zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
0:4
KS Wisła Płock
Wicher Kobyłka
8:1
Mazur Gostynin
MKS Ciechanów
1:5
KS Legionovia Legionowo
Unia Warszawa
3:4
Korona Ostrołęka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Płock
7:0
Unia Warszawa
Korona Ostrołęka
4:1
Wicher Kobyłka
MKS Ciechanów
2:1
Agrykola Warszawa
KS Legionovia Legionowo
10:0
Mazur Gostynin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
4:4
KS Legionovia Legionowo
Wicher Kobyłka
1:3
KS Wisła Płock
Unia Warszawa
1:2
MKS Ciechanów
Mazur Gostynin
5:1
Korona Ostrołęka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Płock
1:0
Mazur Gostynin
Agrykola Warszawa
3:3
Unia Warszawa
MKS Ciechanów
1:4
Wicher Kobyłka
KS Legionovia Legionowo
5:1
Korona Ostrołęka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
0:1
KS Wisła Płock
Mazur Gostynin
1:1
MKS Ciechanów
Unia Warszawa
0:6
KS Legionovia Legionowo
Wicher Kobyłka
3:3
Agrykola Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
4:0
Mazur Gostynin
Unia Warszawa
0:3
Wicher Kobyłka
MKS Ciechanów
2:1
Korona Ostrołęka
KS Legionovia Legionowo
3:0
KS Wisła Płock
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
3:1
Agrykola Warszawa
Mazur Gostynin
4:2
Unia Warszawa
KS Wisła Płock
4:0
MKS Ciechanów
Wicher Kobyłka
0:1
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
5:0
MKS Ciechanów
KS Wisła Płock
4:0
Agrykola Warszawa
Mazur Gostynin
0:5
Wicher Kobyłka
Korona Ostrołęka
3:0
Unia Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
2:2
MKS Ciechanów
Mazur Gostynin
0:3
KS Legionovia Legionowo
Wicher Kobyłka
2:0
Korona Ostrołęka
Unia Warszawa
1:3
KS Wisła Płock
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
0:2
Unia Warszawa
KS Wisła Płock
3:0
Wicher Kobyłka
KS Legionovia Legionowo
8:1
Agrykola Warszawa
Korona Ostrołęka
0:3
Mazur Gostynin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
1:4
KS Legionovia Legionowo
Mazur Gostynin
0:3
KS Wisła Płock
Wicher Kobyłka
1:1
MKS Ciechanów
Unia Warszawa
2:6
Agrykola Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Płock
4:2
Korona Ostrołęka
Agrykola Warszawa
1:2
Wicher Kobyłka
MKS Ciechanów
1:2
Mazur Gostynin
KS Legionovia Legionowo
5:0
Unia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
2:1
MKS Ciechanów
KS Wisła Płock
2:6
KS Legionovia Legionowo
Mazur Gostynin
3:1
Agrykola Warszawa
Wicher Kobyłka
4:1
Unia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
4:1
Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów
2:2
KS Wisła Płock
Unia Warszawa
2:2
Mazur Gostynin
KS Legionovia Legionowo
1:3
Wicher Kobyłka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij