarni Węgrów
2:1
Naprzód Skórzec
Błękitni Gąbin
1:2
Korona Szydłowo
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:0
Bzura Chodaków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Bieżuń
Pauza
Naprzód Skórzec
1:3
KS Łomianki
Huragan Wołomin
1:1
Błękitni Gąbin
MKS Przasnysz
4:0
Czarni Węgrów
Bzura Chodaków
2:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mławianka Mława
2:0
Wisła Płock
MKS Ciechanów
2:2
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Mazur Gostynin
3:2
Bug II Wyszków
Korona Szydłowo
2:8
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
Pauza
KS Łomianki
1:0
MKS Przasnysz
Wisła Płock
2:0
Naprzód Skórzec
Bug II Wyszków
2:0
Mławianka Mława
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
4:0
Korona Szydłowo
Czarni Węgrów
1:0
MKS Ciechanów
Błękitni Gąbin
0:1
Mazur Gostynin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:2
Huragan Wołomin
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
3:1
Wkra Bieżuń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Szydłowo
Pauza
Wisła Płock
1:1
MKS Przasnysz
Bug II Wyszków
2:0
Naprzód Skórzec
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
4:0
Huragan Wołomin
Błękitni Gąbin
0:3*
Mławianka Mława
MKS Ciechanów
3:0
Wkra Bieżuń
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
5:2
Bzura Chodaków
KS Łomianki
0:0
Czarni Węgrów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:2
Mazur Gostynin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
Pauza
MKS Przasnysz
4:2
Bug II Wyszków
Bzura Chodaków
3:1
Wkra Bieżuń
Mławianka Mława
0:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Czarni Węgrów
0:1
Wisła Płock
Naprzód Skórzec
3:0
Błękitni Gąbin
Korona Szydłowo
1:7
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki
0:1
MKS Ciechanów
Mazur Gostynin
0:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Gostynin
Pauza
Wisła Płock
0:2
KS Łomianki
Bug II Wyszków
1:0
Czarni Węgrów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:3
Mławianka Mława
Błękitni Gąbin
0:3
MKS Przasnysz
MKS Ciechanów
4:0
Bzura Chodaków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:0
Naprzód Skórzec
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
2:1
Huragan Wołomin
Wkra Bieżuń
3:0
Korona Szydłowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mławianka Mława
Pauza
Wisła Płock
2:1
MKS Ciechanów
Huragan Wołomin
4:0
Wkra Bieżuń
MKS Przasnysz
3:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Czarni Węgrów
3:0
Błękitni Gąbin
Naprzód Skórzec
3:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Korona Szydłowo
1:1
Bzura Chodaków
KS Łomianki
0:2
Bug II Wyszków
Mazur Gostynin
0:3
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Naprzód Skórzec
Błękitni Gąbin
0:3
KS Łomianki
Bug II Wyszków
0:8
Wisła Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:1
MKS Przasnysz
MKS Ciechanów
1:1
Korona Szydłowo
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:0
Czarni Węgrów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
0:0
Mławianka Mława
Wkra Bieżuń
0:1
Mazur Gostynin
Bzura Chodaków
0:1
Huragan Wołomin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Przasnysz
Pauza
Wisła Płock
3:0
Błękitni Gąbin
Huragan Wołomin
3:2
Korona Szydłowo
KS Łomianki
0:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mławianka Mława
3:0
Wkra Bieżuń
Bug II Wyszków
2:3
MKS Ciechanów
Mazur Gostynin
2:0
Bzura Chodaków
Czarni Węgrów
1:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Naprzód Skórzec
0:5
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Węgrów
Pauza
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:0
KS Łomianki
Błękitni Gąbin
0:3
Bug II Wyszków
Bzura Chodaków
0:3
Mławianka Mława
MKS Ciechanów
2:0
Huragan Wołomin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:0
Wisła Płock
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
1:3
MKS Przasnysz
Korona Szydłowo
0:7
Mazur Gostynin
Wkra Bieżuń
1:1
Naprzód Skórzec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
Pauza
Błękitni Gąbin
0:3
MKS Ciechanów
Wisła Płock
3:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Przasnysz
1:0
Wkra Bieżuń
Bug II Wyszków
1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mławianka Mława
3:1
Korona Szydłowo
Czarni Węgrów
2:1
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Naprzód Skórzec
1:2
Bzura Chodaków
Mazur Gostynin
0:3
Huragan Wołomin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
Pauza
MKS Ciechanów
3:0
Mazur Gostynin
Huragan Wołomin
1:1
Mławianka Mława
Bzura Chodaków
1:3
MKS Przasnysz
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
2:1
Bug II Wyszków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:0
Błękitni Gąbin
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
3:0
KS Łomianki
Korona Szydłowo
0:2
Naprzód Skórzec
Wkra Bieżuń
1:2
Czarni Węgrów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
Pauza
Mławianka Mława
6:0
Mazur Gostynin
Wisła Płock
1:2
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
MKS Przasnysz
2:0
Korona Szydłowo
KS Łomianki
3:0
Wkra Bieżuń
Czarni Węgrów
2:1
Bzura Chodaków
Naprzód Skórzec
2:5
Huragan Wołomin
Błękitni Gąbin
0:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:3
MKS Ciechanów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gąbin
Pauza
Huragan Wołomin
4:0
MKS Przasnysz
Bzura Chodaków
1:0
KS Łomianki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Ciechanów
1:0
Mławianka Mława
Mazur Gostynin
2:0
Naprzód Skórzec
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
4:1
Bug II Wyszków
Korona Szydłowo
3:2
Czarni Węgrów
Wkra Bieżuń
0:2
Wisła Płock
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pauza
Błękitni Gąbin
0:3
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki
7:1
Korona Szydłowo
Wisła Płock
0:0
Bzura Chodaków
MKS Przasnysz
2:1
Mazur Gostynin
Bug II Wyszków
1:1
Wkra Bieżuń
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:2
MKS Ciechanów
Czarni Węgrów
1:1
Huragan Wołomin
Naprzód Skórzec
2:3
Mławianka Mława
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pauza
Huragan Wołomin
6:1
KS Łomianki
Wkra Bieżuń
3:0
Błękitni Gąbin
Bzura Chodaków
2:4
Bug II Wyszków
Mławianka Mława
2:1
MKS Przasnysz
MKS Ciechanów
4:0
Naprzód Skórzec
Mazur Gostynin
4:1
Czarni Węgrów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Korona Szydłowo
1:4
Wisła Płock
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
Pauza
Błękitni Gąbin
0:3
Bzura Chodaków
Wisła Płock
0:2
Huragan Wołomin
MKS Przasnysz
2:2
Naprzód Skórzec
Bug II Wyszków
2:0
Korona Szydłowo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:3
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki
4:0
Mazur Gostynin
Czarni Węgrów
1:2
Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
6:0
Wkra Bieżuń
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Pauza
Korona Szydłowo
3:0
Błękitni Gąbin
Mazur Gostynin
1:1
Wisła Płock
Huragan Wołomin
1:0
Bug II Wyszków
Bzura Chodaków
1:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mławianka Mława
0:2
KS Łomianki
Naprzód Skórzec
2:1
Czarni Węgrów
MKS Ciechanów
1:2
MKS Przasnysz
Wkra Bieżuń
3:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Bieżuń
Pauza
Błękitni Gąbin
0:3
Huragan Wołomin
Wisła Płock
2:1
Mławianka Mława
Bug II Wyszków
3:3
Mazur Gostynin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:0
Bzura Chodaków
KS Łomianki
3:0
Naprzód Skórzec
Czarni Węgrów
1:0
MKS Przasnysz
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
8:0
Korona Szydłowo
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
1:1
MKS Ciechanów
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Chodaków
Pauza
Mazur Gostynin
3:0
Błękitni Gąbin
Huragan Wołomin
1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Przasnysz
2:0
KS Łomianki
Mławianka Mława
2:2
Bug II Wyszków
Naprzód Skórzec
3:2
Wisła Płock
MKS Ciechanów
3:0*
Czarni Węgrów
Korona Szydłowo
2:7
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wkra Bieżuń
1:3
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości