Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
3:0
Dolcan Ząbki
Agape Białołęka
2:3
Wicher Kobyłka
Varsovia Warszawa
2:3
Bug II Wyszków
Białe Orły Warszawa
1:1
Legionovia Legionowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
0:1
Białe Orły Warszawa
Legionovia Legionowo
2:0
Huragan Wołomin
Dolcan Ząbki
1:2
Agape Białołęka
Bug II Wyszków
1:3
Wicher Kobyłka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
0:5
Legionovia Legionowo
Huragan Wołomin
3:1
Varsovia Warszawa
Białe Orły Warszawa
2:1
Bug II Wyszków
Wicher Kobyłka
2:1
Dolcan Ząbki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
2:3
Dolcan Ząbki
Varsovia Warszawa
5:3
Agape Białołęka
Białe Orły Warszawa
7:0
Huragan Wołomin
Legionovia Legionowo
2:0
Wicher Kobyłka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
1:3
Białe Orły Warszawa
Huragan Wołomin
2:3
Bug II Wyszków
Wicher Kobyłka
3:2
Varsovia Warszawa
Dolcan Ząbki
0:1
Legionovia Legionowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
0:6
Legionovia Legionowo
Huragan Wołomin
2:1
Agape Białołęka
Varsovia Warszawa
3:0
Dolcan Ząbki
Białe Orły Warszawa
1:2
Wicher Kobyłka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
0:1
Bug II Wyszków
Legionovia Legionowo
4:0
Varsovia Warszawa
Dolcan Ząbki
4:0
Białe Orły Warszawa
Wicher Kobyłka
5:2
Huragan Wołomin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
2:2
Varsovia Warszawa
Legionovia Legionowo
1:0
Białe Orły Warszawa
Dolcan Ząbki
2:0
Huragan Wołomin
Wicher Kobyłka
5:0
Agape Białołęka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
5:1
Wicher Kobyłka
Agape Białołęka
0:4
Dolcan Ząbki
Huragan Wołomin
0:2
Legionovia Legionowo
Białe Orły Warszawa
4:1
Varsovia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
0:1
Białe Orły Warszawa
Varsovia Warszawa
0:1
Huragan Wołomin
Legionovia Legionowo
4:0
Agape Białołęka
Dolcan Ząbki
2:4
Wicher Kobyłka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
2:1
Varsovia Warszawa
Huragan Wołomin
0:1
Białe Orły Warszawa
Wicher Kobyłka
0:1
Legionovia Legionowo
Dolcan Ząbki
0:0
Bug II Wyszków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
3:0
Huragan Wołomin
Varsovia Warszawa
1:2
Wicher Kobyłka
Białe Orły Warszawa
4:1
Agape Białołęka
Legionovia Legionowo
7:0
Dolcan Ząbki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
2:1
Huragan Wołomin
Wicher Kobyłka
3:3
Białe Orły Warszawa
Legionovia Legionowo
3:1
Bug II Wyszków
Dolcan Ząbki
4:0
Varsovia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
2:1
Agape Białołęka
Varsovia Warszawa
0:4
Legionovia Legionowo
Białe Orły Warszawa
4:0
Dolcan Ząbki
Huragan Wołomin
1:3
Wicher Kobyłka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości