zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
4:1
ŁKS Łochów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
KS Łomianki
UKS Orły Zielonka
1:4
Agape Białołęka
Wicher Kobyłka
0:12
Dolcan Ząbki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
0:3
Huragan Wołomin
Agape Białołęka
1:6
Dolcan Ząbki
UKS Orły Zielonka
0:11
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łochów
4:0
Wicher Kobyłka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
3:0
UKS Orły Zielonka
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Agape Białołęka
Wicher Kobyłka
5:0
KS Łomianki
Dolcan Ząbki
1:1
ŁKS Łochów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:11
Dolcan Ząbki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:2
Huragan Wołomin
UKS Orły Zielonka
4:2
Wicher Kobyłka
Agape Białołęka
1:3
ŁKS Łochów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
1:1
Agape Białołęka
Dolcan Ząbki
8:0
UKS Orły Zielonka
Wicher Kobyłka
1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łochów
3:0*
KS Łomianki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
2:1
Wicher Kobyłka
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:3
Dolcan Ząbki
Agape Białołęka
2:0
KS Łomianki
UKS Orły Zielonka
0:4
ŁKS Łochów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:1
UKS Orły Zielonka
Huragan Wołomin
0:3
Dolcan Ząbki
Wicher Kobyłka
1:0
Agape Białołęka
ŁKS Łochów
1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
0:6
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Agape Białołęka
6:0
UKS Orły Zielonka
Dolcan Ząbki
3:0
Wicher Kobyłka
ŁKS Łochów
1:0
Huragan Wołomin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
6:0
KS Łomianki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:0
UKS Orły Zielonka
Dolcan Ząbki
5:0
Agape Białołęka
Wicher Kobyłka
1:0
ŁKS Łochów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
2:1
Wicher Kobyłka
UKS Orły Zielonka
1:5
Huragan Wołomin
Agape Białołęka
1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łochów
1:7
Dolcan Ząbki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
2:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Dolcan Ząbki
13:0
KS Łomianki
Wicher Kobyłka
5:0
UKS Orły Zielonka
ŁKS Łochów
2:1
Agape Białołęka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Wicher Kobyłka
UKS Orły Zielonka
0:3
Dolcan Ząbki
Agape Białołęka
1:0
Huragan Wołomin
KS Łomianki
3:5
ŁKS Łochów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
4:0
Agape Białołęka
Dolcan Ząbki
2:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wicher Kobyłka
0:3
Huragan Wołomin
ŁKS Łochów
1:0
UKS Orły Zielonka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Zielonka
2:2
KS Łomianki
Agape Białołęka
3:1
Wicher Kobyłka
Dolcan Ząbki
7:0
Huragan Wołomin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
ŁKS Łochów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij