zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Serock
2:4
Bug II Wyszków
Huragan Wołomin
1:3
Dolcan Ząbki
Wicher Kobyłka
4:1
Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek
1:3
Białe Orły Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
4:1
Huragan Wołomin
Drukarz Warszawa
0:2
Białe Orły Warszawa
Wicher Kobyłka
4:1
Sokół Serock
Dolcan Ząbki
3:2
Victoria Sulejówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
1:2
Wicher Kobyłka
Białe Orły Warszawa
3:1
Dolcan Ząbki
Sokół Serock
2:2
Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek
1:3
Bug II Wyszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
0:0
Białe Orły Warszawa
Drukarz Warszawa
4:0
Dolcan Ząbki
Sokół Serock
2:1
Huragan Wołomin
Wicher Kobyłka
5:1
Victoria Sulejówek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Wołomin
3:3
Drukarz Warszawa
Białe Orły Warszawa
1:1
Wicher Kobyłka
Dolcan Ząbki
2:3
Bug II Wyszków
Victoria Sulejówek
2:3
Sokół Serock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Serock
0:1
Białe Orły Warszawa
Huragan Wołomin
1:2
Victoria Sulejówek
Wicher Kobyłka
5:2
Dolcan Ząbki
Drukarz Warszawa
1:1
Bug II Wyszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
1:2
Wicher Kobyłka
Victoria Sulejówek
0:6
Drukarz Warszawa
Dolcan Ząbki
3:0
Sokół Serock
Białe Orły Warszawa
2:0
Huragan Wołomin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
4:1
Sokół Serock
Dolcan Ząbki
2:0
Huragan Wołomin
Białe Orły Warszawa
1:2
Victoria Sulejówek
Drukarz Warszawa
3:4
Wicher Kobyłka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Serock
2:3
Wicher Kobyłka
Białe Orły Warszawa
4:5
Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek
0:0
Dolcan Ząbki
Huragan Wołomin
0:5
Bug II Wyszków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
5:0
Huragan Wołomin
Bug II Wyszków
3:0
Victoria Sulejówek
Dolcan Ząbki
2:4
Białe Orły Warszawa
Drukarz Warszawa
2:1
Sokół Serock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
- : -
Wicher Kobyłka
Dolcan Ząbki
- : -
Drukarz Warszawa
Huragan Wołomin
- : -
Sokół Serock
Białe Orły Warszawa
- : -
Bug II Wyszków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
- : -
Białe Orły Warszawa
Drukarz Warszawa
- : -
Huragan Wołomin
Bug II Wyszków
- : -
Dolcan Ząbki
Sokół Serock
- : -
Victoria Sulejówek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug II Wyszków
- : -
Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek
- : -
Huragan Wołomin
Białe Orły Warszawa
- : -
Sokół Serock
Dolcan Ząbki
- : -
Wicher Kobyłka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
- : -
Bug II Wyszków
Drukarz Warszawa
- : -
Victoria Sulejówek
Huragan Wołomin
- : -
Białe Orły Warszawa
Sokół Serock
- : -
Dolcan Ząbki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij