zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
1:4
Błyskawica Warszawa
Wkra Pomiechówek
6:0
Wisła Jabłonna
Wicher Kobyłka
2:3
Rządza Załubice
Agape Białołęka
3:4
AP Marcovia Marki
GKS Dąbrówka
0:1
Mazur Radzymin
MKS Hutnik Warszawa
1:1
KS II Łomianki
Huragan II Wołomin
0:2
Korona Jadów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
2:2
Agape Białołęka
Rządza Załubice
3:6
MKS Hutnik Warszawa
Błyskawica Warszawa
1:0
Wisła Jabłonna
AP Marcovia Marki
5:2
Mazur Radzymin
GKS Dąbrówka
7:1
Huragan II Wołomin
Korona Jadów
0:1
Wicher Kobyłka
KS II Łomianki
0:2
Wkra Pomiechówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:0
WKS Rząśnik
Wisła Jabłonna
1:7
KS II Łomianki
Wkra Pomiechówek
1:2
Rządza Załubice
Huragan II Wołomin
2:2
AP Marcovia Marki
Agape Białołęka
2:1
Błyskawica Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
4:1
Korona Jadów
Wicher Kobyłka
3:1
GKS Dąbrówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Rząśnik
2:2
Huragan II Wołomin
Rządza Załubice
2:0
Wisła Jabłonna
AP Marcovia Marki
7:1
Wicher Kobyłka
Agape Białołęka
3:0
Mazur Radzymin
Błyskawica Warszawa
1:0
KS II Łomianki
Korona Jadów
4:1
Wkra Pomiechówek
GKS Dąbrówka
0:2
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
0:6
Błyskawica Warszawa
Huragan II Wołomin
3:1
Agape Białołęka
MKS Hutnik Warszawa
1:3
AP Marcovia Marki
Wicher Kobyłka
3:2
WKS Rząśnik
Wisła Jabłonna
0:2
Korona Jadów
Wkra Pomiechówek
0:3
GKS Dąbrówka
KS II Łomianki
2:0
Rządza Załubice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:3
Huragan II Wołomin
WKS Rząśnik
1:1
MKS Hutnik Warszawa
Błyskawica Warszawa
5:1
Rządza Załubice
Korona Jadów
3:0*
KS II Łomianki
AP Marcovia Marki
8:2
Wkra Pomiechówek
Agape Białołęka
2:0
Wicher Kobyłka
GKS Dąbrówka
3:0*
Wisła Jabłonna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
2:10
AP Marcovia Marki
Wkra Pomiechówek
3:2
WKS Rząśnik
Rządza Załubice
3:2
Korona Jadów
Huragan II Wołomin
2:3
Błyskawica Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
1:6
Agape Białołęka
Wicher Kobyłka
1:2
Mazur Radzymin
KS II Łomianki
5:3
GKS Dąbrówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
5:0
MKS Hutnik Warszawa
WKS Rząśnik
3:0*
Wisła Jabłonna
Huragan II Wołomin
1:1
Wicher Kobyłka
Błyskawica Warszawa
2:0
Korona Jadów
AP Marcovia Marki
3:0
KS II Łomianki
Agape Białołęka
5:0
Wkra Pomiechówek
GKS Dąbrówka
1:0
Rządza Załubice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
2:4
Agape Białołęka
Wkra Pomiechówek
0:4
Mazur Radzymin
Rządza Załubice
1:3
AP Marcovia Marki
MKS Hutnik Warszawa
4:0
Huragan II Wołomin
Wicher Kobyłka
0:1
Błyskawica Warszawa
KS II Łomianki
5:2
WKS Rząśnik
Korona Jadów
1:1
GKS Dąbrówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
7:0
Wisła Jabłonna
WKS Rząśnik
1:1
Rządza Załubice
Huragan II Wołomin
2:0
Wkra Pomiechówek
Błyskawica Warszawa
3:1
GKS Dąbrówka
Wicher Kobyłka
2:2
MKS Hutnik Warszawa
AP Marcovia Marki
3:0
Korona Jadów
Agape Białołęka
3:0
KS II Łomianki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
0:1
Huragan II Wołomin
Wkra Pomiechówek
3:1
Wicher Kobyłka
Rządza Załubice
1:4
Agape Białołęka
Korona Jadów
1:0
WKS Rząśnik
MKS Hutnik Warszawa
2:2
Błyskawica Warszawa
KS II Łomianki
0:2
Mazur Radzymin
GKS Dąbrówka
1:4
AP Marcovia Marki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:0
Rządza Załubice
Błyskawica Warszawa
1:2
AP Marcovia Marki
MKS Hutnik Warszawa
1:1
Wkra Pomiechówek
Wicher Kobyłka
6:0
Wisła Jabłonna
Agape Białołęka
4:1
Korona Jadów
WKS Rząśnik
5:1
GKS Dąbrówka
Huragan II Wołomin
4:3
KS II Łomianki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:6
MKS Hutnik Warszawa
Rządza Załubice
1:1
Huragan II Wołomin
Korona Jadów
3:1
Mazur Radzymin
AP Marcovia Marki
4:0
WKS Rząśnik
GKS Dąbrówka
0:4
Agape Białołęka
KS II Łomianki
0:1
Wicher Kobyłka
Wkra Pomiechówek
0:5
Błyskawica Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
1:1
GKS Dąbrówka
KS II Łomianki
1:0
MKS Hutnik Warszawa
Wisła Jabłonna
2:1
Wkra Pomiechówek
Rządza Załubice
0:3
Wicher Kobyłka
Błyskawica Warszawa
1:1
WKS Rząśnik
Korona Jadów
2:4
Huragan II Wołomin
AP Marcovia Marki
2:3
Agape Białołęka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
3:2
GKS Dąbrówka
Wkra Pomiechówek
3:5
KS II Łomianki
Mazur Radzymin
0:2
AP Marcovia Marki
Wisła Jabłonna
3:5
Błyskawica Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
2:3
Rządza Załubice
Wicher Kobyłka
2:1
Korona Jadów
Agape Białołęka
3:2
WKS Rząśnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dąbrówka
2:1
Wicher Kobyłka
Rządza Załubice
0:1
Wkra Pomiechówek
AP Marcovia Marki
5:1
Huragan II Wołomin
KS II Łomianki
3:1
Wisła Jabłonna
WKS Rząśnik
3:4
Mazur Radzymin
Błyskawica Warszawa
1:1
Agape Białołęka
Korona Jadów
3:0
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
3:2
Agape Białołęka
Wkra Pomiechówek
2:0
Korona Jadów
KS II Łomianki
1:1
Błyskawica Warszawa
Huragan II Wołomin
0:2
WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka
1:4
AP Marcovia Marki
MKS Hutnik Warszawa
5:0
GKS Dąbrówka
Wisła Jabłonna
1:1
Rządza Załubice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
0:1
KS II Łomianki
AP Marcovia Marki
2:2
MKS Hutnik Warszawa
GKS Dąbrówka
3:0
Wkra Pomiechówek
Agape Białołęka
3:1
Huragan II Wołomin
WKS Rząśnik
3:2
Wicher Kobyłka
Korona Jadów
2:0
Wisła Jabłonna
Błyskawica Warszawa
4:3
Mazur Radzymin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
5:0
Korona Jadów
Wisła Jabłonna
5:0
GKS Dąbrówka
Wkra Pomiechówek
2:2
AP Marcovia Marki
Rządza Załubice
2:4
Błyskawica Warszawa
Huragan II Wołomin
0:2
Mazur Radzymin
MKS Hutnik Warszawa
0:1
WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka
0:3
Agape Białołęka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dąbrówka
2:1
KS II Łomianki
Korona Jadów
3:1
Rządza Załubice
Mazur Radzymin
1:1
Wicher Kobyłka
WKS Rząśnik
2:1
Wkra Pomiechówek
Błyskawica Warszawa
3:1
Huragan II Wołomin
AP Marcovia Marki
4:2
Wisła Jabłonna
Agape Białołęka
2:3
MKS Hutnik Warszawa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
3:4
AP Marcovia Marki
Wisła Jabłonna
3:4
WKS Rząśnik
Wkra Pomiechówek
1:6
Agape Białołęka
Rządza Załubice
3:1
GKS Dąbrówka
Korona Jadów
0:4
Błyskawica Warszawa
MKS Hutnik Warszawa
8:1
Mazur Radzymin
Wicher Kobyłka
1:0
Huragan II Wołomin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
5:1
Wkra Pomiechówek
WKS Rząśnik
3:2
KS II Łomianki
Huragan II Wołomin
4:1
MKS Hutnik Warszawa
Błyskawica Warszawa
1:2
Wicher Kobyłka
GKS Dąbrówka
0:1
Korona Jadów
AP Marcovia Marki
6:1
Rządza Załubice
Agape Białołęka
14:1
Wisła Jabłonna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
0:3
Mazur Radzymin
Wkra Pomiechówek
2:1
Huragan II Wołomin
Rządza Załubice
0:2
WKS Rząśnik
GKS Dąbrówka
2:3
Błyskawica Warszawa
Korona Jadów
0:3
AP Marcovia Marki
MKS Hutnik Warszawa
1:1
Wicher Kobyłka
KS II Łomianki
1:3
Agape Białołęka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Radzymin
4:2
KS II Łomianki
WKS Rząśnik
1:2
Korona Jadów
Huragan II Wołomin
5:1
Wisła Jabłonna
Błyskawica Warszawa
2:3
MKS Hutnik Warszawa
Wicher Kobyłka
2:0
Wkra Pomiechówek
AP Marcovia Marki
3:2
GKS Dąbrówka
Agape Białołęka
11:0
Rządza Załubice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
4:2
Huragan II Wołomin
Wisła Jabłonna
3:8
Wicher Kobyłka
Wkra Pomiechówek
3:3
MKS Hutnik Warszawa
Rządza Załubice
1:3
Mazur Radzymin
GKS Dąbrówka
3:1
WKS Rząśnik
Korona Jadów
4:6
Agape Białołęka
AP Marcovia Marki
3:6
Błyskawica Warszawa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
2:0
GKS Dąbrówka
Błyskawica Warszawa
6:3
Wkra Pomiechówek
WKS Rząśnik
2:2
AP Marcovia Marki
Mazur Radzymin
8:2
Korona Jadów
Huragan II Wołomin
6:1
Rządza Załubice
MKS Hutnik Warszawa
6:0
Wisła Jabłonna
Wicher Kobyłka
1:0
KS II Łomianki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij