zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:0
KS II Łomianki
Wkra Pomiechówek
6:1
Rządza Załubice
Huragan II Wołomin
0:1
AKS Mewa Krubin
Błyskawica Warszawa
3:0
GKP II Targówek
UKS GOSiR Stare Babice
6:0
GKS Dąbrówka
Legion II Warszawa
0:6
Korona Jadów
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Naprzód Stare Babice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
3:1
Wisła Jabłonna
Huragan II Wołomin
2:1
Błyskawica Warszawa
AKS Mewa Krubin
2:0
KS II Łomianki
GKP II Targówek
0:3
UKS GOSiR Stare Babice
GKS Dąbrówka
5:0
Legion II Warszawa
Korona Jadów
1:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Naprzód Stare Babice
6:0
Wkra Pomiechówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
1:2
Rządza Załubice
Wisła Jabłonna
4:1
Naprzód Stare Babice
Wkra Pomiechówek
5:3
Korona Jadów
Błyskawica Warszawa
1:5
AKS Mewa Krubin
UKS GOSiR Stare Babice
2:0
Huragan II Wołomin
Legion II Warszawa
3:0
GKP II Targówek
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
5:0
GKS Dąbrówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
5:1
Legion II Warszawa
AKS Mewa Krubin
4:2
Rządza Załubice
Błyskawica Warszawa
2:0
UKS GOSiR Stare Babice
GKP II Targówek
0:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Dąbrówka
1:2
Wkra Pomiechówek
Korona Jadów
0:1
Wisła Jabłonna
Naprzód Stare Babice
0:2
KS II Łomianki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
4:1
Korona Jadów
Wisła Jabłonna
1:6
GKS Dąbrówka
Wkra Pomiechówek
3:0
GKP II Targówek
Rządza Załubice
3:0
Naprzód Stare Babice
UKS GOSiR Stare Babice
0:7
AKS Mewa Krubin
Legion II Warszawa
0:4
Błyskawica Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
4:1
Huragan II Wołomin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
2:0
Wkra Pomiechówek
AKS Mewa Krubin
0:1
Naprzód Stare Babice
Błyskawica Warszawa
4:6
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
GKP II Targówek
0:3
Wisła Jabłonna
UKS GOSiR Stare Babice
5:1
Legion II Warszawa
GKS Dąbrówka
1:1
KS II Łomianki
Korona Jadów
3:1
Rządza Załubice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
3:0
GKP II Targówek
Wisła Jabłonna
0:3
Huragan II Wołomin
Wkra Pomiechówek
1:3
Błyskawica Warszawa
Rządza Załubice
3:2
GKS Dąbrówka
Legion II Warszawa
2:4
AKS Mewa Krubin
Naprzód Stare Babice
3:2
Korona Jadów
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
UKS GOSiR Stare Babice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
4:1
KS II Łomianki
AKS Mewa Krubin
4:1
Korona Jadów
Błyskawica Warszawa
4:2
Wisła Jabłonna
GKP II Targówek
3:0
Rządza Załubice
UKS GOSiR Stare Babice
1:0
Wkra Pomiechówek
GKS Dąbrówka
3:2
Naprzód Stare Babice
Legion II Warszawa
0:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
1:3
Błyskawica Warszawa
Wisła Jabłonna
3:0
UKS GOSiR Stare Babice
Wkra Pomiechówek
2:4
Legion II Warszawa
Rządza Załubice
2:0
Huragan II Wołomin
Korona Jadów
2:0
GKS Dąbrówka
Naprzód Stare Babice
3:0
GKP II Targówek
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:3
AKS Mewa Krubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
5:0
Naprzód Stare Babice
AKS Mewa Krubin
3:0
GKS Dąbrówka
Błyskawica Warszawa
7:0
Rządza Załubice
GKP II Targówek
0:3
Korona Jadów
UKS GOSiR Stare Babice
3:2
KS II Łomianki
Legion II Warszawa
0:2
Wisła Jabłonna
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Wkra Pomiechówek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
0:1
Legion II Warszawa
Wisła Jabłonna
0:4
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Wkra Pomiechówek
2:2
AKS Mewa Krubin
Rządza Załubice
3:5
UKS GOSiR Stare Babice
GKS Dąbrówka
3:0
GKP II Targówek
Korona Jadów
2:2
Huragan II Wołomin
Naprzód Stare Babice
4:1
Błyskawica Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wkra Pomiechówek
1:2
Wisła Jabłonna
Huragan II Wołomin
4:0
GKS Dąbrówka
AKS Mewa Krubin
3:0
GKP II Targówek
Błyskawica Warszawa
1:1
Korona Jadów
UKS GOSiR Stare Babice
4:2
Naprzód Stare Babice
Legion II Warszawa
2:1
Rządza Załubice
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
3:1
KS II Łomianki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
3:0
Wkra Pomiechówek
Wisła Jabłonna
2:5
AKS Mewa Krubin
Rządza Załubice
0:5
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
GKP II Targówek
0:3
Huragan II Wołomin
GKS Dąbrówka
1:6
Błyskawica Warszawa
Korona Jadów
1:0
UKS GOSiR Stare Babice
Naprzód Stare Babice
2:3
Legion II Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Łomianki
3:2
Wisła Jabłonna
Rządza Załubice
3:2
Wkra Pomiechówek
AKS Mewa Krubin
1:2
Huragan II Wołomin
Błyskawica Warszawa
3:0
GKP II Targówek
GKS Dąbrówka
3:2
UKS GOSiR Stare Babice
Korona Jadów
0:1
Legion II Warszawa
Naprzód Stare Babice
0:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
0:1
Rządza Załubice
Wkra Pomiechówek
2:0
Naprzód Stare Babice
Błyskawica Warszawa
3:1
Huragan II Wołomin
UKS GOSiR Stare Babice
3:0
GKP II Targówek
Legion II Warszawa
2:4
GKS Dąbrówka
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
7:0
Korona Jadów
KS II Łomianki
3:5
AKS Mewa Krubin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rządza Załubice
2:4
KS II Łomianki
Huragan II Wołomin
3:2
UKS GOSiR Stare Babice
AKS Mewa Krubin
3:0
Błyskawica Warszawa
GKP II Targówek
0:3
Legion II Warszawa
GKS Dąbrówka
2:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Korona Jadów
1:1
Wkra Pomiechówek
Naprzód Stare Babice
7:1
Wisła Jabłonna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:0
Korona Jadów
Wkra Pomiechówek
2:3
GKS Dąbrówka
Rządza Załubice
0:1
AKS Mewa Krubin
UKS GOSiR Stare Babice
2:6
Błyskawica Warszawa
Legion II Warszawa
1:8
Huragan II Wołomin
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
GKP II Targówek
KS II Łomianki
6:1
Naprzód Stare Babice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
1:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
AKS Mewa Krubin
4:1
UKS GOSiR Stare Babice
Błyskawica Warszawa
6:0
Legion II Warszawa
GKP II Targówek
0:3
Wkra Pomiechówek
GKS Dąbrówka
0:3
Wisła Jabłonna
Korona Jadów
3:1
KS II Łomianki
Naprzód Stare Babice
2:4
Rządza Załubice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:0
GKP II Targówek
Wkra Pomiechówek
3:3
Huragan II Wołomin
Rządza Załubice
2:0
Korona Jadów
Legion II Warszawa
2:3
UKS GOSiR Stare Babice
Naprzód Stare Babice
0:12
AKS Mewa Krubin
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
3:2
Błyskawica Warszawa
KS II Łomianki
0:2
GKS Dąbrówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
5:0
Wisła Jabłonna
AKS Mewa Krubin
2:1
Legion II Warszawa
Błyskawica Warszawa
1:1
Wkra Pomiechówek
GKP II Targówek
0:3
KS II Łomianki
UKS GOSiR Stare Babice
1:6
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Dąbrówka
4:0
Rządza Załubice
Korona Jadów
7:0
Naprzód Stare Babice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:4
Błyskawica Warszawa
Wkra Pomiechówek
2:3
UKS GOSiR Stare Babice
Rządza Załubice
3:0
GKP II Targówek
Korona Jadów
1:3
AKS Mewa Krubin
Naprzód Stare Babice
3:5
GKS Dąbrówka
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Legion II Warszawa
KS II Łomianki
4:0
Huragan II Wołomin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
4:3
Rządza Załubice
AKS Mewa Krubin
2:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Błyskawica Warszawa
4:2
KS II Łomianki
GKP II Targówek
0:3
Naprzód Stare Babice
UKS GOSiR Stare Babice
2:0
Wisła Jabłonna
GKS Dąbrówka
5:3
Korona Jadów
Legion II Warszawa
4:2
Wkra Pomiechówek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
3:2
Legion II Warszawa
Wkra Pomiechówek
2:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Rządza Załubice
0:0
Błyskawica Warszawa
GKS Dąbrówka
2:3
AKS Mewa Krubin
Korona Jadów
3:0
GKP II Targówek
Naprzód Stare Babice
0:7
Huragan II Wołomin
KS II Łomianki
2:2
UKS GOSiR Stare Babice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP II Targówek
0:3
GKS Dąbrówka
Huragan II Wołomin
3:0
Korona Jadów
AKS Mewa Krubin
4:4
Wkra Pomiechówek
UKS GOSiR Stare Babice
7:3
Rządza Załubice
Legion II Warszawa
0:2
KS II Łomianki
Błyskawica Warszawa
3:0
Naprzód Stare Babice
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:5
Wisła Jabłonna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jabłonna
1:2
Wkra Pomiechówek
Rządza Załubice
0:0
Legion II Warszawa
GKP II Targówek
0:3
AKS Mewa Krubin
Korona Jadów
4:3
Błyskawica Warszawa
Naprzód Stare Babice
1:2
UKS GOSiR Stare Babice
GKS Dąbrówka
3:1
Huragan II Wołomin
KS II Łomianki
1:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Wołomin
3:0
GKP II Targówek
AKS Mewa Krubin
6:5
Wisła Jabłonna
UKS GOSiR Stare Babice
0:0
Korona Jadów
Legion II Warszawa
1:2
Naprzód Stare Babice
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Rządza Załubice
Wkra Pomiechówek
7:2
KS II Łomianki
Błyskawica Warszawa
6:0
GKS Dąbrówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij