zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorka Prażmów
Pauza
Wrzos Międzyborów
1:0
Grom Prace Małe
Milan II Milanówek
0:3
Ogień Brwinów
MKS II Piaseczno
6:1
FC II Lesznowola
UKS Tarczyn
8:2
Marcovia II Marki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Prace Małe
Pauza
Jeziorka Prażmów
4:3
Milan II Milanówek
MKS II Piaseczno
3:2
UKS Tarczyn
GLKS II Nadarzyn
1:0
Wrzos Międzyborów
FC II Lesznowola
1:0
Ogień Brwinów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS II Nadarzyn
Pauza
Wrzos Międzyborów
6:1
Marcovia II Marki
Milan II Milanówek
1:2
Grom Prace Małe
Ogień Brwinów
2:2
Jeziorka Prażmów
UKS Tarczyn
1:0
FC II Lesznowola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Marcovia II Marki
Pauza
Milan II Milanówek
2:3
GLKS II Nadarzyn
Grom Prace Małe
1:5
Ogień Brwinów
MKS II Piaseczno
1:1
Wrzos Międzyborów
FC II Lesznowola
0:2
Jeziorka Prażmów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
Pauza
Wrzos Międzyborów
2:0
UKS Tarczyn
Jeziorka Prażmów
4:4
Grom Prace Małe
Milan II Milanówek
10:3
Marcovia II Marki
Ogień Brwinów
3:5
GLKS II Nadarzyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
Pauza
Marcovia II Marki
2:0
Ogień Brwinów
MKS II Piaseczno
9:2
Milan II Milanówek
GLKS II Nadarzyn
2:2
Jeziorka Prażmów
FC II Lesznowola
5:2
Grom Prace Małe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Pruszków
Pauza
Wrzos Międzyborów
1:4
FC II Lesznowola
Jeziorka Prażmów
8:3
Marcovia II Marki
Milan II Milanówek
3:2
UKS Tarczyn
Grom Prace Małe
3:0
GLKS II Nadarzyn
Ogień Brwinów
4:4
MKS II Piaseczno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
Pauza
Marcovia II Marki
6:0
Grom Prace Małe
MKS II Piaseczno
1:2
Jeziorka Prażmów
UKS Tarczyn
7:5
Ogień Brwinów
FC II Lesznowola
5:3
GLKS II Nadarzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC II Lesznowola
Pauza
Jeziorka Prażmów
3:2
UKS Tarczyn
Milan II Milanówek
1:2
Wrzos Międzyborów
Grom Prace Małe
3:4
MKS II Piaseczno
GLKS II Nadarzyn
0:3
Marcovia II Marki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Milan II Milanówek
Pauza
Wrzos Międzyborów
2:1
Ogień Brwinów
MKS II Piaseczno
6:1
GLKS II Nadarzyn
UKS Tarczyn
3:1
Grom Prace Małe
FC II Lesznowola
3:0
Marcovia II Marki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogień Brwinów
Pauza
Jeziorka Prażmów
1:2
Wrzos Międzyborów
Milan II Milanówek
5:3
FC II Lesznowola
Marcovia II Marki
2:3
MKS II Piaseczno
GLKS II Nadarzyn
0:6
UKS Tarczyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Prace Małe
5:4
Wrzos Międzyborów
Marcovia II Marki
5:1
UKS Tarczyn
GLKS II Nadarzyn
- : -
Legion Pruszków
FC II Lesznowola
3:1
MKS II Piaseczno
Ogień Brwinów
1:4
Milan II Milanówek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
2:0
GLKS II Nadarzyn
Milan II Milanówek
5:2
Jeziorka Prażmów
UKS Tarczyn
1:3
MKS II Piaseczno
Ogień Brwinów
2:1
FC II Lesznowola
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorka Prażmów
1:1
Ogień Brwinów
Grom Prace Małe
1:8
Milan II Milanówek
Marcovia II Marki
3:1
Wrzos Międzyborów
FC II Lesznowola
2:2
UKS Tarczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij